Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie dostanę najlepszy kredyt hipoteczny

wróć do serwisu Księgowość 18 odpowiedzi w tym temacie

#1 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 802 postów

Napisano 16 listopad 2014 - 12:15

W jakim banku najlepiej obecnie zaciągnąć sobie kredyt hipoteczny ? Z uwagi,ze jest to dość poważne zobowiązanie zanim wybiorę się do konkretnej placówki chciałbym zrobić sobie pewne rozpoznanie w sieci.

Czy ktoś z Was posiada taki kredyt? Jeśli tak tak to gdzie?

#2 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 08:25

To czy dostaniesz kredyt hipoteczny zależy od wielu czynników. Nie tylko od Twoich zarobków ale również od wkładu własnego, historii kredytowej oraz nawet od tego czy masz dzieci.

Sam jakiś czas temu brałem kredyt niemniej był to jeszcze czas rodziny  na swoim kiedy było to znacznie łatwiejsze.

Przeglądałeś sobie rankingi kredytów w sieci?

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#3 Guest_lokna

Guest_lokna
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 08:54

Ja również jakiś czas temu zastanawiałam się nad kredytem hipotecznym i byłabym bardzo wdzięczna jakbyście mi coś dobrego doradzili. Szczególnie,że sama nie mam dużej wiedzy w tym zakresie ( niestety...).

I jak znaleźć dobrego doradcę? Czy może po prostu samemu chodzić po bankach i się dopytywać? 

A i jeszcze jedno .Co sądzicie o programie Mieszkanie dla Młodych? 

#4 szajbus

szajbus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 listopad 2014 - 11:22

W sieci jest masę nieprawdy więc trzeba podchodzić do tych informacji z dystansem aby nie dać się nabić w butelkę.

#5 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 23 listopad 2014 - 11:09

Dokładnie. Dlatego też jestem zdania,że warto jest przestudiować te rankingi:

http://www.comperia....potecznych.html - o tutaj jest na przykład świetne porównanie. Może autorze warto byłoby pogadać sobie z doradcą finansowym?

Tylko jedna rada. Sam nie chodź po bankach bo będą przekonywali Cię na swoje ale poszukaj niezależnego doradcy. 

#6 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 802 postów

Napisano 24 listopad 2014 - 07:31

Dzięki za zestawienie. Akurat dzisiaj zaraz jak będę miał chwilę wolnego czasu to sobie przejrzę. Piszesz aby nie chodzić po bankach... Gdzie w takim razie znaleźć kogoś kto doradzi mi w sprawie kredytu? 

#7 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 25 listopad 2014 - 06:19

Na przykład na stronie comperia możesz zostawić swój numer telefonu oraz mail. Powinien ktoś do Ciebie się odezwać w sprawie kredytu .Nie musisz od razu brać tego co Ci zaproponuje ale przynajmniej sobie porozmawiacie. 

#8 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 618 postów

Napisano 26 listopad 2014 - 06:39

Dokładnie. Chodząc po bankach jedynie zmarnujesz czas. Sama pamiętam,że jak braliśmy kredyt z mężem 5 lat temu to również z marszu wybraliśmy się do doradcy finansowego. Uznaliśmy,że skoro nie znamy się na sprawach finansowych to nie ma co wydziwiać i po prostu dopytać się kogoś w temacie. I chyba lepiej na tym wyszliśmy niż większość znajomych, którzy sami szukali sobie kredytów. 

#9 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 802 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 06:36

Dzięki.Zostawiłem dzisiaj z rana numer telefonu na tej stronie. Ma do mnie zadzwonić ktoś po południu. No zobaczymy co mi powie ;) 

#10 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 498 postów

Napisano 27 listopad 2014 - 07:19

Obecnie masz również dobry czas na branie kredytu. Nie dość,że ceny nieruchomości spadły w ostatnich latach to jeszcze stopy procentowe są niskie jak nigdy. Dlatego też raty na jakie decydują się ludzie nie są takie wysokie. Na pewno jest to opłacalne. 

#11 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 802 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 09:07

Pogadałem sobie z doradcą. Przedstawił mi kilka ofert. Mysle,ze zdecyduję się na jedną z nich ponieważ jest naprawdę korzystna. O wiele lepsza niż te, nad którymi sam się zastanawiałem. 

Wyjaśnił rownież kilka spraw. 

#12 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 20:48

Jest wiele porównywarek, rankingów do samodzielnej analizy, Można samemu wysłać wniosek przez internet i się dowiedzieć co dostaniemy z naszą zdolnością. Jedna z nich to http://www.uwagafina...-gotowkowe.html, zawiera linki do banków.

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 listopad 2014 - 18:41

Lepiej skorzystaj z pomocy doradcy finansowego. Są to naciągacze, ale lepiej na tym wyjdziesz niż gdy byłbyś starał się sam.

#14 marylaflanc

marylaflanc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:46

fakt, naciągaczy dużo, ale zawsze warto sprawdzić ranking kredytów hipotecznych, to nic nie kosztuje ;)

Jeśli chcesz zacząć skutecznie oszczędzać pieniądzą sprawdź mój blog.

#15 Guest_Iga Kontrasta

Guest_Iga Kontrasta
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2014 - 11:28

Oferujemy:
Kredyty, pożyczki, chwilówki, doradca kredytowy, doradztwo finansowe, bankowość inwestycyjna, bankowość korporacyjna, usługi kredytowe, kredyty hipoteczne, Bony i obligacje skarbowe, Obligacje korporacyjne Finansowanie inwestycji Finansowanie firm Finansowanie dla Firm Finansowanie działalności gospodarczej Finansowanie firm Finansowanie samochodu leasing, kredyt hipoteczny, kredyt gotówkowy, kredyt samochodowy, kredyt konsolidacyjny, kredyty inwestycyjne dla firm, ubezpieczenia, bez zaświadczeń.
Skontaktuj się z nami: 534 810 900
Iga Kontrasta

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 16:23

Swoją pożyczkę znalazłem na chwilovka.pl  Mam tutaj porównanie dużej ilości aktualnych ofert i jest też od razu przekierowanie do wniosku online,  więc same załatwienie formalności zajęło mi mniej niż 10 minut, a po kolejnych 15 pieniądze już były na moim koncie.

#17 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1172 postów

Napisano 07 styczeń 2017 - 13:31

Najlepiej porównać różne oferty kredytów i wybrać najlepszą.

Always look on the bright side of life!

#18 Anna Chyc

Anna Chyc

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 03 lipiec 2020 - 14:42

Na tej stronie https://bit.ly/2Z0jHO9 dowiesz sie co się bardziej opłaca: kredyt hipoteczny czy gotówkowy i gdzie dostać najlepszy kredyt!

#19 Aligru

Aligru

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 27 lipiec 2020 - 11:51

W takiej sprawie to najlepiej się zgłosić do jakiegoś agenta kredytowego. Mnie bardzo pomogli https://plcg.pl/. Kredyt przyznany szybko, na spoko warunkach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych