Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

wróć do serwisu Księgowość 163 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Maldoniecki

Guest_Maldoniecki
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 21:12

Odezwij się do firmy business-tax.pl. To świetne biuro rachunkowe online. Świetne z prostych względów - za dobrą cenę masz dobre usługi. Mnie więcej nie trzeba, Tobie pewnie też nie.

#22 Guest_Marek

Guest_Marek
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 19:33

Biuro rachunkowe Gamatax zaprasza do kontaktu - specjalizuje się w obsłudze i zakładniu spółek od wielu lat. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.gamatax.pl

#23 Guest_kamulec

Guest_kamulec
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2015 - 22:29

obsluga ksiegowa firm i spolek oferuje Galant www.galant.net.pl ze Szczecina. Nie wiem czy masz blisko czy dalek - fakt faktem sa naprawde dobrzy

#24 experto

experto

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 16 kwiecień 2015 - 16:58

na Śląsku jest bardzo dobre biuro rachunkowe www.bilans.info.pl/ nie pobierają dużych opłat, moja firma jest w Wodzisławiu Śląskim, ich biuro w Rybniku, więc mam do nich dość blisko

Jestem właścicielem firmy budowlanej w Katowicach i skorzystałem z usługi KFK EXPERT jest to Kancelaria Finansowo-Księgowa, która również pełni wszystkie funkcje biura rachunkowego. W ciągu ostatnich 10 lat miałem do czynienia z różnymi biurami rachunkowymi, ale dla takiego profesjonalizmu śmiało możecie nawiązywać współpracę nawet z drugiego końca Polski. Bardzo dużo spraw można załatwić on-line.

#25 Ajanek

Ajanek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 kwiecień 2015 - 16:10

OK, dzięki wielkie :) Na pewno mi się to przyda :) Generalnie rzecz biorąc, takie rzeczy zawsze są bardzo przydatne :)

When you have lost hope, you have lost everything.

#26 Krzysztof-Wr

Krzysztof-Wr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 19 kwiecień 2015 - 08:37

Biuro rachunkowe Goja od 2001 roku świadczy usługi księgowe, tanio i profesjonalnie smile.png

#27 Guest_mirek222

Guest_mirek222
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2015 - 21:24

a co myślicie o Tax Care? zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tego biura, może ktoś ma jakieś doświadczenia?

#28 Gosia_

Gosia_

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 28 kwiecień 2015 - 15:00

a co myślicie o Tax Care? zastanawiam się nad skorzystaniem z usług tego biura, może ktoś ma jakieś doświadczenia?

ja korzytsam z business-tax i polecam!

#29 Guest_tomek4305

Guest_tomek4305
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 16:53

Mam w Tax Care księgowość i jestem zadowolony, księgowość mam tam od ponad roku, teraz rozliczałem PIT i wszystko szybko i sprawnie poszło.

#30 Guest_aneta

Guest_aneta
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 10:15

polecam www.ab-data.net

bezproblemowe małe biuro z dużym doswiadczeniem

#31 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 18 maj 2015 - 11:11

a ja polecam www.wozniak-klejn.pl

nie wiem tylko czy to biuro podjęło by się takiego zlecenia.

#32 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 04 czerwiec 2015 - 08:52

Nie warto jest szukać najtańszego biura ale dobrego,sprawdzonego biura, gdzie mamy pewność,ze księgowość będzie prowadzona profesjonalnie.Szczególnie do spółki z .o.o gdzie jest trochę bardziej skomplikowana niż przy zwykłej działalności. Ze swojej strony mogę polecić to biuro

http://www.roedl.com/pl/pl

Jest to profesjonalna firma, która działa nie tylko w Polsce ale również za granicą. Obecnie mają swoje biura w najważniejszych miastach Polski .W zasadzie można być na 100% pewnym,że księgowość zostanie prowadzona profesjonalnie poniewaz mają bardzo duże doświadczenie w tym zakresie. 

#33 Juliusz254Euski

Juliusz254Euski

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 06 czerwiec 2015 - 08:39

tanie biuro to przyszłe kłopoty - gwarantuję ci, chcesz mieć spokojną głowę, to wydaj trochę grosza

#34 Guest_robertobanderasso

Guest_robertobanderasso
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:08

ja korzystam z usług biura rachunkowego  Milton, które należy do grupy MTS z Katowic Wole żeby sprawami księgowymi zajęła się doświadczona księgowa niż mam sam kombinować albo przyjąc kogoś na pół etatu. Zajmują się u mnie księgowością, ogarniają podatki itp. Outsourcing pracowniczy to bardzo praktyczna sprawa.

#35 McCarthy & Taggart

McCarthy & Taggart

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 15:08

Jeśli szukasz biura rachunkowego, zapraszam do kontaktu z nami: http://mctgroup.eu/kontakt/  Zapewniamy nie tylko obsługę księgową dla jednoosobowej działalności gospodarczej czy spółek, ale także oferujemy pełen wachlarz innych usług, jak np.: sprzedaż gotowych spółek. O szczegółach przeczytasz tutaj: http://mctgroup.eu/z...e-spolki-z-o-o/

#36 Guest_moker

Guest_moker
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2015 - 21:05

ja korzystam z uslug ksiegowych Omnibus  www.omnibusbp.pl - biuro jak biuro. Nie biora duzo, mam do nich blisko i zawsze wszystko jest na czas, wiec nie moge narzekac

#37 Guest_GOŚĆ

Guest_GOŚĆ
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2015 - 10:12

Biuro Doradztwa Ekonomicznego  oferuje pełen zakres usług finansowo – księgowych. Ponadto zajmuje się skutecznym pozyskiwaniem i efektywnym zarządzaniem projektami realizowanymi przy udziale dotacji UE.

www.bde.rzeszow.pl

#38 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 17:05

Biuro Rachunkowe świadczy usługi w zakresie:
- prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów
- prowadzenie ewidencji przychodów (ryczałt)
- księgi handlowe
- prowadzenie kadr i płac, rozliczenia z ZUS
- wypełnianie zeznań podatkowych (PIT)
- usługi Bhp
PROMOCJA:
* pierwszy miesiąc GRATIS
lub
* 3 miesiące 30% ustalonej ceny
ami30@op.pl

#39 Asia_hhm

Asia_hhm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 lipiec 2015 - 10:53

tanie biuro to przyszłe kłopoty - gwarantuję ci, chcesz mieć spokojną głowę, to wydaj trochę grosza

Zgadzam się w 100%. Przyoszczędzisz trochę grosza, a potem będą tylko kłopoty. Osobiście sama poszukuję, przyglądam się temu co wypisujecie. Sporo tego. Coś w tychach polecacie? - tylko solidnie, nie za drogo, ale tanio też mnie nie interesuje.

#40 Guest_Rafał

Guest_Rafał
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 18:34

Widzę, że każdy poleca siebie albo swoją księgową. Każda firma jest jednak inna i ma swoje potrzeby i do tych potrzeb trzeba dobrać biuro. Dzisiaj są już specjalizowane serwisy, które dobiorą biuro do potrzeb przedsiębiorcy bez potrzeby szukania i dzwonienia np. KsiegowiNaStart.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych