Skocz do zawartości

Sklep internetowy

biznes student pomysł

wróć do serwisu Moja Firma 63 odpowiedzi w tym temacie

#61 michalrobaczek

michalrobaczek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 12:06

Ja zdecydowałem się otworzyć sklep internetowy i nie żałuję, koszty są niskie, ryzyko małe, a przy dobrym wypromowaniu sklepu można liczyć na bardzo fajny biznes. Firm, które zrobią sklep jest wiele ale trzeba uważać dlatego z czystym sercem mogę polecić firmę, która wykonuje sklepy jak i strony internetowe.

#62 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 22 marzec 2019 - 07:20

Ciekawe artykuły o biznesie online można znaleźć na ferdeksklep.pl

#63 mariuszgronek

mariuszgronek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 23 październik 2019 - 10:00

Trudno się nie zgodzić z opiniami przestawionymi w temacie. Zbudowanie sklepu internetowego od podstaw to dość łatwe zadanie. Można znaleźć przecież gotowe platformy, co pozwoli znacznie obciąć koszta takiego projektu. Schody zaczynają się w późniejszym etapie gdy trzeba wypromować się w odpowiedni sposób. Jedną z najbardziej skutecznych metod jest bez dwóch zdań marketing internetowy. Zazwyczaj jest on oparty o social media więc wiecie to jak łowienie ryb nie wędką, a bardziej wielką siatką :) W raz z rozwijaniem się co raz bardziej trzeba też zadbać o odpowiednio duże dostawy towaru. Jeśli zdecydujemy się na sprowadzanie drogą morską to zdecydowanie najkorzystniej wypada kontener. Można go oczywiście wynająć na ten czas korzystając z ofert takich firm jak balticon - https://www.balticon.pl

#64 KarolinA43

KarolinA43

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 23 październik 2019 - 11:55

a można kupić taki kontener? Interesuje mnie cena za "zwykły" kontener może być uzywany? Jak koszty dostawy do Radomia?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biznes, student pomysł

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych