Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

wróć do serwisu Księgowość 163 odpowiedzi w tym temacie

#101 Guest_Arkadiusz30

Guest_Arkadiusz30
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2016 - 23:20

Ze swojego doświadczenia mogę polecić biuro rachunkowe www.frankowscy.com. Korzystam z ich usług od 9 lat i jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Główną cechą tego biura jest bardzo konkurencyjna cena, profesjonalne podejście do klienta oraz bardzo kompleksowa obsługa w zakresie finansowym i rachunkowym. Poza tym na przestrzeni tych wszystkich lat nie miałem żadnych problemów w ZUSem ani GUSem, także w razie potrzeby polecam się kontaktować.
Pozdrawiam.

#102 Guest_orisddd

Guest_orisddd
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2016 - 15:39

W tym momencie korzystam z księgowości w biurze – Księgowość bez tajemnic. Jak wrażenia? Raczej pozytywne. Dobrą opcją jest, że działają 24 h, więc zawsze można się do nich dodzwonić. Jak się prowadzi firmę, to czasem nawet w środku kolacji wigilijnej może coś wyskoczyć, co będzie wymagało szybkiej reakcji i takie podejście mają właśnie w tym biurze.

#103 Guest_wanda

Guest_wanda
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 10:17

Temat już może trochę nieaktualny, ale zawsze warto odświeżyć. Wszystko byle nie tax care bo sama się na tym przejechałam. Mogę ze swojej strony polecić pana Maćka Godlewskiego w gdańskim starterze. 

#104 Guest_jaro654

Guest_jaro654
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 15:29

Mogę ze swoich doświadczeń podpowiedzieć biuro Easy Finance (easy-finance.pl). Prowadzą moje sprawy finansowe już drugi rok i nie narzekam. Duża wiedza, znajomość przepisów i też zmieniającego się rynku. Rzeczywiście niezależny doradca, co akurat w dzisiejszych czasach jest trudne, żeby znaleźć brokera bez jakiś zależności u sponsorów wszelkiego typu..

#105 Jarosław Stefaniak

Jarosław Stefaniak

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 07 luty 2017 - 15:17

Polecam Instytut prof. Modzelewskiego http://isp-audyt.pl/20 lat doświadczenia, profesjonalne podejście do Klienta

#106 weroonkaperlkow

weroonkaperlkow

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 luty 2017 - 11:48

polecam AMG biuro współpracuję z nimi od lat i wszystko jest w najlepszym porządku

#107 Guest_Jerzy Natkański

Guest_Jerzy Natkański
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 17:31

Ja współpracowałem z kilkami biurami rachunkowymi i mogę polecić: Księgowość Warszawa KDS, Torrado i Efrę. To są naprawdę dobre biura, mam do nich zaufanie. Czasami dobrze mieć spółki w różnych biurach.

#108 Bogumlala

Bogumlala

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 kwiecień 2017 - 07:25

dobre biuro rachunkowe bardzo trudno znaleźć moim zdaniem godna polecenia jest kancelaria podatkowa Wiol z Łodzi doskonale radzą sobie ze wszystkimi sprawami księgowymi i płacowymi uważam że w nasze przepisy są tak zawiłe, ze warto mieć wsparci specjalistów 

#109 bwhite80

bwhite80

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 14:17

Ja mogę polecić biuro, które obsługuje naszą firmę - kompleksowo. Świetni specjaliści, rzetelni, wszystko zawsze załatwione w terminie, współpraca bardzo dobra, więc jeśli ktoś szuka biura rachunkowego, to polecam sprawdzić ich ofertę -> http://capitalaudyt.pl/ksiegowosc/ tu jest wszystko opisane, polecam też kontakt bezpośredni, na pewno na każde pytanie odpowiedzą :)

#110 Guest_Anita111

Guest_Anita111
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 11:33

polecam www.ksiegowosc-fajkis.pl

#111 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 15:34

hej czy ktoś z was zna firmę gwiazda.info...? chcę wynająć biuro w Warszawie, na Wilanowie :-)

#112 Guest_maryla82

Guest_maryla82
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 13:43

Polecam brbilans.com. Świetne biuro rachunkowe, które pomoże z  zakresu księgowości, rachunkowości, kadr i płac. Bardzo miło wspominam współprace z tym biurem i jestem przekonany, że się przydadzą.

#113 Guest_wydralski

Guest_wydralski
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 16:08

Tax care ma abonament od 99 zł miesięcznie, oczywiście im więcej papierów tym wyższy abonament, ale mi się u nich najbardziej opłacało.

#114 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów

Napisano 02 styczeń 2018 - 14:42

A nie lepsza będzie księgowość online? To na dzień dzisiejszy chyba najtańsza forma księgowości. Ja na taką się przerzuciłem i zaoszczędziłem pieniądze w skali kilku miesięcy. Przejrzałem wiele ofert i zdecydowałem się na https://wfirma.plponieważ zachwyciły mnie opinie i zdania innych, że są liderem na rynku.

#115 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 227 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 07 maj 2018 - 11:24

Jak ktoś szuka naprawdę sprawdzonego i rzetelnego biura tego typu to polecam zajrzeć na stronę http://korf.pl/. Korzystam z ich usług już dosyć długo i nigdy nie było jakichkolwiek problemów. Obsługa na najwyższym poziomie.

#116 Guest_kakadu

Guest_kakadu
  • Goście

Napisano 09 maj 2018 - 21:49

Forumowicz84, tylko trzeba rozróżnić system, w którym wszystko robisz sam, od prawdziwego biura rachunkowego online z księgową po drugiej stronie. Ja korzystam z tax care, księgową znam osobiście, bywam w oddziale, jesli potrzeba, ale na co dzień załatwiamy wszystko mailowo. Ceny tez mają spoko, bo stówę płacę za pełną księgowość.

#117 Bossms

Bossms

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów
  • LokalizacjaMysłowice

Napisano 22 maj 2018 - 07:07

Mogę polecić biuro rachunkowe SM4.pl oraz zapewnić profesjonalne podejście do każdego klienta.

Biuro rachunkowe SM4.pl - Mysłowice

#118 ManiekNDM

ManiekNDM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 maj 2018 - 14:04

Myślę, że te porady są naprawdę bardzo przydatne ;) Dzięki wieli, przydadzą mi się z całą pewnością ;)

Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery. Z niego wynika reszta.

#119 Guest_Marceli

Guest_Marceli
  • Goście

Napisano 31 maj 2018 - 17:08

Forumowicz84, tylko trzeba rozróżnić system, w którym wszystko robisz sam, od prawdziwego biura rachunkowego online z księgową po drugiej stronie. Ja korzystam z tax care, księgową znam osobiście, bywam w oddziale, jesli potrzeba, ale na co dzień załatwiamy wszystko mailowo. Ceny tez mają spoko, bo stówę płacę za pełną księgowość.

A jak dostarczasz faktury do TaxCar? Szukam jakiegos rozwiązania jeśli chodzi o księgowość zdalną ale chciałbym jak najmniej razy pojawiać się osobiście w placówce. Niestety nie mam na to czasu. Jesli chodzi o księgową na etat to jeszcze to dla mnie za duży wydatek. 

#120 ydzik

ydzik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 113 postów

Napisano 05 czerwiec 2018 - 00:45

Najlepszym wyjściem jest oczywiście podjęcie współpracy z biurem, a nie rozliczanie się samemu. Może to prowadzić do błędów w rozliczaniu vatu a następnie do korekt i straty czasu. Ze swojej strony mogę polecić http://www.jezak.pl/en/services/ ponieważ sam korzystam z ich usług i jestem w sumie zadowolony, nie spotkałem się z jakimiś błędami z ich strony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych