Skocz do zawartości

Zdjęcie

Obróbka skrawaniem

wróć do serwisu Księgowość 28 odpowiedzi w tym temacie

#21 karolówna

karolówna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 01 kwiecień 2017 - 08:58

A czy w takiej pracy nie są przypadkiem wykorzystywane centra obróbcze tego typu http://www.apx.pl/pl...owe,p1282349783? Te maszyny mają duże zastosowanie w wielu branżach.

#22 Arniq

Arniq

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 01 październik 2017 - 11:26

Usługi obróbki skrawaniem oferuje Promet http://prometobrabia...nty-obrabiarek/ . Ja często korzystam z ich usług. Kupowałem również od niech sprzęt bo także mają w sprzedaży używane urzadzenia do obróbki metalu. Prace wykonują szybko i solidnie. Ani razu nie zdarzyło mi się reklamować wykonaną usługę. 

#23 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 26 październik 2017 - 21:01

Szczególnie polecam firmę www.galwmet.pl ma kompletne usługi obróbki metali, powinna zdać egzamin, mój mąż często korzysta z ich usług i chwalił.

#24 pracownik księgowości

pracownik księgowości

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 304 postów

Napisano 17 listopad 2017 - 19:04

Tutaj http://uslugi-laser..../9-ciecie-blach macie namiar na firmę, która to zajmuje się cięciem blach. Warto bowiem sprawdzić kilka ofert i wybrać najlepsze rozwiązanie, które spełni nasze potrzeby. Firma obsługuje różne podmioty.

#25 Sprawka

Sprawka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 30 listopad 2017 - 16:32

Osoby zainteresowane obróbką skrawaniem, zawsze kieruje do firmy severt.pl . To wiarygodna, doświadczona firma, która budowała swoją markę od lat. Jak do tej pory nie przyszło mi współpracować z lepsza od nich! Firma rzetelna, terminowa, z szerokim wachlarzem usług – serdecznie polecam!

#26 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 301 postów

Napisano 08 grudzień 2017 - 17:36

Ja mogę polecić Ci firmę APJ Sikora z Częstochowy - obróbka skrawaniem jest jej specjalnością (ma w tym duże doświadczenie). Nie znam konkretnych stawek za tego typu usługi, ale wiem, że jeśli miałabym wybierać pomiędzy drogo i dobrze, a tanio i źle, wybrałabym pierwszą opcję :-).

#27 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2017 - 13:42

hej... czy ktoś zna może firmę, która zajmuje się wypalaniem blach? zna ktoś może firmę rotexdg.com.pl/?

#28 Guest_GawaSawomir

Guest_GawaSawomir
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 16:44

Również śmiało polecam firmę z severt. Pl. Zrobili na nas bardzo dobre, pierwsze wrażenie i tak to utrzymuje się aż do tej pory, a z usług korzystaliśmy już niejednokrotnie. :) Tak wiec, jeśli nadal ktoś poszukuje to sadzę, ze będą idealni.

#29 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 213 postów

Napisano 30 marzec 2018 - 22:33

Polecam wycinanie laserowe 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych