Skocz do zawartości

opakowania - poszukujemy dostawcy

opakowania palety pudełka folia stretch

wróć do serwisu Logistyka 92 odpowiedzi w tym temacie

#81 gorskibart7

gorskibart7

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 13 lipiec 2019 - 10:15

Tu z pewnością odpowiednie taśmy też będą niezbędne. Co do takich rzeczy to najlepiej już wybierać takie z waszym logo. W firmie https://tasmaklejaca...my-z-nadrukiem/znajdziecie między innymi takie produkty jak taśma klejąca z nadrukiem. Jeżeli prowadzicie sprzedaż wysyłkową to na pewno hurtowe ilości takich rzeczy będą wam niezbędne.

#82 Steeevee77

Steeevee77

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:02

Najlepiej takie rzeczy kupować już w hurtowych ilościach. Jeżeli macie swoje firmy, sklepy internetowe, firmy produkcyjne, to na pewno opakowania codziennie wam schodzą. Kupując więcej też możecie często liczyć na niższe ceny. W firmie https://sklep.grala....pp-bg-0025.html znalazłam odpowiednie opakowania foliowe do mojej firmy. Tu są bardzo dobre ceny, a na zamówienie powyżej 500 złotych jest darmowa dostawa. W sumie nie ma żadnego problemu żeby zebrać taką kwotę zakupów ;)

#83 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 22 lipiec 2019 - 17:33

W takim razie myślę, że powinieneś odwiedzić również stronę producenta Tesa, jeśli chodzi o taśmy pakowe https://www.tesa.com...ro/tasmy-pakowe i nie tylko. Mają jedne z najtrwalszych propozycji i co ważne bardzo skutecznych w działaniu, więc będziesz zadowolony z efektów, tak samo jak klienci bo jednak dostaną paczkę w całości. 

#84 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 15:32

Ja polecam skorzystać z usługi firmy  Bielpak Maciej Nowak, która oferuję sprzedaż opakowań takich jak : opakowania klapowe, opakowania fasonowe, opakowania meblarskie, opakowania meblarskie, opakowania w bardzo dobrej cenie.

#85 Jol70po

Jol70po

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 66 postów

Napisano 02 sierpień 2019 - 07:51

Jeśli chodzi o solidne opakowania kartonowe to polecam firmę http://makartbox.pl/. To producent wysokiej jakości opakowań z tektur falistych szarych i białych. Mają konkurencyjne stawki cenowe i dobrze się z nimi współpracuje.

#86 Guest_Mikołaj124

Guest_Mikołaj124
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2019 - 07:52

solidne opakowania tworzy firma C2C, zamawiamy tylko od nich

#87 bummer

bummer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 90 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 10:07

A jeżeli chodzi o znakowanie na opakowaniach na żywności? To która forma jest najbardziej efektywna?

#88 zieba

zieba

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 148 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 12:35

A jeżeli chodzi o znakowanie na opakowaniach na żywności? To która forma jest najbardziej efektywna?

Warto zapoznać się z przepisami prawa dotyczącymi tego, co powinno znajdować się na takiej etykiecie.

Przede wszystkim nazwa produktu,a le również jego skład, termin przydatności do spożycia, kto wyprodukował dany produkt, kraj pochodzenia, numer partii, aby można było szybko dotrzeć do określonej partii, gdy tylko pojawi się jakiś problem.

Na https://www.hyprotec...czania-etykiet/ zostało to opisane w trochę bardziej szczegółowy sposób.

#89 Guest_marek

Guest_marek
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 10:06

dlugo szukalem dobrej firmy, jednak po lekturze z opiniami zdecydowalem sie na C2C, zamawiam tylko foliowe opakowania, są bardzo solidne i mocne, zdecydowanie polecam

#90 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2019 - 13:11

Znam doskonale firmę  Bielpak w Biskupcu Pomorskim i również zaopatruje się u nich w opakowania kartonowe bo prowadzę firmę meblarską. Firma oferuję bardzo dogodne ceny.

#91 Guest_Paweł Zieliński

Guest_Paweł Zieliński
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2019 - 10:51

Bardzo dobry producent opakowań to Big Plus, zajmują się produkcją wykrojników introligatorskich, zapewniają ich regenerację, przeróbki i wzmocnienia. Wykonają prototyp oraz próbne opakowania z tektury

Kontakt:

Tomasz Hojny „Big Plus”

Ul. Pogodna 17

34-122 Wieprz

woj. Małopolskie

tel: 505-207-772

email: biuro@bigplus.pl

#92 Guest_Maryla

Guest_Maryla
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 10:54

Ja też polecam firmę Specpack z Lubonia bo mają super asortyment i bardzo przystępne ceny.  Ja osobiście zakupiłem u nich bandownicę i  folię bąbelkową. 

#93 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 88 postów

Napisano 24 wrzesień 2019 - 08:28

Ja od dłuższego czasu współpracuję z firmą www.onplast.com.pl. Dostarczają mi opakowania z tworzyw sztucznych. Zazwyczaj są to mniejsze pojemniki na suplementy i butelki. Gwarantują wysoką jakość i atrakcyjne warunki współpracy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: opakowania, palety, pudełka, folia stretch

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy