Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leasing czy kredyt na samochód

wróć do serwisu Moja Firma 74 odpowiedzi w tym temacie

#41 Guest_Szczepan

Guest_Szczepan
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2016 - 20:19

Polecam J&J Group. Można u nich nabyć auta w kredycie i jeździć autem obklejonym reklamami - zwracają 600zł co miesiąć.

dalej polecasz, czy może zmieniłeś zdanie? rozważam oferte jj group. Zastanawiam się, czy AC jest wymogiem i czy narzucają OC? Faktycznie ciagle płacą? pozdrawiam

#42 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 13:00

to oszuści, ludzie nie dajcie się nabrać!! Kredyt jest na Was, oni nie odbierają telefonów, nazbirają klientów i znikają!!

Zamiast zazdrościć po prostu skontaktuj się z firmą, dowiedz się więcej. Można też poczytać na stronie J&J Group, ale wiadomo, nie ma jak porozmawiać bezpośrednio i obejrzeć auta.

#43 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 13:02

Nie płacą. Dla zamydlenia mojemu znajomemu zapłacili za miesiąc i teraz nie ma z nimi kontaktu. Nie ma tak dobrze. Ceny samochodów są zawyżone, a Ty zostajesz z kredytem na 8 lat!! Złodzieje!!! Nie bądzcie głupi. To tylko pięknie wygląda.

dalej polecasz, czy może zmieniłeś zdanie? rozważam oferte jj group. Zastanawiam się, czy AC jest wymogiem i czy narzucają OC? Faktycznie ciagle płacą? pozdrawiam

#44 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1811 postów

Napisano 26 luty 2016 - 15:29

Leasing to teoretycznie mniej formalności przy ubieganiu się o środki. Banki muszą działać zgodnie z narzuconymi wymaganiami m.in. ze strony KNF. Przy leasingu takich wymagań nie ma, a przynajmniej ich nie kojarzę. Generalnie warto poczytać m.in. to - http://www.autocentr...asing-dla-firm/i inne teksty w sieci, a ewentualnie starając się o środki na auto, optymalnie po prostu zrobić kalkulację jednego i drugiego.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#45 meleks

meleks

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 12:39

Dla firm najlepszym wyborem jest www.bezbiku.info/leasing/, osoby fizyczne są skazane na zakup za gotówkę lub na www.bezbiku.info/kredyty-samochodowe/, wszystko zależy od potrzeb i finansów smile.png

#46 Guest_leasing-fan

Guest_leasing-fan
  • Goście

Napisano 11 październik 2016 - 14:02

jest dobrze jak jest dobrze,

a jak jest źle? to co wtedy?

przykładowo, jeśli ukradną auto w połowie spłaty leasingu to co wtedy? kto dostanie odszkodowanie? i z czym zostanie leasingobiorca?

#47 Guest_gloryjol

Guest_gloryjol
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 09:36

A to nie jest tak, że auto w leasingu musi mieć wykupione AC? I ono wtedy powinno pokryć wszelkie szkody. Ja ostatnio zacząłem się za to rozglądać za samochodem poleasingowym, bo widziałem naprawdę dobre ceny na aukcjach w raiffeisenie. I z pewnością nie sa kradzione ; D

#48 Guest_sancziz

Guest_sancziz
  • Goście

Napisano 06 listopad 2016 - 14:39

Ja chyba wolałbym kredyt. Jakoś wolę mieć samochód na własność od początku. Kredyt samochodowy ma też dla osób prywatnych lepsze warunki. Polecam sprawdzić oferty różnych banków, bo niektóre mają jakieś specjalne akcje. Od siebie dorzucę raiffeisen polbank, dobre warunki kredytowania

#49 Guest_wylder

Guest_wylder
  • Goście

Napisano 02 luty 2017 - 20:14

A to może samochód poleasingowy? Są często tańsze a w super stanie. mnóstwo jest na stronie raiffeisen leasing, wystarczy poszukać aukcji

#50 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 212 postów

Napisano 15 luty 2017 - 14:29

Wszystko ma swoje plusy i minusy sam musisz zdecydować. Najlepiej wejdź sobie na moneye.pl i tam poszukaj artykułów o tym. Świetny blog finansowy gdzie artykuły pisane są w taki sposób, iż nikt nie będzie ci niczego narzucał a jedynie opisywał fakty. Stąd mój typ nr.1 jeżeli mam czytać coś o finansach i bankach :)

#51 Guest_Sławomir

Guest_Sławomir
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 05:41

A to może samochód poleasingowy? Są często tańsze a w super stanie. mnóstwo jest na stronie raiffeisen leasing, wystarczy poszukać aukcji

Właśnie przeglądając ten ichni plac samochodów poleasingowych mocno zastanawiam się nad zakupem takiego auta. Ale czy pod wzgledem ekonomii pojazdu to się opłaca? W końcu talo samochód wystawiony przez Raiffeisen nie był wykorzystywany dla celów indywidualnych tylko w  firmach, więc z pewnością musi być mocniej zajeżdżony.

#52 Guest_Blizka

Guest_Blizka
  • Goście

Napisano 03 marzec 2017 - 15:27

Ja mam auto używane leasing w toyota banku. Moim zdaniem to świetne rozwiązanie w przypadku aut, które są bardzo dobrze zaprojektowane, gdzie silniki są nie do zajechania.  Bo często oddawane auta do użytku są po leasingu, czyli z dosyć długim dystansem km wyjeżdżonym.

#53 Klasowa

Klasowa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 06 marzec 2017 - 16:47

Na to pytanie nie w każdym przypadku da się od razu odpowiedzieć jednym zdaniem. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jakie są nasze sposoby rozliczania działalności. Obecnie więcej osób decyduje się na leasing, gdyż to zwyczajniej bardziej się im opłaca, gdyż są płatnikami podatku VAT. Na szczęście nie mam takich dylematów. Dla mnie na ten moment ważne jest, żeby samochód był wyposażony w podgrzewane siedzenia, tempomat, automatyczną skrzynię biegów itp. elementy.

#54 Guest_sheldoniQ

Guest_sheldoniQ
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2017 - 15:12

Ja jestem zwolennikiem leasingu. Sam mam samochód w leasingu w raiffeisen, 500 zł rata za samochód, fiat 500 (wymarzony samochód małżonki, czego się nie robi dla ukochanej :D) - warunki są naprawdę dobre, sama firma też warta polecenia.

#55 Guest_Ehhh

Guest_Ehhh
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2017 - 08:31

Największy minus leasingu jest taki że jeżeli przykładowo bierzesz na 4 lata i w ostatnim miesiącu przed wykupem auto zostanie skradzione zostajesz z niczym. Tak naprawdę spłaciłeś prawie całe auto a go nie masz. Bo AC jest na leasingodawcę. Finansowo wiadomo że leasing jest bardziej opłacalny ale trzeba brać pod uwagę również inne ryzyka które mogą się zdarzyć.

#56 adammadry

adammadry

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 maj 2017 - 16:35

Ehh, jest to jakiś problem ale ten problem możesz rozwiązać przez wykupienie w leasingu tzw. ubezpieczenia GAP.

Polega to na tym, że gwarantuje ci ono wypłatę 100% ceny auta w całym okresie leasingu - w razie szkody całkowitej.

Leasing samochodów i maszyn, kalkulator. Najem długoterminowy. 20 lat w branży leasingowej.

Przedstawiciel Alior Leasing Warszawa.  Kontakt na:  al-leasing.pl

#57 Guest_antino

Guest_antino
  • Goście

Napisano 07 maj 2017 - 21:11

Kredyt samochodowy jest dobrym rozwiązaniem. Brałem niedawno w Raiffeisen Polbank i są w stanie zaoferować naprawdę dogodne warunki

#58 Guest_rattohi

Guest_rattohi
  • Goście

Napisano 08 maj 2017 - 02:49

ale nie trzeba przecież brać kredytu, widziałem, że samochód poleasingowy może być w dobrej cenie, kiedys śledziłem stronkę RL i widziałęm, ze nie trzeba na sile brac kredytu

#59 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 490 postów

Napisano 30 maj 2017 - 07:36

Kilka rzeczy na które polecam zwrócić uwagę:

czy wymagaja dokupienia własnego ubezpieczenia

czy jest prowizja

oraz jakie jest całkowite oprocentowanie i inne opłąty ( nie tylko to co reklamują)

Więcej rzeczy zresztą dowiesz się na tej stronie: 

#60 Guest_dubstepper

Guest_dubstepper
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 13:16

Jak dla mnie leasing, ja chcę sobie nową toyotę kupić, w sumie to włąśnie wziąć w leasing i sprawdzałem, że ten bezpośrednio od toyota bank jest mega korzystny, więc jak coś to próbuj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych