Skocz do zawartości

Zdjęcie

Leasing czy kredyt na samochód

wróć do serwisu Moja Firma 74 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102254 postów

Napisano 30 listopad 2014 - 02:36

Leasing czy kredyt na samochód? Z tym pytaniem spotykają się co rok przedsiębiorcy, którzy zamierzają dokonać zakupu nowego auta. Ekspert wylicza co jest bardziej opłacalne - leasing czy kredyt.

Powrót do artykułu: Leasing czy kredyt na samochód

#2 Guest_hasero

Guest_hasero
  • Goście

Napisano 30 listopad 2014 - 02:36

Jednej odpowiedzi nie ma. Potrzeby i sytuacja klientów są różne, oferta banków też zmienia się dosyć często. Najlepiej zapytać w Idei Expert czy innym doradztwie co akurat, w mojej sytuacji, jest najkorzystniejsze. Szkoda czas i nerwów, żeby w każdym banku z osobna chodzić i pytać.

#3 Guest_Woytek

Guest_Woytek
  • Goście

Napisano 04 luty 2015 - 22:46

Najlepsze rozwiązanie to kredyt z dotacją. Od J&J Group otrzymałem 100% finansowania auta-mam samochód oklejony reklamą, taki jest warunek, by firma spłacała kredyt za Klienta. Mnie to nie przeszkadza w ogóle, liczy się sprawne, zadbane auto. Wziąłem na firmę, minimum formalności, w ciągu kilku dni od złożenia wniosku odebrałem samochód (markę można wybrać spośród kliku ciekawych propozycji).

#4 Guest_anka

Guest_anka
  • Goście

Napisano 09 luty 2015 - 23:56

Bardzo ciekawa inicjatywa, z obustronną korzyścią. Niedawno się dowiedziałam, że sąsiad ma właśnie auto z programie 600 za 600, organizowanym przez J&J Group. Długo się głowiłam skąd raptem nowy samochód i oklejony reklamą, aż zapytałam w końcu. W sumie zazdroszczę mu trochę tego Opla (zadbany, funkcjonalny), chyba też się zgłoszę, bo jak mówił zbędnych formalności nie ma, wystarczy że pracuję, mam prawko i dobry BIK:)

#5 Guest_Marq

Guest_Marq
  • Goście

Napisano 11 luty 2015 - 23:56

Zamiast zazdrościć po prostu skontaktuj się z firmą, dowiedz się więcej. Można też poczytać na stronie J&J Group, ale wiadomo, nie ma jak porozmawiać bezpośrednio i obejrzeć auta.

#6 Guest_Kama

Guest_Kama
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 23:16

Oglądałam samochody, wybór spory, sprawne, zadbane. Zdecydowałam się na Opla Corsę. Umowa z J&J Group czytelna, zrozumiała, są paragrafy chroniące Klienta. Przyjemna obsługa, o wszystko można dopytać, stały kontakt telefoniczny.Niebawem będę mogła odebrać auto.

#7 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 18 luty 2015 - 19:30

Ciekawy projekt:) Też zamierzam wejść we współpracę, ponieważ wolałabym na dzień dzisiejszy uniknąć wydatku na samochód, a z kolei auto jest mi niezbędne. 600 km przejadę w tydzień czasu pewnie, więc z tym nie będzie kłopotu. Orientujecie się jakie auta ma w ofercie J&J Group ? Wolałbym coś większego nic Corsa, choć w sumie to funkcjonalny pojazd.

#8 Guest_fredik

Guest_fredik
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 14:41

Przeszło 5 miesięcy mam już samochód od J&J Group. Jeżdżę i regularnie dostaję za to kasę. Co do Twojego pytania Adamie, wybór aut jest spory, na pewno znajdziesz więc samochód odpowiadający Twoim potrzebom. Obacz zresztą auta prezentowane na stronie, tam też znajdziesz dokładne informacje o programie 600 za 600.

#9 Guest_robert

Guest_robert
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 14:12

Ja odebrałem 2 miesiące temu i wpłaty otrzymałem w terminie określonym w umowie. Współpraca z J&J Group zapowiada się znakomicie.

#10 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 22:54

Ciekawe rozwiązanie, nowatorskie, ale wiarygodne. Uważam, że jeśli ktoś jest pewien, że wyjeździ wymaganą ilość km korzystając z samochodu w naturalny sposób, powinien wziąć pod uwagę propozycję J&J Group.

#11 Guest_Przemek

Guest_Przemek
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2015 - 23:17

Mnie się opłacało podjąć z tą firmą współpracę, spokojnie przejeżdżam 600 km w miesiącu, w sumie spor więcej. J&J Group regularnie mi płaci, a za polecenie oferty koleżance z pracy dostałem bonus w postaci dodatkowych 600 zł.

#12 Guest_youngen

Guest_youngen
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2015 - 13:15

Rzeczywiście program "600 za 600" zdecydowanie przewyższa pod względem korzyści leasing oraz zwykły kredyt:)

#13 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1856 postów

Napisano 20 maj 2015 - 12:34

Przez Górnośląskie Towarzystwo Finansowe puszczałem wniosek, opłacało się, bo akurat ta oferta którą wybraliśmy nie była nam znana, ale jednocześnie była zdecydowanie najtańsza. Czego chcieć więcej?

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#14 Guest_Klaus

Guest_Klaus
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 20:54

W obecnych czasach trzeba szukać korzystnych rozwiązań. Współpracę z J&J Group z pewnością do takowych mogę zaliczyć. Uczciwie, a wybór samochodów ekstra.

#15 Guest_wallander

Guest_wallander
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 01:43

Nawet nie żartuj. Leasing to dużo lepsza opcja od kredytu, kredytu nie dadzą ci bez zabezpieczenia. Dodatkowo, na przykład na mleasing.pl mają całkiem korzystne warunki, ostatnio wziąłem używane autko i zacząłem jeździć na taksówce. Wreszcie jestem sam sobie panem.

#16 Guest_POMOCY

Guest_POMOCY
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2015 - 13:59

Można z kimś realnie pogadac o JJ GROUP?  zastanawiam sie nad wejsciem do programu ale obawiam sie machlojek jakie miały miejsce w ADF.  W JJ GROUP juz mam pozałtwiane formalnosci. Zostało tylko wybrac auto i latac... Ktos z posiadaczy aut z JJ jest w stanie opisac swoja sytuacj ??? kogos oszukalo JJ ?? Dzieki z góry

#17 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 331 postów

Napisano 01 lipiec 2015 - 07:48

Korzyści są bardzo duże. Moim zdaniem leasing jest najlepszym obecnie wyborem dla firmy. Co zyskujesz?

optymalizację podatków. Raty rzucasz sobie w koszty
odpisujesz połowę vat
masz mniejsze ryzyko przeskoczenia  w kolejny próg podatkowy

Radzę jednak dobrze wybrać ponieważ firm oferujących leasing jest sporo. Tutaj masz cały temat o tym jaki jest najlepszy leasing dla firm:

#18 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 487 postów

Napisano 07 lipiec 2015 - 23:08

Wszystko zależy od firmy, ale generalnie zazwyczaj bardziej opłacalny jest leasing. Właśnie ostatnio dostaliśmy od CLS.PL ciekawą ofertę na leasing, z której skorzystała nasza firma. Na tle konkurencji wypadli naprawdę świetnie. Tutaj http://www.cls.pl/ jest do nich kontakt, jakby ktoś potrzebował.

#19 Guest_Ksawer

Guest_Ksawer
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2015 - 22:51

Ja byłbym za kredytem z dofinansowaniem, np. od J&J Group. Dobra opcja bo otrzymuje się 600 zł miesięcznie czyli mniej więcej tyle ile wynosi cała rata, a jak ktoś ma działalność, całą wartość auta wrzuca sobie w koszty, których w rzeczywiststości z włesnej kieszeni. nie pokrywa.

#20 krokotyl40

krokotyl40

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 12 sierpień 2015 - 19:49

Wiele zależy od tego jakiego auta potrzebujemy. W przypadku kredytu można wrzucić w koszta 80 tysięcy, więc jeśli kupujemy droższy samochód lepiej skorzystać z leasingu. Oczywiście przed zakupem najlepiej porównać dostępne oferty leasingu i kredytu i sprawdzić co bardziej się opłaca. Kredyty samochodowe oferowane przez różne banki można sprawdzić za pomocą porównywarki http://www.terve.pl/...yty-samochodowe

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych