Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dopalacze – nowa definicja

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671252 postów

Napisano 19 listopad 2014 - 09:29

Nowa definicja dopalaczy oraz nowej substancji psychoaktywnej została sformułowana w projekcie nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Definicja dopalaczy zostanie rozszerzona, więcej substancji będzie traktowanych jako narkotyki.

Powrót do artykułu: Dopalacze – nowa definicja

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 09:29

Czy dopalacze powinny być traktowane jakonarkotyki? Czy to aby nie za daleko idące uproszczenie?

#3 Guest_Puppets

Guest_Puppets
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 15:46

Zapraszam do dyskusji na temat dopalaczy na specjalne forum www.dopalator.info Znajdziecie tam wiele prawdziwych i profesjonalnych wypowiedzi na temat tego świństwa! Jeśli jest szansa żeby ktoś to przeczytał i przejżał na oczy zanim weźmie ten badziew to niech rozsyła ten link po znajomych!

#4 Guest_Paula

Guest_Paula
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2015 - 11:33

Uzależnienie od substancji psychoaktywnych, w tym przypadku od dopalaczy, prowadzi do wielu zaburzeń na tle fizjologicznym, behawioralnym oraz poznawczym. Niemniej jednak, odpowiednia terapia jest w stanie pomóc uzależnionemu w wyjściu z nałogu. Świetnych specjalistów od uzależnień można znaleźć w klinice Psychomedic w Warszawie.

#5 Guest_Artur

Guest_Artur
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2016 - 19:59

Ostatnio w wiadomościach pokazywali filmik dzieciaka po dopalaczach... Masakra.. . Też uważam, że należy temu przeciwdziałać, jakieś terapie dla uzależnionych itp. W Rzeszowie jest dobry psycholog - psychoterapia-rzeszow.com.pl, może to coś dla nich.

#6 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 09:43

Witam,

z kolei odnośnie narkotyków, dopalaczy, ale w kontekście uzależnień i kościelnego procesu o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog.

Pozdrawiam

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#7 Guest_Jakub Sałacki, przedmonitorem

Guest_Jakub Sałacki, przedmonitorem
  • Goście

Napisano 14 marzec 2017 - 20:19

dopalacze to syf, nie bierzcie tego, zycie jest lepsze bez narkotyków

#8 Guest_Hipokryzja

Guest_Hipokryzja
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 17:40

Śmiesznie że większość narkotyków które są nielegalne są mniej szkodliwe niż alkohol. Ale na imprezie Janusz powie "Dawaj ze mno się nie napijesz?". I potem jest patologia na ulicach.

#9 Guest_Miro

Guest_Miro
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2018 - 21:52

Polski rząd swoją błędną antyspołeczną polityką odpowiada za śmierć tysięcy Polaków rocznie. Robi to świadomie z premedytacją. Walka z dopalaczami to jak pranie brudnych pieniędzy. Chwalą się publicznie jak niespełna rozumu głupcy przedstawiając propagandę demonizującą narkotyki. Walczą ze swoim elektoratem jak samobójcy odbierając Polakom wolność krok po kroku zakazami. Tutaj pokażę oficjalne statystyki zgonów w Polsce: W 2017 roku na terenie Polski utonęły 449 osoby, w tym 62 kobiet. Z powodu wychłodzenia w 2016/2017 odnotowano 106 zgonów. Alkohol bezpośrednio przyczynia się do 10.000. zgonów rocznie! Z powodu palenia papierosów umiera 67.000 Polaków rocznie! Są to legalne zgony, można się zapić na śmierć, utopić, powiesić i to jest ok! - A ile mamy zgonów bezpośrednio po zażyciu marihuany? Zero (0) ani jednego przypadku śmiertelnego. Co więcej, tak zwany dopalacz Mefedron 3mmc tak demonizowany używany rozsądnie wpływa na brak ochoty spożywania alkoholu i palenia papierosów. Jest najlepszym znanym środkiem zwiększające libido u mężczyzn, niesamowity afrodyzjak. Od dawna można bez problemu kupić w Polsce kokainę, heroinę, amfetamine itd. Są zakazanę i co z tego. Są i będą tak jak dopalacze bo NIKT nie zabroni ustawą picia alkoholu bo będą sami pędzić samogony i będzie więcej zgonów przez zatrucia skażonym alkoholem. Głupcy z PiS na których niestety głosowałem a spożywam narkotyki, czyli jestem częścią ich elektoratu, ćpunem z PiS, wprowadzają idiotyczne zakazy spychając ludzi do kupowania używek na ulicy z ryzykownego źródła, będzie jeszcze więcej zgonów i zatruć. Czy Ci idioci z Rządu PiS nie rozumieją, że zabicie Pablo Escobara nie wyeliminowało kokainy z USA? Zabicie go spowodowało niekontrolowany napływ większej, ogromnej ilości kokainy do USA. Czy ojciec zabroni wyjść córce z domu do swojego ukochanego chłopaka? Nie, wyskoczy oknem a wyjdzie lub ucieknie z domu i nawet znienawidzi swojego ojca tyrana, zakazami nic nie wskura. Tym bardziej jakiś obcy głupiec będzie mi dyktował, czy mogę się napić piwa? Czy mogę zapalić marihuanę albo zarzyć z żoną mefedron byśmy mogli mieć nieziemski seks przez 3 dni? Jakiś dureń zapije się na śmierć, to z tego powodu Pan Minister zabroni mi się napić piwa bo mi zaszkodzi albo zabije? W trosce o moje zdrowie i życie włamie się do mojego domu i odbierze mi butelkę wódki i wsadzi na wieloletnie więzienie????? Czy Wy politycy już zupełnie straciliście rozum??? Owszem, młodzieży do lat 21 roku życia zupełny zakaz dostępu do używek wszelkich. Nie małoletni powinien zostać ukarany za spożywanie lecz ten, kto udostępnił jemu te środki. Sprzedawca w sklepie czy ktokolwiek obcy czy bliski powinien pójść do więzienia za udostępnianie używek. W szkołach i wszędzie gdzie to możliwe powinna być prowadzona edukacja, budowana świadomość u młodzieży jakie skutki zdrowotne przynoszą używki i jakie tego są konsekwencje, jak je bezpiecznie stosować, jaki mają wpływ na naszą psychikę i zachowanie, jaki mają wpływ na rodzinę i szczęśliwy związek małżeński. Osoby dorosłe mają odebrane prawo wyboru przez głupich przywódców w Polsce a być powinno tak, że idę do odpowiedniego, legalnego sklepiku, gdzie jestem zarejestrowany i mam odpowiednia kartę dostępu do zakupu używek jakich chcę. Tam też powinien być sprzedawany alkohol i papierosy. Gdy podpadnę agresją w domu, stracę prawo do zakupu alkoholu na jakiś czas, gdy będę prowadził auto pod wpływem narkotyku, stracę prawo zakupu. Kto by chciał stracić takie prawo, kto by był agresywny na ulicy czy w domu? NIKT!!!!! Kto by udostępnił małoletniemu jakąkolwiek używkę? NIKT!!!! Legalny sklep sprzedawał by wszelkie używki na potrzeby własne, rejestrował zakup, byłyby czyste i bezpieczne. Znikneliy by dilerzy na zawsze. Respektowane i tolerowane prawo wolności wyboru każdego Polaka, chcesz to bierz ale będziesz świadomy co bierzesz a Państwo będzie miało kontrol nad tym. Jakieś rozwiązanie, może złe ale lepsze zdecydowanie jak ta nowa idiotyczna ustawa. Pozdrawiam Mirosław Michałowski Szczecin

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych