Skocz do zawartości

Pomocy

Pikostrada Opłaty Pomocy

wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 16:59

Witam ... Dostałem dzisiaj list od Smart Tech Connect Limited No Ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty nie wiem co robić ja nie pamiętem nawet tej strony teraz jak ją patrzyłem to pisało żę wszystko jest darmo ja nic nie kupowałem a teraz mam mieć jakiś abonament przez 12miesięcy mam płacić 69PLN Mam 14 i ta sprawa mnie bardzo wystraszyła już napisałem meila o odstąpienie od umowy ale nie dostałem odpowiedzi prosze o pilną pomoc Dziękuje 

#2 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 17:01

Ja nawet nic z tej pikostrady nie pobierałem ! 

#3 Guest_Mimmi

Guest_Mimmi
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 17:41

Więc tak zrobiłem dwa konta na jeden adres wszystko było prawdzie tylko dwa imiona  inne Jan Niebardzo i pani Janna Bardzo effekt? Dostałem emila że podałem UWAGA nie prawdziwy adres zamieszkania - Wniosek? Olej ich chcą cię wystraszyć aż się złamiesz i zapłacisz ten 96 zł. Mój kolega dostał list pokazał mi i obaj zaczeliśmy się śmiać ponieważ
-List niepolecony
-List nie był napisany z sądu (nazywał się przesądowy)
-Każdy a to każdy prawnik powie ci - Olej.

Po za tym cytując:
§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.

Również nie możemy pominąć faktu iż w regulaminie plikostrady jest również łamane prawo. Strona jest piracka oraz stworzona niezgodnie z prawem. Nic ci nie grozi nawet jeżeli się podszyłeś/ąś pod kolege/koleżanke nic ci nie zrobią
Ponieważ
-Umowa przez internet mogła być podpisana przez każdego przez twój komputer (Do umowy jest potrzebny pesel i dowód osobisty)
-''Umowa'' ? To jest potwierdzenie regulaminu a nie umowy jak wyżej napisałem do umowy jest potrzebny podpis , pesel i dowód osobisty.

Oraz ostatnia rzecz skłamałeś/aś do daty urodzenia dajmy na to masz 17 lat a podałeś/aś że masz 60 lat? Nic ci nie zrobią bo jak mówiłem może napisać to każdy a to każdy z twojego komputer nie ma dowodów że to ty tą ''umowe'' potwierdziłeś/aś.

To tyle sam mam 15 lat a jakoś nie płacze że zostanę oskarżony o nie spłacanie długu przez nie istniejącą firme windykacyjną.

No i to odstąpienie od żekomej ''Umowy'' nie jest to potrzebne ale powiem tak. Jeżeli jakimś cudem plikostrada wejdzie na drogę sądową (00000000,1% że to zrobią) to jeżeli wysłałeś/aś odstąpienie od umowy w ciągu 3 miechów to będziesz mieć dowód że faktycznie odstąpiłeś/aś od umowy i wtedy nic ci nie grozi co prawda nie polecam ponieważ wam zaspamują skrzynke mailową i tyle z tego.

Nie płać bo nic a nic ci nie grozi (tylko nie potrzebny stres)
Dodaj ich emila na spam
Olej ich.

I tyle w temacie.

Pozdrawiam. =)

Jak napisał ktoś na forum , sam się bałem ale po przeczytaniu tego jestem pewien że nic ci nie grozi. Po za tym jesteś niepełnoletni i moce prawne cię nie sięgają.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pikostrada, Opłaty, Pomocy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy