Skocz do zawartości

Czy warto kupić mieszkanie na parterze?

mieszkanie parter nieuchomości zakup kupno

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_VVV

Guest_VVV
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 08:50

Planuję zakup mieszkania. Mieszkania na parterze są dużo tańsze niż na piętrze. Kupilibyście?

#2 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 05 styczeń 2015 - 09:32

Mieszkania szukaj po prostu poza centrum miasta, lepiej nawet w miejscowościach pod miastem. Mieszkamy w Radzyminie. Mieszkanie na Akacjowej Alei kosztowało nas 200 tysięcy mniej niż takie samo w stolicy, a jednak otoczenie nie ma żadnego porównania....

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#3 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 11:45

Planuję zakup mieszkania. Mieszkania na parterze są dużo tańsze niż na piętrze. Kupilibyście?

Czy mieszkanie jest w nowej inwestycji? Czy ma ogródek?

#4 kameleon_90

kameleon_90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 16 marzec 2015 - 15:42

Jeżeli już kupować nowe mieszkanie na parterze, to dobrze znaleźć takie z przynależnym ogródkiem. To największy plus mieszkania na najniższej kondygnacji. 

#5 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 13:39

To fakt, prawie jak mieć dom wink.png Jeśli miałbym kupować mieszkanie na parterze, to tylko od dewelopera i tylko z ogródkiem!

#6 hana74

hana74

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 02 czerwiec 2015 - 17:32

Ja również mieszkanie kupowałabym na parterze, ale z ogródkiem, fajnie teraz i bardzo popularne są mieszkania poza granicami, w sumie w okolicach większych miast. Ja mieszkam pod Wrocławiem i np tam koło Długołęki wybudowali domki fajne w Domaszczynie, a wiem też że i nowa inwestycja koło Park Domaszczyn jest trochę dalej dwulokalowe budynki - osiedle rodzinne, mi sie podobają własnie te na parterze

#7 Guest_Lunix

Guest_Lunix
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2015 - 09:37

Mnie się wlaśnie tak podobają mieszkania w Warszawie na Bemowie, jak np. Young City. Niby ogródki nie są wielkie, ale to zawsze kawałek trawy, a nie balkon czy taras...

#8 woznica

woznica

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 07 czerwiec 2015 - 19:09

Całe życie mieszkałam na parterze, mój tata nie znosił tego, że wszytskich słyszy (to może być minus), ale ja lubiłam jako dziecko - blisko, potem z wózkiem się tarabanić i w ogóle.. teraz też szukam mieszkania i jak najbardziej parter, a często są ogródki i to jdla jednych plus a dla innych zmora :)

#9 forted

forted

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 16 sierpień 2017 - 08:22

Myślę, że to kwestia indywidualna, ale wiele zależy również od tego, w jakiej okolicy mieszkamy. Jeśli ktoś kupuje mieszkanie na parterze na starym osiedlu, w bloku "prl-owskim", to nie ma co liczyć na spokój. Moja kuzynka sprawiła sobie takie lokum i nieźle się na tym przejechała. Współczuję jej, bo dzieciaki wyją pod jej oknem, nie może liczyć na odrobinę spokoju, no ale mogła przewidzieć, na co się pisze. Ja z kolei kupiłam mieszkanie parterowe na nowym osiedlu we Wrocławiu - https://promenadywro.../opis/opis.html i bardzo chwalę sobie mieszkanko. Okolica jest spokojna ,żyją tutaj osoby wykształcone i kulturalne.

#10 olsa99

olsa99

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 17 sierpień 2017 - 09:00

Tez radze wybierac cos raczej poza centrum. Na parterze moze byc glosno szczegolnie jak masz mieszkanie zaraz przy klatce schodowej no ale to tez zalezy wszystko od dokladnego rozmieszczenia. A macie juz konkrety wybrane? Jezeli nie to ja polecam osiedla od http://status.pl/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mieszkanie, parter, nieuchomości, zakup, kupno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych