Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki hotel w Warszawie wybrać?

hotel Warszawa

wróć do serwisu Moja Firma 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 07:17

Szukam hotelu w Warszawie, który będzie elegancki i w którym można odbyć spotkanie biznesowe oraz spokojnie popracować. Proszę o podpowiedź.

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 09 grudzień 2014 - 08:17

Na Mokotowie masz kilka ciekawych obiektów: Best Western Portos (3 gwiazdki), Hotel Atos (2 gwiazdki), Hotel Aramis (1 gwiazda). Ten ostatni jest siłą rzeczy najtańszy. Masz tam ponad 200 pokoi. We wszystkich jest dostęp do sieci Internet.

Mają tam dobre oferty specjalne - np przy rezerwacji z kilkudniowym wyprzedzeniem jest trochę taniej. Aktualną ofertę sprawdź sobie na ich stronie: http://www.hotelaramis.pl/

Od siebie dodam, że za niewielką dopłatą warto wykupić śniadanie w formie bufetu... Mają dosyć urozmaicony wybór.

#3 Guest_Agnieszka z MyMeetingRooms

Guest_Agnieszka z MyMeetingRooms
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2014 - 10:46

Szukam hotelu w Warszawie, który będzie elegancki i w którym można odbyć spotkanie biznesowe oraz spokojnie popracować. Proszę o podpowiedź.

Witam,

proponuję spotkanie w przestrzeni, która nie jest hotelem. W naszym serwisie posiadamy bazę obiektów, które posiadają przestrzeń do wynajęcia - zarówno sale na konferencje, warsztaty, a także pokoje na małe spotkania biznesowe czy biurka cooworkingowe.

Podczas wynajmu często mamy do dyspozycji flipchart, rzutnik czy darmowe WiFi - wszystko w cenie obiektu.

Takie miejsca są dużo bardziej sprzyjające rozmowie niż np. restauracje, ale też oferują nam dyskrecję. Co najważniesze są dostępne nawet w ścisłym centrum Warszawy.

Zachęcam do sprawdzenia

www.mymeetingrooms.pl

pozdrawiam,

Agnieszka Zieńko

#4 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1966 postów

Napisano 02 styczeń 2015 - 12:27

Hotel Rest, Mory, do centrum miasta masz jakieś 11 km, blisko Okęcie. W hotelu w cenie pokoju masz centrum odnowy. Organizowaliśmy u nich szkolenie dla pracowników - bardzo pozytywny odbiór miejsca, dbają o wszelkie szczegóły, wszystko na prawdę dopracowane.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#5 Guest_MAREK-evenement

Guest_MAREK-evenement
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 20:24

Ale tak jeden podać? smile.png Ciężko będzie. Często w Wawie jestem (praca), więc znam temat. Ideałów nie ma, ale najbliżej jest hilton. Czuć za co się płaci. Osobiście nie lubię tłumów, więc lokalizacjia jest idealna.

#6 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 17:28

Na Hilton by mnie nie było stać raczej;)

#7 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 334 postów

Napisano 13 lipiec 2015 - 05:25

A może warto byłoby zastanowić się nad szkoleniem wyjazdowym ? Mogę Wam polecić ten hotel:

http://hotelatut.pl/

Wprawdzie nie jest to Warszawa ale dojazd jest bardzo dobry. Hotel znajduje się nad Jeziorem Licheńskim Oferuje bardzo dobry standard. Jest to duże centrum konferencyjne tak więc bez problemu można tam zorganizować konferencję o dowolnej wielkości. Firma w jakiej obecnie pracuję wiele razy zresztą organizowała tam takie firmowe spotkania. Każdy był zadowolony. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#8 Guest_anna

Guest_anna
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2015 - 11:46

A może Rialto? Ma 5*, jest bardzo elegancki, obsługa t5eż jest na medal smile.png

#9 dwoset

dwoset

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 52 postów

Napisano 16 lipiec 2015 - 23:38

A ja zaglądam na booking, tam czasami pojawiaja się promocyjne oferty w dobrych cenach.

Dobre i tanie chwilówki na 60 dni bez formalności.

#10 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 28 sierpień 2015 - 09:18

Ja kiedyś zatrzymywałam się w hotelach.Obecnie preferuję wynajęcie mieszkania.Jest o wiele taniej oraz wygodniej. Ma się większą przestrzeń niż w hotelu. Możecie sobie zerknąć na przykład tutaj:

http://www.ekskluzywnenoclegi.pl/

Na stronie można wynająć sobie luksusowy apartament w cenie ok 400 zł za dzien. Jeśli wynajmujecie na dłużej to jest jeszcze taniej. W przypadku podróży w kilka osób możecie dzięki temu zaoszczędzić bardzo dużo kasy.

Pozdrawiam.

#11 Guest_JerzyII

Guest_JerzyII
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2015 - 09:47

Z życiu byłem w kilku hotelach 5 gwiazdkowych, ale faktycznie jeśli chodzi o Wawę to tylko Rialto zasługuje na 5 gwiazdek.... zgadzam się z opinią, że obsługa jest miła, lokalizacja dla mnie wymarzona. Miałem kilka spraw do załatwenia w okolicach dworca i Marszałkowskiej więc tu duży plus. Miejsce jest klimatyczne i nie przytłacza jak wiele innych obiektów.

#12 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 360 postów

Napisano 19 luty 2016 - 11:07

podbijam temat. Szukam czegoś dla 4 osób na weekend. 

#13 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 392 postów

Napisano 19 luty 2016 - 12:25

Hotele 5* jakie polecacie na pewno oferują dobry standard ale tanie nie są. Szczególnie te w centrum. Moim zdaniem o wiele wygodniejszym rozwiazaniem jest wynajęcie sobie własnego mieszkania na pobyt. Są w sieci strony, na których możesz sobie przejrzeć takie mieszkania oraz coś zabukować. Na przykład tutaj;

http://www.warsaw4you.com/

Znajduje się na niej spory wybór apartamentów w centrum ale również i na obrzeżach. Jakis czas temu wybraliśmy się tam z grupką znajomych. Wynajęliśmy sobie mieszkanie na 6 osob i dzieki temu wyszło nas taniej niż za hostel. Dodatkowo mieliśmy kuchnię, w której można było sobie coś bez problemu upichcić. 

sisi

#14 Guest_knows

Guest_knows
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2016 - 06:32

jesli elegancki to Jaworowy Dwór, z tym że on 40km od warszawy, ale naprawdę warto, bardzo klimatyczne miejsce

#15 Guest_darczi

Guest_darczi
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 12:50

moze nie w warszawie, ale wart uwagi jest na pewno hotel delfin w białej podlaskiej, bardzo fajne warunki i przede wszystkim ceny nie sa wygórowane, mozna tam robic eventy roznego rodzaju od konferencji az po wesela

#16 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 czerwiec 2016 - 14:48

moze sprawdz na bookingu? pewnie mozna przefiltrowac ustawienia tak, by hotel ktorego szukasz spelnial twoje oczekiwania;)

#17 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1966 postów

Napisano 30 maj 2017 - 19:25

Hotel Holiday Park - na Bielanach w Wawie. Świetny standard, doskonała lokalizacja, ogólnie miejscówka pod każdym względem dopracowana. Kuchnia super. Wszystko widać po fotkach. Macie online cały przewodnik po hotelu. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#18 Przemotok

Przemotok

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 05 kwiecień 2018 - 12:01

My już od dawna uciekamy z W-wy do Łodzi.

Połączenie super, a ceny niższe. Można więcej za mniej :)

Wyjazdy organizujemy z firmą Sporty Ekstremalne 4x4 https://www.sportyekstremalne4x4.pl/

Świetna organizacja, wiele  imprez zrobionych z nimi i na pewno mówimy im "do zobaczenia".

Właśnie jesteśmy w trakcie przygotowań kolejnego pikniku i nich. Wszystko przebiega bez zakłóceń.

#19 opirolq

opirolq

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 kwiecień 2018 - 15:14

Cześć :) 

Czy ktoś z Was wynajmuje mieszkanie na doby zamiast hotelu? Jakie macie doświadczenia?

Kolega z pracy chwalił się, że na Święta zarezerwował sobie apartament od YesApartments i osobiście sobie chwali. Myślę, aby wybrać się na majówkę nietypowo - do Warszawy. Każdy z miasta zazwyczaj w tym okresie "ucieka", więc powinien być to dobry czas na zwiedzanie stolicy z dziećmi.

Czekam na Wasze opinie :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hotel, Warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych