Skocz do zawartości

Kupię mieszkanie w kamienicy w Warszawie - gdzie szukać?

nieruchomości kaminica

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 10:52

Poszukuje mieszkania w kamienicy w warszawie. Może wie ktoś gdzie można szukać takich lokali. Z góry dzięki za info.

#2 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2320 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 09:20

W tych samych pieniądzach kupisz w Radzyminie nowe mieszkanie na porządnym osiedlu, zobacz - http://www.akacjowaa...inwestycji.html Zatem czy na pewno warto? Przecież wszyscy wiedzą czego się można spodziewać po kamienicach...

#3 Batombe

Batombe

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 luty 2015 - 09:31

Kamienic w Warszawie co niemiara, jest w czym wybierać. Dobrze jest zobaczyć wszystkie dostępne oferty i porównać ceny oraz standare, najlepiej na stronie http://www.klikmapa....i-warszawa.html. W kryteriach zaznaczyć "kamienica" i wertować ogłoszenia :)

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2320 postów

Napisano 09 luty 2015 - 09:35

Tylko jaki jest komfort mieszkania w kamienicy? Skoro mieszkanie i tak się zazwyczaj kupuje na całe życie, to jaki jest sens inwestowania w coś takiego w kamienicy? Lepiej płacić trochę wyższą ratę kredytu, a jednak mieć zapewniony wysoki standard. Czy nie o to tutaj chodzi?

#5 Guest_ania

Guest_ania
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 17:23

oj teraz się wiele zmienia, kamienice są odresturowywane, mają ogrzewanie, windę itp. zależy gdzie. trzeba szukać smile.png a jednak mają swój niesamowity urok smile.png

#6 pa_ula

pa_ula

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 11:30

Adresu nie potrafię wskazać, ale polecam formularz zapytania, gdzie wpisujesz konkretne dane (cena, lokalizacja, itd.), w odpowiedzi dostajesz tylko te oferty, które odpowiadają podanym parametrom. http://www.dopoznani...ocjuj_cene.html

Powodzenia w szukaniu nowego mieszkania! smile.png

#7 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2320 postów

Napisano 30 kwiecień 2015 - 08:28

Bez jaj - kamienica powinna być ostatecznością, w przypadku braku kasy, a wtedy i tak lepiej szukać mieszkania pod miastem. Jest znacznie taniej, dochodzi do tego jednocześnie kwestia okolicy i wielu kwestii związanych z jakością mieszkania!

#8 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 612 postów

Napisano 08 lipiec 2015 - 12:12

Osobiście jestem zdania,że warto jest inwestować w nowe mieszkania. Szczególnie,że kupno mieszkania w kamienicy może nie być wcale takie bezpieczne.Na pewno czytaliście,że niektóre z nich nie mają obecnie ustalonej sytuacji prawnej? Zjawią się moze dawni właściciele i  niestety macie problem. Poza tym takie budynki rodzą często duże problemy.

Lepiej jest kupić nowe mieszkanie. Zerknij sobie tutaj:

http://www.vivainvest.pl/ - na stronie możesz sobie zobaczyć,że bardzo wiele ciekawych mieszkań oferowanych przez deweloperów jest do sprzedaży w centrum miasta. 

#9 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2320 postów

Napisano 09 lipiec 2015 - 08:47

Poza miastem kupisz za takie pieniądze nowe mieszkanie na ładnym osiedlu. Mieszkanie w stolicy i jeszcze w dodatku w kamienicy, mija się z celem. Co to za jakość zycia? A jednak pod miastem za taką kasę dostaniesz konkretny standard.

#10 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 11:40

Zdecydowanie jestem zdania, że należy inwestować w nowe. Po co bawić się w odnawianie, to niepotrzebne koszta i kupa nerwów. Tym bardziej, że odnowienie mieszkania w starej kamienicy to często większy wydatek, niż wykończenie nowego mieszkania.

#11 AnetaZ

AnetaZ

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 53 postów

Napisano 13 lipiec 2016 - 09:02

A ja jestem za Ursynowem, mieszkam tutaj już sporo czasu, bo przeprowadziliśmy się na nasze osiedle kilka lat temu i przyznaję, że żyje nam się tutaj bardzo dobrze. Mamy przestronne i przytulne mieszkanie, poza tym osiedle jest czyste i zadbane, dla naszego zarządcy (LemmonHouse) jest to ewidentnie priorytetem. Poza tym w okolicy mamy sporo terenów zielonych, także jest gdzie wyjść na spacer z dzieckiem, czy pobiegać. Wybór mieszkania w tej okolicy był strzałem w dziesiątkę :)

#12 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 177 postów

Napisano 01 październik 2018 - 08:50

Myślimy nad kupnem własnego mieszkania z małżonką od paru lat już i chyba się ostatecznie uda. Na oku mamy Willę Międzylesie i duże mieszkanie na piętrze z dostępem do poddasza gdzie jest jeszcze dodatkowe 70 metrów do zaaranżowania. Inwestycja ma swój serwis na  http://www.willa-miedzylesie.pl/ są plany mieszkań. Dobry rozkład, słonecznie, widnie.

#13 Guest_kinga

Guest_kinga
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 06:46

Dla mnie też kamienica nie jest najlepszym pomysłem ale są przecież różne gusty i upodobania, jak szukasz czegoś konkretnego i nie możesz znaleźć idź do agencji nieruchomości, wiem że znajomi korzystali z pomocy Pani Joanny Lebiedź z biura nieruchomości przy Lekkiej 3, takie osoby mają warszawski rynek w jednym paluszku

#14 Guest_mona

Guest_mona
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 14:17

na Pradze teraz mnóstwo kamienic budują, rewitalizują też te stare, a jakie fajne centrum na Ząbkowskiej powstało, super tam jest

#15 Guest_jjkey

Guest_jjkey
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2020 - 15:25

Tak, szkoda że część jest też wyburzanych, ale powstają nowe i to całkiem niebrzydkie jak ta przy Stalowej 27, całkiem nieźle wtapiają się w krajobraz tej dzielnicy

#16 Guest_Nelix

Guest_Nelix
  • Goście

Napisano 01 marzec 2020 - 11:36

W ofertach biur nieruchomości ;) Najszybciej i bezpiecznie, od siebie polecam biuro Krupa Nieruchomości.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: nieruchomości, kaminica

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych