Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leasing czy kredyt na samochód

wróć do serwisu Moja Firma 70 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Tomek78

Guest_Tomek78
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 18:44

Witam, właśnie kończy się okres karencji 6 miesięcy i wszyscy którzy zlapali sie na kredycik na auto w Firmie J&J Group i mieli miec placone 600 zł miesięcznie juz nie dostaną kasy max do 3 tys wypłacają bo przecież sam je wpłaciłes za Gps którego de facto nie ma fizycznie w aucie. Polecam stronę oszuści finansowi Autodofinansowanie. Wkrótce program w TVN Turbo o tych właśnie oszustach i naiwnych ludziach co myślą że auto za darmo dostana. Ludzie jak sam nie zarobisz na auto to nikt Ci nic za darmo nie da! Naiwność ludzka nie zna granic.

#22 Guest_kuba

Guest_kuba
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2015 - 12:06

Mnie płacą od października ubiegłego roku, a więc już znacznie dłużej niż 6 miesięcy. Wszystko na razie jest ok- tak jak w umowie. J&J GROUP to przecież inna firma, nie mająca z tamtą nic wspólnego.

#23 nuklems

nuklems

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 09:25

Zdecydowanie kredyt gotówkowy, sprawdź oferty na http://www.splatka.pl/

#24 pawel83

pawel83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 12:32

Moim zdaniem lepiej wziąć na kredyt, można szybko rozeznać się w temacie dzieki porówanywarkom kredytów online. Szybko można sobie sprawdzić który bank proponuje najniższy kredyt.

#25 Ela - WebTaxOffice

Ela - WebTaxOffice

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 18 sierpień 2015 - 13:14

I leasing i kredyt na samochód może być dla przedsiębiorcy opłacalny. Po pierwsze zależy jaki będzie koszt kredytu czy leasingu. Przy kredycie nie ryzykujesz upadłości firmy leasingowej i utraty  auto. Poza tym wartość samochodu z faktury jest amortyzowana (czyli idzie w koszty działalności przez okres 5 lat). Odsetki też są kosztem podatkowym. Poza tym nie musisz obowiązkowo wykupować drogiego ubezpieczenia w firmie leasingowej.

#26 Guest_Rudy

Guest_Rudy
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 13:47

Ja mogę się wypowiedzieć w kwestii leasingu samochodów. Bo sam wybrałem taką opcję. Po czasie stwierdzam, że to był dobry wybór. Nie wiem, jakbym mówił, gdyby to był kredyt. Moja uwaga padła na ofertę ze strony leasingszczecin.pl to także był dobry wybór.

#27 Ela - WebTaxOffice

Ela - WebTaxOffice

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 19 sierpień 2015 - 17:41

Ja mogę się wypowiedzieć w kwestii leasingu samochodów. Bo sam wybrałem taką opcję. Po czasie stwierdzam, że to był dobry wybór. Nie wiem, jakbym mówił, gdyby to był kredyt. Moja uwaga padła na ofertę ze strony leasingszczecin.pl to także był dobry wybór.

Oczywiście leasing to jest dobre rozwiązanie ale nie jedyne. Jest różne podejście przedsiębiorców do ryzyka.

#28 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2015 - 00:48

Dla osób (w tym też przedsiębiorców) z dobrą historią kredytową lecz niezbyt wysokim, jednakże stałym dochodem propozycja kredytu z dotacją za jazdę z reklamą może być świetnym rozwiązaniem. J&J GROUP ma np. pewnych reklamodawców, kierowcom wypłacają po 600 zł co miesiąc za jazdę oklejonym autem. Niby jest to kredyt, ale taki który nas nie obciąża.

#29 Guest_tiger85

Guest_tiger85
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 20:07

Wszystko zależy od oczekiwań klienta, jego zamiarów względem przyszłości auta także. Sporo czytałem ostatnio o tej ofercie kredytu spłacanego za jazdę z reklamą...jeżeli ktoś np. ma już jakieś zobowiązania (a więc rata byłaby kolejnym obciążeniem) albo potrzebuje kilka samochodów dla firmy to myślę, że warto. Sam to rozważam, zwłaszcza że się dowiedziałem, że biorąc auto od J&J GROUP można przerobić na gaz.

#30 Anita00

Anita00

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 07:45

Myślę, że leasing jest lepszym rozwiązaniem ;)

#31 Ela - WebTaxOffice

Ela - WebTaxOffice

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 31 sierpień 2015 - 11:24

Ofertę wartą uwagi ma również EFG. 

#32 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 154 postów

Napisano 03 wrzesień 2015 - 13:31

Ja mam samochód wzięty w leasing w Idea Banku. Mają dobre warunki, a po kilku latach można sobie wymienić na coś nowszego :) https://www.ideabank.pl/leasing

#33 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 21:49

Jeśli ktoś się zastanawia nad ofertą J&J Group to zdecydowanie polecam. Jeżdzę autem od nich i jest wszystko ok - pieniądze na czas ;)

#34 Guest_Przemo908

Guest_Przemo908
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2015 - 21:51

Polecam J&J Group. Można u nich nabyć auta w kredycie i jeździć autem obklejonym reklamami - zwracają 600zł co miesiąć.

#35 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 14 wrzesień 2015 - 10:11

No niestety nie ma złotej recepty. Najlepiej mieć dobrą księgową, która w danym momencie doradzi co będzie dla nas optymalne ;) Mnie ostatnio bardziej przekonują kredyty, zapoznałam się z ofertą firmy - http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy , ale na szczęście mam jeszcze trochę czasu na podjęcie teh decyzji i nie muszę się śpieszyć :) 

#36 Ela - WebTaxOffice

Ela - WebTaxOffice

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 21 wrzesień 2015 - 08:59

No niestety nie ma złotej recepty. Najlepiej mieć dobrą księgową, która w danym momencie doradzi co będzie dla nas optymalne wink.png Mnie ostatnio bardziej przekonują kredyty, zapoznałam się z ofertą firmy - http://www.cls.pl/kredyt_samochodowy , ale na szczęście mam jeszcze trochę czasu na podjęcie teh decyzji i nie muszę się śpieszyć smile.png

Oczywiście biuro księgowe może zoptymalizować podatki. Teraz można korzystać z usług dobrych biur księgowych w dowolnym miejscu w Polsce. Wystarczy na swoim koncie w biurze księgowym wprowadzić swoje koszty. Faktury sprzedażowe wystawiasz za darmo. Koszty takie księgowości naprawdę niskie. A do tego otrzymujesz darmową stronę internetową. 

#37 pawelz

pawelz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 25 wrzesień 2015 - 19:21

Moim zdaniem leasing dla firmy jest korzystniejszy. Polecam portal http://wezleasing.pl/duża baza wiedzy na temat leasingu i sporo ciekawych ofert leasingowych.

#38 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 08 październik 2015 - 18:23

Zastanawiamy się nad ofertą CLS.PL, ponieważ to właśnie od nich otrzymaliśmy najlepsze warunki. Niestety nigdy wcześniej nie podejmowaliśmy z nimi współpracy, dlatego też bylibyśmy wdzięczni za jakiekolwiek opinie o tej firmie.

#39 konmalki

konmalki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 262 postów

Napisano 10 październik 2015 - 21:02

Zawsze byłem zwolennikiem kupna. Wiadomo jednak, że trzeba być ostrożnym i przejrzeć wiele kredytów zanim podejmiemy decyzję. W moim przypadku korzystny okazał się Santander. Tu macie szczegóły: http://finanse.sprze...r-consumer-bank. Trafiłem na tę ofertę na serwisie sprzedajemy. Przejrzyjcie sobie też inne oferty z tej strony. Wszystko jest tam przejrzyście wytłumaczone, więc na pewno uda się Wam znaleźć coś dla siebie.

#40 leasi432

leasi432

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 09 listopad 2015 - 11:59

http://www.masterlea...oferta_leasingu

Leasing pojazdów:

• wszystkie marki samochodów obecne na polskim rynku,
  • opłata wstępna już od 5% przy wybranych modelach,
  • wysokie rabaty na wiele marek i modeli,
  • szybkie podjęcie decyzji o przyznaniu finansowania do 24 godzin,
  • uproszczone procedury – dokumenty założycielskie firmy i dokument tożsamości,
  • elastyczny okresu trwania umowy i struktury płatności,
  • ubezpieczenie z likwidacją szkód,
  • kompleksowa obsługa techniczna podczas trwania umowy,
  • profesjonalna obsługa oraz możliwość zawarcia umowy w siedzibie Klienta,
  • możliwość akceptacji umowy w przypadku nowopowstałych firm (minimum 1 miesiąc działalności).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych