Skocz do zawartości

Zdjęcie

Reklamacja towaru kupionego na bazarze

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671197 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 11:19

Reklamacja towaru kupionego na bazarze, mimo braku paragonu, jest możliwa. Zdaniem ekspertów UOKIK klientom targowisk przysługują takie same prawa jak tym kupującym w sklepach. Jak zatem przebiega reklamacja towaru zakupionego na bazarze?

Powrót do artykułu: Reklamacja towaru kupionego na bazarze

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 11:19

W teorii wszystko pięknie. A na bazarze jest tylko słowo przeciwko słowu. Jednak warto na spokojnie próbować. Mi udało się zareklamować pościel kupioną na bazarowym straganie!

#3 Guest_rynek

Guest_rynek
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 19:01

kupilam na rynku garnitur z ktorego po przymierzeniu w domu nie bylam zadowolona marynarka wydala mi sie zbyt szeroka i za dluga po kilku dniach chcialam oddac go sprzedawcy lecz on stwierdzil ze nie przyjmie moze mi wymienic na inny badz poprawic marynarke

#4 Guest_j23

Guest_j23
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 19:31

No i bardzo dobrze! Nigdzie (nie tylko na bazarze) nie ma obowiązku zwrotu towaru!

#5 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2017 - 13:33

Pierwszy raz kupiłam buty na ryneczku Łódź ul Rydzowa (stoisko różny asortyment na przeciwko rossmana) i pierwszy raz reklamowałam buty . Po około półtora miesiąca pękła podeszwa niestety reklamacja nie została przyjęta..Teraz wiem ze są sprzedawcy na ryneczku którzy traktują poważnie swoich klientów

#6 Guest_klientka z Poniatowej

Guest_klientka z Poniatowej
  • Goście

Napisano 20 maj 2018 - 10:51

sprzedawcy na bazarach sa okrutni kupilam buty tydzien temu i okazalo sie ,ze nie selniaja moich oczekiwan . Otoz byly troche za luzne ,ale na pasku byla sprzaczka i dalej za nia dziurka wiec stwierdzilam ,ze przesune zapiecie i bedzie niezle ale w domu okazalo sie ,ze to atrapa bo dziurka tak sprzaczka tak alereszta ptzymocowana na nityi nic sie nie da zrobic.wczoraj poszlam pana butologa prosic aby przyjal towar i oddal kase wydrwil mnie i spopychal i co nao ?co dalej z takim draniem ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy