Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

wróć do serwisu Księgowość 163 odpowiedzi w tym temacie

#81 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 15:27

Widzę, że temat się trochę "obudził", więc chyba nie jest tak, jak ktoś pisał, że jest nieaktualny, zamknąć nikt go przynajmniej nie zamknął. Część osób podkreśla, że dużo zależy od tego, jaki typ działalności, i moim zdaniem tu jest pies pogrzebany - przy jednoosobowej DG z powodzeniem można działać na programach, których przecież nie brakuje, tak jak ktoś tu wspomniał np. o RESET2.

#82 Guest_Krystian

Guest_Krystian
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 14:39

Jasne, dużo zależy od tego. Jednak w przypadku dużej firmy lepiej zdecydować się na biuro rachunkowe, które poprowadzi nam księgowość. Myślę, że to o wiele wygodniejsze, można niknąć przykrości związanych z nieterminowością (jak przypadkiem o czymś się zapomni w natłoku zadań) lub przez zwykłe błędy. Ja zdecydowałem się na biuro i współpracuję z Avalis- wszystko w terminie, bardzo przyjemna współpraca, a ja mam na głowie o wiele mniej pracy i stresów. A to też jest istotne.

#83 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 13:35

Jasne, dużo zależy od tego. Jednak w przypadku dużej firmy lepiej zdecydować się na biuro rachunkowe, które poprowadzi nam księgowość. Myślę, że to o wiele wygodniejsze, można niknąć przykrości związanych z nieterminowością (jak przypadkiem o czymś się zapomni w natłoku zadań) lub przez zwykłe błędy. Ja zdecydowałem się na biuro i współpracuję z Avalis- wszystko w terminie, bardzo przyjemna współpraca, a ja mam na głowie o wiele mniej pracy i stresów. A to też jest istotne.

Krystian, jasne że tak, ale tak jak wspomniałeś, biuro rachunkowe/księgowa/księgowy jest lepszym rozwiązaniem w dużych firmach, natomiast tutaj od samego początku jest mowa o firmie, która była w stanie likwidacji, więc tym bardziej zależało im na "budżetowym" rozwiązaniu. W takich przypadkach jednorazowy wydatek na program komputerowy jak te od RESET2 sprawdzi się lepiej niż stałe, comiesięczne, kolejne koszty. 

#84 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 20:04

Witam.

Nie wyobrażam sobie, aby samodzielnie prowadzić księgi rachunkowe niebędąc jednocześnie księgowym - jest to bardzo szczególowe i nie można się pomylić jak przy zwykłych księgach. Piszecie tutaj, że pełna księgowość jest droga - ja korzystam z warszawskiej firmy księgowej, która ogarnia mi kompleksowo spółkę zoo - zatrudniamy 8 pracowników i wszyscy mają też wszystko ogarnięte - a płacimy ok. 400zł miesięcznie! Księgowość nie musi być droga - wystarczy dobrze poszukać. Jak ktoś chce to dam namiary do tej firmy - są na Żelaznej, więc w Centrum.

#85 Guest_Karol

Guest_Karol
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 20:55

Dzień dobry Pani Damianie - jestem zainteresowany namiarem do tej firmy - może mi Pan podesłać ich stronę lub telefon - moja księgowa chce 400zł miesięcznie + 7zł za każdy dokument - tragedia - wyjdzie drożej niż przy DG wraz z ZUSem. Będę wdzięczny za infromację...

#86 Kraktax

Kraktax

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1061 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 17 maj 2016 - 19:42

A może księgowość zdalna? Zapraszamy do nas, ceny przyzwoite.

Profesjonalne biuro rachunkowe w Krakowie - http://kraktax.pl

#87 Guest_Damian

Guest_Damian
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 12:35

Dzień dobry Pani Damianie - jestem zainteresowany namiarem do tej firmy - może mi Pan podesłać ich stronę lub telefon - moja księgowa chce 400zł miesięcznie + 7zł za każdy dokument - tragedia - wyjdzie drożej niż przy DG wraz z ZUSem. Będę wdzięczny za infromację...

KDS Księgowość - www.ksiegowosc-dla-firm.pl - możesz im śmiało zufać, mają bardzo dobrą księgową - ubezpieczenie - na pewno będziesz zadowolony. Powołaj się na Damiana to może dostaniesz jakąś zniżkę smile.png Pozdrawiam

#88 Guest_Dariusz

Guest_Dariusz
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 16:04

Słyszałem o firmie o której piszesz - znajomy ma coś u nich - nie znam szczegółów, ale nie narzeka - jest zadowolony.

#89 Guest_Timmers

Guest_Timmers
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 10:51

Do osbługi społek ja polecam Quality Dot z Warszawy. Dobre biuro, bardzo doświadczone. Moim zdaniem jedno z lepszych na rynku. 

#90 wojciech.zzz

wojciech.zzz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 08:55

jeśli chodzi o spółki to outsourcing jest świetnym rozwiązaniem. Najlepiej zgłosić się do Impel Business Solutions https://bpo.impel.pl/bo oni zajmują się obsługą procesów biznesowych i mają bardzo rozbudowane usługi, dzięki czemu oprócz księgowości mogą zająć się też np. doradztwem lub sprawozdaniami

#91 Guest_Stanisław

Guest_Stanisław
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 13:30

Ja też słyszałem o KDS, że zakładają spółki za darmo i prowadzą też ich księgowość - sprawdź też ich ofertę. Są w Warszawie.

#92 Guest_igor

Guest_igor
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2016 - 08:19

solidne biuro rachunkowe to  www.bkliczydlo.com.pl,  zajmują się naszą księgowością już trzeci rok i nie mamy zastrzeżeń. A jeśli chodzi o cenę to też jest bardzo przystępna.

#93 Bogumlala

Bogumlala

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 18 lipiec 2016 - 06:58

jeśli jesteś z Łodzi lub okolicy to mogę polecić biuro Wiol, kompetentni księgowi i nie  tylko 

#94 Guest_Janusz

Guest_Janusz
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 08:56

Mam firmę która już długo funkcjonuje z jednym księgowym jest to zaufony człowiek, godny polecenia. 

www.biurofinansowekk.com

#95 pomagam_bo_lubie

pomagam_bo_lubie

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 31 lipiec 2016 - 19:14

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy duże doświadczenie i zapewniamy konkurencyjne ceny. Zapraszam również do zapoznania się z naszymi promocjami.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą podmiotów gospodarczych (osób fizycznych, spółek osobowych i spółek kapitałowych). Działamy w oparciu o licencję Ministra Finansów, posiadamy ubezpieczenie OC oraz szereg certyfikatów potwierdzających nasze kwalifikacje.

Biuro Rachunkowe Trust & Partners Sp z o.o. www.trust-partners.com.pl.

#96 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 08:38

Biuro rachunkowe to wielki komfort i to przeznaczony moim zdaniem nie tylko dla tych wielkich. Ja korzystam z MK Finanse z Gniezna, bo mają usługi online, są bardzo terminowi i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Dla mnie to wystarczy! :)

#97 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 26 październik 2016 - 12:35

www.biuro-rachunkowo-podatkowe.pl - ja byłam zadowolona

#98 Guest_Kasia Kruk

Guest_Kasia Kruk
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 12:30

polecam rachmistrzowie.pl bardzo profesjonalne biuro 

#99 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 21 listopad 2016 - 21:41

polecam sprawdzić www.spolkagit.pl świetna komunikacja trzy biura wcześniej które tylko obiecują Ci realizują dane słowa, świetna szczera komunikacja.

#100 Guest_ernest

Guest_ernest
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2016 - 12:39

Ze swojej strony mogę polecić Kasprzyk&Niziołek na Śląsku. Bardzo pomocne, zwłaszcza przy rozliczeniach na zamknięcie roku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych