Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie zadania i obowiązki wypełnia sołtys

wróć do serwisu Sektor Publiczny 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Samorząd

Admin Samorząd

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 32716 postów

Napisano 21 listopad 2014 - 11:40

Kontrolę nad działalnością sołtysa w zakresie bieżącego wykonywania zadań statutowych oraz tych wynikających z ustawy o samorządzie gminnym sprawuje rada gminy. Rada ma prawo żądania w każdym czasie wszelkich niezbędnych informacji dotyczących funkcjonowania i organizacji sołectwa.

Powrót do artykułu: Jakie zadania i obowiązki wypełnia sołtys

#2 Guest_Spadkobierca

Guest_Spadkobierca
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 11:40

Czy sołtys może wystawiać rdowody wpłaty podatku rolnego na osobę nieżyjącą?

#3 Maria

Maria

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 3587 postów
  • LokalizacjaMAŁOPOLSKA

Napisano 21 listopad 2014 - 11:47

Oczywiście,że może wystawić potwierdzenie wpłaty na osobę nieżyjącą czyli na właściciela,ale może dopisać dane osoby wpłacającej.

#4 Guest_wielko -polska

Guest_wielko -polska
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 12:16

Sołtys jest osobą publiczną dlatego powinien miec nie naganną opinie jako wzorowy mąż,przykładny ojciec.Nasz sołtys tylko lata za spódniczkami jest nie nasycony żygac sie chce jak to widzę.Jak taka świnia może byc reprezantem wsi ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

#5 Guest_franek

Guest_franek
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 18:03

czy sołtys może zostać wojskowym

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 30 listopad 2015 - 20:06

zwykły cep co ma zebrać podatek a wy sie spuszczacie. Cześć z nich to matoły z polski b co ledwo składają zdania

#7 Guest_ANDRE

Guest_ANDRE
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2015 - 13:39

Do Gosi niech by był już i CEP tym Sołtysem ale niech coś robi dla wsi. W Gmnie Kutnowskiej jest taka wieś którą sołtys podzielił na część "a" i "b".Porażka jedna część ma kanalzację drogę asfaltową i inne media a druga część dziury droga błotnista itd..A JEST TO WIEŚ NAJ ATRAKCYJNIEJSZA W OKOLICY. Z tym że tylko ta część "a"

#8 Guest_xx

Guest_xx
  • Goście

Napisano 14 marzec 2016 - 10:56

Znam jedną taką sołtyskę z gminy Sędziszów , jedyne co mogę powiedzieć, choć też jestem kobietą, to to, że większego mat.....a to w życiu nie widziałam, tak jak ona potrafi skłócić mieszkańców wsi to chyba nikt nie potrafi, do tego niedouczone to i proste jak budowa c...pa, ale czego spodziewać się po członkini PSL ... ?

#9 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 18:06

.

#10 Guest_Lonia

Guest_Lonia
  • Goście

Napisano 18 luty 2019 - 14:41

U nas nie ma sklepu we wsi ani nic. Zero wszystkiego i dziurawe drogi. pier**le za rok ja się zgłaszam na soltysa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych