Skocz do zawartości

Z czego wykonać podjazd?

podjazd remont nawierzchnia

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Magda

Guest_Magda
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 09:58

Musze "wyremontować podjazd" aktualnie jest w  kiepskim stanie. Myślałam, żeby wyrównać go jakimś kruszywem, ale kompletnie się na tym nie znam. Czy ktoś może mi poradzić co z tym fantem zrobić?

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 10:00

kostka granitowa najlepsza

#3 Guest_Ja

Guest_Ja
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 14:14

żwir - jest tani. Będziesz tego potrzebować kilka ton.

#4 Guest_balaton

Guest_balaton
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:45

Kostka brukowa jest najlepsza, ze żwirem to mnóstwo problemów jest. Ja zakupiłem od Bruk-Betu, okolicznego producenta, dodatkowo dostałem projekt podjazdu za darmo i nawierzchnia wyszła super.

#5 Guest_ja

Guest_ja
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 09:14

Ile kosztuje ta kostka brukowa?

#6 remoncik

remoncik

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 12:32

Podstawowe pytanie- jakie wymiary ma podjazd (długość/szerokość). Skad wiadomo ile surowca potrzeba bez informacji o powierzchni podjazdu? Kostka granitowa- najdrozsze rozwiązanie- dobre tylko jak masz mały podjazd i chcesz żeby przede wszystkim "ładnie wygladało". żwir- oprócz samego żwiru trzeba uwzglednić konieczność jego ubicia- "po prostu" wysypany będzie raczej niezbyt komfortowy do jazdy po nim czy chodzenia w szpilkach. Zawsze jeszcze można brać pod uwagę wylanie betonu+ jakis betondur czy inny środek na utwardzenie/zakonserowanie.

#7 Kiesiu

Kiesiu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 13:43

Bardzo mało konkretów podajesz. "Wyremontować podjazd" to dla mnie przede wszystkim zrobić dobrą podbudowę. Na wierzch połóż to, co ci się spodoba.

http://www.buszrem.p.../PODBUDOWA.html

#8 userplus

userplus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 maj 2017 - 13:59

Granitowa kostka brukowa jest droga, ale za to masz pewność że jest to materiał na lata użytkowania. Dla podjazdu, na pewno jest to korzystne rozwiązanie..

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: podjazd, remont, nawierzchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych