Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

wróć do serwisu Księgowość 163 odpowiedzi w tym temacie

#121 izka76

izka76

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 12:39

Podobnie jak wyżej, poszukuję rzetelnego i profesjonalnego biura księgowego. Księgowa na etat to za droga sprawa. Najlepiej jakbym mogła przesyłać im faktury elektronicznie, bez częstych wizyt bo nie mam za bardzo na to czasu. Dajcie znać od jakiego czasu korzystacie ze swojego biura 

#122 kornelia88m

kornelia88m

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 czerwiec 2018 - 15:22

No właśnie, poszukuję mega dobrego biura księgowego. Czy takie istnieje??

#123 Elakaem

Elakaem

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 czerwiec 2018 - 13:31

Najpierw trzeba się zastanowić czy warto płacić mniej i nie mieć pewności, że księgowy sobie poradzi czy zapłacić więcej i nie musieć się martwić o to, że będą potem problemy z US

#124 gorecki72k

gorecki72k

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 14 czerwiec 2018 - 13:03

Jak każdy w swojej firmie szuka jak najmniejszych kosztów, jednak warto przeanalizować najpierw potrzeby swojej firmy, odbyć jakieś spotkanie z jednym biurem albo drugim i trzecim nawet i wtedy porównać: cenę, jakość oferowanych usług i wszystkie inne aspekty. Myślę, że mimo wszystko cena nie powinna być jedynym wyznacznikiem do wyboru księgowego. W końcu mają dbać o nasze interesy

#125 Guest_sandraa

Guest_sandraa
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 00:05

A jak dostarczasz faktury do TaxCar? Szukam jakiegos rozwiązania jeśli chodzi o księgowość zdalną ale chciałbym jak najmniej razy pojawiać się osobiście w placówce. Niestety nie mam na to czasu. Jesli chodzi o księgową na etat to jeszcze to dla mnie za duży wydatek. 

Można mailowo, a jak się więcej uzbiera to osobiście, albo kurierem, bo nawet mam od nich zniżkę na globkuriera. Więc serio, z tym nie ma problemu.

#126 Guest_Stanisławq

Guest_Stanisławq
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 13:14

Ja zrezygnowałem z ich usług i od pół roku korzystam z innych usług. Według mnie to najlepsze biuro księgowe, a cenowo też to wypada świetnie. M&M Księgi Rachunkowe jakbyście szukali taniego i profesjonalnego biura rachunkowego.

#127 Guest_Osica

Guest_Osica
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 20:52

Nie mają wcale lepszych cen od tax care. Ja tam jestem zadowolona i mam fajną księgową. Nie zamierzam zmieniać. 

#128 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 09:08

Ja korzystam z Gwarantu w Bielsko Białej - ceny mają raczej przeciętne, a obsługa na najwyższym poziomie. 

#129 Guest_Monti

Guest_Monti
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 10:41

@Marceli możesz słać mailem, a raz w miesiącu dosyłać oryginały kurierem albo zacząć korzystać z chmury faktur, gdzie masz bezpieczne przesyłanie. Plusem drugiego jest, że robisz to bezpłatnie. 

#130 Guest_aurelola

Guest_aurelola
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2018 - 17:59

Bezpłatnie do ilu faktur? Jak to działa?

#131 Guest_Wista

Guest_Wista
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 10:41

W Tax Care 10 razy w roku można zamówić kuriera, który za darmo odbierze faktury. My z tego korzystaliśmy.

#132 Guest_Wista

Guest_Wista
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2018 - 10:41

W Tax Care 10 razy w roku można zamówić kuriera, który za darmo odbierze faktury. My z tego korzystaliśmy.

#133 Guest_Monti

Guest_Monti
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 21:43

@Aurelola całkowicie bezpłatnie niezależnie od liczby faktur. Nie ma limitów na chmurze.

#134 Guest_aurelola

Guest_aurelola
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2018 - 22:22

No to jestem pod wrażeniem. Czy to jest bezpieczne? Potrzeba jeszcze jakiegoś programu do faktur, czy tam wszystko wystawiam?

#135 Malwina88

Malwina88

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 24 lipiec 2018 - 16:22

Ja polecam usługi biura rachunkowego online. W sumie jeszcze do niedawna sama nie do końca byłam przekonana do takiego rozwiązania, a teraz zastanawiam się jak mogłam wcześniej z tego nie korzystać. Ich dużym plusem jest to, że naprawdę fajne rozwiązania dostaję za darmo, np. jednolity plik kontrolny program

#136 kris91

kris91

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 08:57

Jeśli chodzi o tanie biuro rachunkowe w okolicy Katowic to słyszałem dużo o Tax Experts. Znajomy korzysta z jego usług i jest bardzo zadowolony.

#137 Guest_aurelola

Guest_aurelola
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2018 - 19:29

Monti a tam się tylko faktury wystawia czy można coś jeszcze robić? Wydaje się ok.

#138 Guest_Krzysztof

Guest_Krzysztof
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 21:07

Witam.

Nie wyobrażam sobie, aby samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe niebędąc jednocześnie księgowym - jest to bardzo szczególowe i nie można się pomylić jak przy zwykłych księgach. Piszecie tutaj, że pełna księgowość jest droga - ja korzystam z warszawskiej firmy księgowej, która ogarnia mi kompleksowo spółkę zoo - zatrudniamy 8 pracowników i wszyscy mają też wszystko ogarnięte - a płacimy ok. 400zł miesięcznie! Księgowość nie musi być droga - wystarczy dobrze poszukać. Jak ktoś chce to dam namiary do tej firmy - są na Żelaznej, więc w Centrum.

Witam, ja też nie wyobrażam sobie prowadzenia ksiąg samodzielnie. Pilnie potrzebuję biuro rachunkowe dla Sp. z o.o., mógłbyś podesłać namiary na Żelazną, jestem z Muranowa, więc miałbym blisko.

#139 Guest_Monti

Guest_Monti
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 20:11

Wszystko wystawiacie w chmurze, nie potrzeba już żadnych innych programów. Można tam zarówno wystawić fakturę, przesłać ją, przechować, jak i eksportować do biura rachunkowego. JPK jest tez za darmo.

#140 kornelia88m

kornelia88m

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 13 sierpień 2018 - 19:48

Możecie sprawdzić sobie biuro księgowe Kontisto z Warszawy. Można się z nimi dogadać w każdej sprawie. U mnie firma nieduża, więc dobrze sprawdza mi się jak korzystam z ich programu księgowego, sama wprowadzam tam faktury, a jak nie ja to mój pracownik. Nie martwię się wtedy o przesyłanie oryginałów. Biuro na Bielanach więc w razie czego dobry dojazd. Kontakt na stronce: kontisto.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych