Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak stworzyć skuteczną reklamę?

wróć do serwisu Moja Firma 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102443 postów

Napisano 10 listopad 2014 - 11:46

Mówi się, że reklama jest dźwignią handlu. Jednak jest ona tylko jednym z elementów torujących nam drogę do sukcesu. Stworzenie dobrej reklamy nie jest wcale proste, ale łatwość tworzenia nie jest w niej najważniejsza. Rolę nadrzędną odgrywa medium, w którym nasza reklama się ukaże.

Powrót do artykułu: Jak stworzyć skuteczną reklamę?

#2 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 11:46

Ja powierzam kwestie promocji i reklamy mojej działalności agencji reklamowej biztarget.pl. To jest najlepsza opcja - niech każdy zajmuje się tym, na czym zna sie najlepiej.

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 17 maj 2015 - 17:39

A ja jednak polecam bestowl.pl , bo to jest reklama w sieci. Pozycjonowanie nie jest stricte reklamą.

#4 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 892 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 maj 2015 - 19:49

Pozycjonowanie to jest reklama, a w zasadzie kilka różnych form reklam, które mają na celu pozyskanie odnośników do witryny. Jeśli chodzi o skuteczną reklamę to warto skorzystać z profesjonalnej firmy zajmującej się reklamą jak Skuteczni.

#5 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 14 marzec 2018 - 08:46

Aby reklama firmy wypadła skutecznie i tak jak tego oczekujemy, potrzeba czasu i dobrego planu. Taki plan stworzyła dla mnie Agencja Marketingowa Nakatomi. Zgłosiłem się do nich, bo wyczytałem dużo pozytywnych opinii i popytałem znajomych. Był to strzał w dziesiątkę. Zbudowali wizerunek mojej firmy w internecie oraz zauważyłem comiesięczny wzrost sprzedaży. Uważam, że naprawdę warto zapoznać się z ich ofertą.

#6 Anonim44

Anonim44

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 22 marzec 2018 - 13:18

Przede wszystkm trzeba zadbać o odpowiednie przygotowanie firmowej strony WWW. Bez tego jest ciężko... Ciekawe strony internetowe są np. tu :) Wydaje mi się, że warto się temu bliżej przyjrzeć :)

Wszyscy pragniemy szczęścia i bardzo o nie zabiegamy. Ale kiedy już przyjdzie, zaczynamy rozglądać się trwożnie za rachunkiem, jaki nam przyjdzie za nie zapłacić.

#7 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 265 postów

Napisano 17 kwiecień 2018 - 22:44

Wiele zalezy na jakiej płaszyźnie działacie. Jeżeli chodzi o bardziej lokalną reklamę to polecam rozważyć krówki z opakowaniem na którym można znaleźć logo i adres Waszej firmy. My co jakiś czas decydujemy się na taką opcję promocji i zamawiamy je w firmie http://www.krowkipobyku.plktórzy dodatkowo przygotowuje nam zawsze super projekt graficzny. Klienci bardzo doceniaja takie starania :)

#8 Baklazanka

Baklazanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 30 maj 2018 - 18:33

Jeżeli chodzi o reklamę produktu, to trzeba zacząć od projektu opakowania - ono musi przyciagac klientów. Najlepiej powierzyć to im - http://tango-reklama.com.pl/. Są dobrzy w tym, co robią. A etykietka produktu, opakowanie musi przyciągać wzrok klienta, to podstawa. Więc jeżeli chodzi właśnie o jakieś konkretne produkty, to od tego trzeba koniecznie zacząć. 

#9 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 592 postów

Napisano 30 maj 2018 - 20:39

Reklama powinna być skierowana do potencjalnego klienta. Nie ma sensu reklamować osiedlowej piekarni w mieście oddalonym o 50km.

#10 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 558 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 17:14

Jestem zdania, że reklama internetowa to przyszłość, widzę jej skuteczność, ponieważ stale inwestuję w marketing internetowy z firmy https://solv.pl/uslugi/, w szczególności rezultaty są widoczne z marketingu szeptanego, oraz pozycjonowania.

#11 Piernik_13

Piernik_13

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 sierpień 2018 - 13:18

Zamawiałem katalogi szyte i ulotki składane, ale nie robiłam tego lokalnie a internetowo. Przyznaje się bez bicia, że skusiła mnie po prostu cena. Mailowo dostawałam projekty do akceptacji i w razie czego nanoszono zmiany, także bez problemu można to zorganizować zdalnie.  Może się przyda: https://www.drukowanieulotek.pl/. Pozdrawiam!

Ciężkie życie rodzi twardych ludzi, a twardzi ludzie władają światem.

#12 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 564 postów

Napisano 26 sierpień 2018 - 21:54

Przede wszystkim liczy się przekaz. Warto bowiem zadbać o to, aby teksty na stronie oraz materiałach reklamowych były naprawdę profesjonalne i faktycznie zachęcały klientów do zakupów. Takie zadanie należy powierzyć profesjonaliście. Tutaj https://dynanet.pl macie namiar na copywirtera. Samemu trudno stworzyć coś naprawdę dobrego. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych