Skocz do zawartości

Szukam firmy księgowej w UK + pomoc przy rejestracji firmy w UK

wróć do serwisu Księgowość 12 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jozaf

Guest_Jozaf
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 14:29

Witam,

Jeszcze w tym roku chciałbym założyć firmę LTD w Wielkiej Brytanii. Temat jest skonsultowany z prawnikiem także nie powinno być problemu. Wszystkie działalności w PL zostaną zakończone.

Tutaj pojawia się pytanie? Jaką firmę księgową w UK, która przy okazji pomoże z rejestracją LTD Państwo mogą polecić (najlepiej z własnego doświadczenia).

Jestem w kontakcie z kilkoma firmami, ale powiem szczerze, żę nie ufam do końca żadnej z nich. 

admiral.tax z krakowa, cblfinance.com, www.firmawanglii.co.uk, financial-house.pl)

Może trafi się osoba biegła w tej tematyce, od razu proszę o brak opinii sponsorowanych... 

Z góry dziękuję za pomoc!

#2 szajbus

szajbus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 01:50

Również szukałem biura rachunkowego aby założyło DG w UK ale poległem za dużo naciągaczy a sam nie poradzę sobie z tym.

#3 Guest_Mateusz

Guest_Mateusz
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 16:00

Witam!

Sam nie jestem przedsiębiorcą ale całkiem niedawno poznałem firmę, która wraz ze swoimi partnerami pomaga m.in. w zakładaniu firm w UK. Jest to klub biznesowy zrzeszający już ponad 1000 przedsiębiorców. Klub otrzymał również namacalne potwierdzenie tego, że kierunek w którym zmierza jest właściwy. 20 maja 2014 roku organizacja otrzymała z rąk Tomasza Kozłowskiego, Prezesa Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Doradczego i Konsultingowego prestiżowy EuroCertyfikat.  Warto przyjrzeć się bliżej, nazywają się Paytrade. 

#4 TaxLimited.pl

TaxLimited.pl

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 marzec 2015 - 03:10

Gdybyście Państwo potrzebowali pomocy w rejestracji brytyjskiej spółki LTD w Wielkiej Brytanii zapraszam do skorzystania z usług naszej firmy - TaxLimited.pl

Oferujemy pomoc z zakresu doradztwa, rejestracji i księgowości brytyjskich podmiotów. Należy jednak pamiętać iż prowadzenie spółki jest obwarowane pewnymi kwestiami których należy dopilnować a o czym często firmy konkurencyjne nie wspominają lub nawet o tym nie wiedzą.

Należy pamiętać iż ZUS ma prawo naliczyć składki z tytułu otrzymywanej pensji dyrektora z brytyjskiej spółki LTD jeżeli HMRC nie wystawi A1 potwierdzającego ustawodawstwo brytyjskie. Następną kwestią jest tak zwany podatek u źródła oraz miejsce świadczenia usług przy podatku VAT.

Wszystkich zainteresowanych otwarciem spółki zapraszam do kontaktu

biuro@taxlimited.pl 

#5 Guest_Jarek

Guest_Jarek
  • Goście

Napisano 31 marzec 2015 - 19:18

[...]

Należy pamiętać iż ZUS ma prawo naliczyć składki z tytułu otrzymywanej pensji dyrektora z brytyjskiej spółki LTD jeżeli HMRC nie wystawi A1 potwierdzającego ustawodawstwo brytyjskie. Następną kwestią jest tak zwany podatek u źródła oraz miejsce świadczenia usług przy podatku VAT.

Wszystkich zainteresowanych otwarciem spółki zapraszam do kontaktu

biuro@taxlimited.pl 

A na kogo ma prawo ten ZUS naliczyć? Na dyrektora czy spółkę (pracownika czy pracodawcę)?

Pozdrawiam serdecznie

#6 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2015 - 17:59

Z "wyższej półki" polecam VIREGO - www.spolka-ltd.pl 

#7 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2015 - 16:31

Krótka reklama na forum.

Opinia subiektywna.

Trochę ukryta.

#8 Guest_Maks

Guest_Maks
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2017 - 21:28

Rowniez polecam Virego - obsluga klienta jest re we la cyj na. Ktoś w firmie przygotował się tematycznie bardzo. Polecam.

#9 KatarzynaM

KatarzynaM

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 12:19

Ja ze swojej strony mogę polecić biuro rachunkowe Cracovia LTD z Poole w Anglii http://cracovia.org.uk/

#10 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 13:42

Przejrzalem oferty co najmniej 10 firm ktore sie reklamuja w temacie tak jak piszesz tez 

Witam,

Jeszcze w tym roku chciałbym założyć firmę LTD w Wielkiej Brytanii. Temat jest skonsultowany z prawnikiem także nie powinno być problemu. Wszystkie działalności w PL zostaną zakończone.

Tutaj pojawia się pytanie? Jaką firmę księgową w UK, która przy okazji pomoże z rejestracją LTD Państwo mogą polecić (najlepiej z własnego doświadczenia).

Jestem w kontakcie z kilkoma firmami, ale powiem szczerze, żę nie ufam do końca żadnej z nich. 

admiral.tax z krakowa, cblfinance.com, www.firmawanglii.co.uk, financial-house.pl)

Może trafi się osoba biegła w tej tematyce, od razu proszę o brak opinii sponsorowanych... 

Z góry dziękuję za pomoc!

przjrzalem te co piszesz: admiral.tax z krakowa, cblfinance.com, www.firmawanglii.co.uk, financial-house.pl i jeszcze z 10 innych. w sumie nie zarejestowalem firmy, bo wyjezdzam do holandii i na imejscu bede sprawdzal.  ale co waznego mi poweidzieli w admiral tax chbya albo w firmawanglii to ze nie mozesz miec dzialanosci gospodarczej w anglii jak mieszkasz w polsce, musisz mieszkac w angli tam na miejscu, jedyna firma mi tak powiedziala, a reszta od razu by mi gd rejestrowali. 

#11 Guest_andy

Guest_andy
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 14:29

nie mozesz miec dg w ukeju jak mieszkasz w polsce, proste. 

ale prowadzenie limited w uk jest latwiejsze niz dg w polsce, wiec ja bym sie nie obawial tylko zalozyl firme limited.

prowadzilem dzialalnosc w polsce, spolke cywilna w polsce, teraz mam limited w anglii i swiety spokoj w koncu. 

#12 RobertiPatrycja

RobertiPatrycja

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 157 postów

Napisano 11 październik 2018 - 12:52

Dobre polskie biuro księgowe jest w Tooting, na stronie  http://financialrepublic.co.uk/ jest ich cała oferta. Sympatyczny kontakt można o wszystko podpytać po kilka razy, tłumacza krok po kroku jak założyć firmę w Anglii jak wygląda sprawa rozliczeń, skarbówki, ubezpieczeń i tak dalej, a jednak trzeba przyznać że system tutaj jest zgoła inny niż w PL.

#13 gitaks3

gitaks3

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 październik 2018 - 13:52

Mam to samo zdanie co mój poprzednik.

Nie ma nic złego w świętowaniu sukcesu, ale ważniejsze jest wyciągnięcie nauki z porażki. - Bill Gates

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych