Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sekretarka szuka pracy

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy
  • 197088 postów

Napisano 11 grudzień 2014 - 05:07

Szukasz pracy, chcesz zmienić coś w swoim życiu? Oto kilka wskazówek, które pomogą ci w karierze zawodowej.

Powrót do artykułu: Sekretarka szuka pracy

#2 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1948 postów

Napisano 03 luty 2015 - 08:58

Ciekawe źródło - https://interviewme.pl

A prawda jest niestety taka, że większość kandydatów zaniedbuje nawet całkowite podstawy, nie dba o jakość przesyłanych papierów, potrafią kłamać w cv, a później są wielce zdziwieni, że pracy nie dostali. A jak mogli ją dostać pytam?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#3 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 516 postów

Napisano 05 luty 2015 - 10:41

Tutaj http://www.gowork.pl...a/sekretarka;st jest bardzo dużo ofert pracy. Moim zdaniem jest to dobre stanowisko dla młodych dziewczyn, ponieważ nie ma tam możliwości awansu. Trzeba też być reprezentatywnym i znać kilka języków. W wielu firmach na takim stanowisku można naprawdę sporo zarobić.

#4 Guest_tobalisz

Guest_tobalisz
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 17:08

A ja uważam, że takie osoby najlepiej zarobią w Norwegii, bo w Polsce niektóre sekretarki nie dostają nawet najniższej i całego etatu. Proponuję wejść na stronę pracaidealna.pl i szukać zatrudnienia w Norwegii, jeżeli ktoś nie chce wegetować całe życie.

#5 Guest_jola

Guest_jola
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 17:45

ja szukałam pracy przez portal pracaidealna.pl polecam jesli ktoś chce wyjechac do Norwegii

#6 Guest_karina

Guest_karina
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 19:47

polecam portal pracaidealna.pl dla osób szukających pracy w Norwegii to pierwszy portal gdzie cv złożyć można telefonicznie następnie bez dodatkowych opłąat zostanie ono przetlumaczone na j norweski i umieszczone na tamtejszym portlau dla pracodawców

#7 Guest_marta

Guest_marta
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 11:31

ja również dzwoniłam do pracaidealna.pl chętnie bym wyjechała do pracy do Norwegii mam nadzieję ze się coś dla mnie znajdzie

#8 Guest_magda

Guest_magda
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 18:42

pracaidealna ma dużo pozytywnych opini na wielu forach sama myślę czy do nich nie zadzwonić

#9 Guest_agata

Guest_agata
  • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 20:59

chyba ja tez się zdecyduję do nich zadzwonić ludzie piszą ze dzięki pracaidalana mają pracę i zaczęli nowe życie w Norwegii

#10 Guest_justyna

Guest_justyna
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 19:20

ja pracę znalazłam z portalem pracaidealna.pl już ponad miesiąc mieszkam i pracuję w Bergen warto było podjąć to ryzyko

#11 Guest_monia

Guest_monia
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2015 - 17:00

ja znalazłam pracę dzięki portalowi pracaidealna.pl

#12 Guest_praca

Guest_praca
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 19:39

polecam skorzystać z oferty serwisu pracaidealna.pl i wyjechać do pracy do norwegii

#13 Robertson

Robertson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 10 styczeń 2018 - 21:24

Może warto odbyć jakieś szkolenia, które ułatwią znalezienie pracy? Ze swojego doświadczenia mogę polecić te organizowane przez www.mostwanted.pl/dla-pracownika/szkolenia-i-konferencje bardzo merytoryczne i przystępne - można się z nich dowiedzieć wiele wartościowych rzeczy, które ułatwią odnalezienie się na rynku pracy.

#14 Freez9

Freez9

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 luty 2018 - 18:10

Na pewno szkolenia, ale tez portal pracaidealna.pl moze w tym pomoc. Daj znać jak coś znajdziesz!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych