Skocz do zawartości

Zdjęcie

Poszukuję taniego biura rachunkowego do obsługi spółki z o.o.

wróć do serwisu Księgowość 125 odpowiedzi w tym temacie

#1 Mirosława

Mirosława

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 10:45

Mam do wystawienia zaległe FV za czynsz od 2009 r. do nadal. Trzeba skorygować VAT, który za cały ten okres był 0. I dodatkowo sporządić sprawozdanie finansowe za lata 2011, 12, 13, i obecny rok. Firma jest w likwidacji, dlatego poszukuję taniej oferty,

#2 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2014 - 11:01

Witam,

oferta mojego biura na pewno Panią przekona. Dla Sp. z o.o. mam specjalną ofertę księgowości za 159 zł /m-c. Ponieważ trzeba by skorygować spory okres wstecz prosze o informacje ile łącznie faktur trzeba wystawić, ile jest zaległych dokumentów? Czy firma rozlicza sie kwartalnie czy miesięcznie?

Oczywiście nie wystawienie Pani faktury 159 zł za poprzednie lata za każdy miesiąc, bo wtedy wyjdzie duża kwota. Proponuje kwotę kontraktu za wyprowadzenie księgowości.

Bilanse wykonam gratis.

Victorius Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe

www.victorius24.pl

Tel. 512-270-555

#3 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2014 - 11:59

Mogę polecić biuro rachunkowe In-nova.pl, również miałem do wystawienia zaległe faktury, skontaktowałem się z Nimi i bardzo szybko poradzili sobie z problemem, ceny też mają bardzo konkurencyjne. Ich biuro mieści się na południu Krakowa, można zadzwonić i zapytać, konsultant wyceni usługi i wszystko będzie wiadome, tutaj telefon 12 378 34 20.

#4 Guest_kolorowa

Guest_kolorowa
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2014 - 23:43

Mam do wystawienia zaległe FV za czynsz od 2009 r. do nadal. Trzeba skorygować VAT, który za cały ten okres był 0. I dodatkowo sporządić sprawozdanie finansowe za lata 2011, 12, 13, i obecny rok. Firma jest w likwidacji, dlatego poszukuję taniej oferty,

Pytanie- gdzie? wiem że w czasach internetu i kurierów nie ma problemu mieć biuro z drugiego końca Polski ale nie zawsze to wygodne. W okolicach Wrocławia polecam Super Księgi - superksiegi.pl  ( mnie w ostatnich miesiącach właśnie wyprowadzali dokumenty choc nie tak zaległe jak u ciebie) - ale sprawni i szybcy, z  dobrego polecenia, no i ceny też mają atrakcyjne. Plus taki że masz dostęp online do wszystkiego co robią co może się przyda a i też nie każą sobie dowozić dokumentów- sami odbierają z dogodnego dla klienta miejsca , może to dla ciebie dogodne rozwiązanie jak dalej gdzieś mieszkasz

#5 Guest_Mayan

Guest_Mayan
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 22:58

Witam,

Zapraszam na audit.pl - prowadzenie wszelkich działań w zakresie księgowości, obsługa firm itp.

#6 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 13:49

Ja korzystałem z usług Pani Edyty Woźniak z Mysłowic i nie mogę powiedzieć nic innego, jak tylko pochwały na jej temat. Odezwij się do niej, a nuż weźmie Cię pod swoje skrzydła. Myślę, że ceny Cię nie przestraszą.

#7 Guest_kostek

Guest_kostek
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 18:23

ja jestem bardzo zadowolony z usług financialluk smile.png maja bardzo dobre stawki, wszystko rzetelnie i na czas smile.png

#8 Guest_picture

Guest_picture
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 09:42

IZI to bardzo dobre i rzetelne biuro. księgowość prowadzą również zdalnie, a do tego mają w ofercie obsługę kadr, wiec dla mnie jest to bardzo wygodne ze wszystko mam w jednym miejscu smile.png

#9 Guest_KamilaKujawik

Guest_KamilaKujawik
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 13:02

Ja współpracuję z biurem Paoletto - mają dobre ceny i zdecydowanie fajnie się z nimi współpracuje - pomocni, rzeczowi, profesjonalni.

#10 Kelis

Kelis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 27 styczeń 2015 - 01:05

Jak najbardziej polecam http://www.grakon.com.pl/ - nigdy się jeszcze na nich nie zawiodłam.

#11 Guest_Proventin

Guest_Proventin
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2015 - 11:19

Polecamy się www.proventin.pl

#12 Guest_Ewe

Guest_Ewe
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2015 - 13:51

Przepraszam, ale czy jest możliwe wystawienie faktury 6 lat wstecz, i korygowanie sprawozdań 6 lat wstecz??

#13 Guest_Niker

Guest_Niker
  • Goście

Napisano 02 luty 2015 - 12:02

przeciez faktury mozna sobie tez samemu wystawiac smile.png ja korzystam w tym celu z BizIn i super sprawdza. dziala online, wiec mam dostep z kazdego miejsca no i ma wersje darmowa smile.png

#14 franek75

franek75

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 luty 2015 - 15:24

ja polecam biuro przez internet, może być online chociaż chyba lepiej zdalne wybrać

#15 Guest_nerrio

Guest_nerrio
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 15:44

Na pewno warto byłoby się skontaktować z biurem A&P Con z ulicy Żelaznej, na Woli w Wawie. Oni mają bardzo szeroki zakres usług. Mi akurat pomagali przy ewidencji podatku VAT.

#16 Kelis

Kelis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 27 luty 2015 - 00:45

A ja jak najbardziej mogę polecić korzytsanie z usług http://www.grakon.com.pl biura rachunkowego.

#17 gkat

gkat

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2015 - 13:09

Ja polecam usługi biura rachunkowego www.rachunkovnia.pl z Poznania. Można zobaczyć tez cennik biura rachunkowego. Dokumenty są odbierane kurierem z każdego miasta w Polsce.

#18 Guest_vessw

Guest_vessw
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 13:36

Do prowadzenia ewidencji środków trwałych, wyposażenia itp. to zatrudniłem księgowych z firmy A&P Con (ap-con.pl) i nie mam problemów. Dobra, doświadczona ekipa, z długim stażem w branży. Najpierw mój brat korzystał z ich usług, także stąd ich kojarzyłem.

#19 Guest_Jacek44

Guest_Jacek44
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 13:52

Polecam biuro rachunkowe na ul. Skośnej w Krakowie. rzetelnie i niedrogo. Bezproblemowa i miła współpraca z właścicielką. Strona to www.adaptax.pl

#20 Guest_mariusz

Guest_mariusz
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2015 - 11:26

na Śląsku jest bardzo dobre biuro rachunkowe www.bilans.info.pl/ nie pobierają dużych opłat, moja firma jest w Wodzisławiu Śląskim, ich biuro w Rybniku, więc mam do nich dość blisko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych