Skocz do zawartości

Zdjęcie

Fiat Stilo: regeneracja pompy hydraulicznej skrzyni biegów. Poradnik

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moto

Admin Moto

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 49266 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 18:21

W poradniku tym przedstawimy sposób, w jaki poradzić sobie z uszkodzoną pompą hydrauliczną skrzyni biegów selespeed. Całą operację będziemy przeprowadzać w Fiacie Stilo 2,4.

Powrót do artykułu: Fiat Stilo: regeneracja pompy hydraulicznej skrzyni biegów. Poradnik

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 18:21

Witam mam ten sam problem. co zrobić jak w aso Fiata powiedzieli ze to koszt 17000 tyś :-(

#3 eldem

eldem

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 327 postów

Napisano 03 grudzień 2014 - 02:43

Witam mam ten sam problem. co zrobić jak w aso Fiata powiedzieli ze to koszt 17000 tyś :-(

Chyba sobie jaja robią.

#4 Guest_1222

Guest_1222
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 22:22

Dobry manual z autokącika od DARKOOO jest w necie do znalezienia "Regeneracja pompy hydraulicznej skrzyni biegów sel espeed w Stilo Abarth.pdf" szczegółowy opis i zdjęcia.

#5 Guest_advv

Guest_advv
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2018 - 13:57

Chwalę sobie warsztat Hydromotor na Rzemieślniczej u mnie w Dębnie, można do nich łatwo trafić bo jest praktycznie ulica równoległa do wylotówki na Kostrzyn. Rzeczowe podejście, naprawiają pompy w zasadzie wszystkich wiodących producentów, do różnego typu maszyn budowlanych, także obsługa dość wszechstronna. Można załatwić temat w jednym miejscu , bez jeżdżenia od sasa do lasa i tracenia czasu.

#6 Guest_Marrekk

Guest_Marrekk
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2019 - 10:52

Ja kupowałem części na hydro-rexroth.pl/. Mam w koparce pompę Rexroth, ale nie jestem jakiś szczególnie biegły w temacie więc dla mnie istotne było, że pomogli mi w tym sklepie w dopasowaniu wszystkich części.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych