Skocz do zawartości

Biuro rachunkowe we Wrocławiu lub okolicach

księgowość biuro rachunkowe wrocław

wróć do serwisu Księgowość 27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 14:21

Poszukuję dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego - jak w temacie - z Wrocławia lub okolic.

#2 Guest_Ewa

Guest_Ewa
  • Goście

Napisano 15 listopad 2014 - 00:02

Polecam p. Monikę. Działa w Oleśnicy i we Wrocławiu.

Jeśli chcesz to zadzwoń do niej 606 974 216. Do mnie dojeżdża.

Ewa R.

#3 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 18:38

Witam. Polecam biuro rachunkowe na ul. Przyjaźni 34b/1 we Wrocławiu. Współpracuje z nimi od jakiegoś czasu (sam już zmieniałem księgowość dwa razy) a z tego biura jestem zadowolony. Wszystko otrzymuje na czas w końcu. Nr do biura: 888 255 756 lub 603 953 767. Polecam Kamil.D

#4 Ulga

Ulga

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów
  • Lokalizacjaul. Powstańców Śląskich 5/821, 53-332 Wrocław

Napisano 12 grudzień 2014 - 09:02

Witam,

zapraszam do kontaktu www.brulga.pl

mail biuro@brulga.pl

Pozdrawiam

#5 Guest_nikifor

Guest_nikifor
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2014 - 15:29

spróbuj z constans. prowadza ksiegowosc zdalnie, maja doradztwo ekonomiczne i obsluge kadr. fajnie bo ustalaja stawki indywidualnie z klientem smile.png

#6 Guest_Asia

Guest_Asia
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 11:14

Polecam Biuro Pani Moniki. Wrocław - Siechnice Oława tanio i solidnie . Kontakt 606 983 829.

#7 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2014 - 23:35

Niedawno  bo 3 miesiące temu zleciłam obsługę księgową do biura Super Księgi z Łęczyckiej => superksiegi. pl

i na razie pełne zadowolenie ( pomocni nawet w windykacji ) ale biuro z polecenia kuzyna - jego firmę obsługują 4 rok podobno i żadnych zgrzytów nie miał. Chwalił bardzo ale i ja w tej chwili wychwalam bo profesjonalizm pod każdym kątem

#8 Guest_malinowa mamba

Guest_malinowa mamba
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 18:27

mogę polecić financialluk smile.png bardzo dobre i rzetelne biuro, a przy tym maja dobre stawki. prowadza mi ksiegowosc od jakis trzech miesiecy i przede wszystkim cenie sobie to, ze maja indywidualne podejscie do klienta smile.png

#9 Guest_Katarzyna

Guest_Katarzyna
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 18:46

Poszukuję dobrego i sprawdzonego biura rachunkowego - jak w temacie - z Wrocławia lub okolic.

Witam

polecam kancelarię Bilans, z powołaniem się na nazwisko Tyczyńska 30% taniej na stałą obsługę przez 3 miesiące

tel 502-057- 107
666-454-333

#10 Kelis

Kelis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 12 marzec 2015 - 15:53

Serdecznie polecam http://www.grakon.com.pl nie ma sensu ogranczać się do miasta.

#11 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 30 marzec 2015 - 07:13

Dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą, które mają wątpliwości jaką formę opodatkowania wybrać oraz do prowadzenia rachunkowości polecam biuro rachunkowe przy Lechitów 14 we Wrocławiu - tutaj można znaleźć pełen kontakt http://goskon.pl/kontakt/

Ceny raczej jak wszędzie, ale co ważne dla tych którzy cenią swój czas - większość formalności można załatwić zdalnie przez maila. Obsługują też wszelkie formalności natury prawno-skarbowej.

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

#12 Guest_Aga

Guest_Aga
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2015 - 13:39

moja księgowa Beata jest niezastąpiona! polecam wszystkim business-tax na chrobrego we Wrocławiu - dostałam wsparcie przy przenoszeniu z poprzedniego biura i już przeszło rok tutaj jestem  :)

#13 Guest_Klaudynka

Guest_Klaudynka
  • Goście

Napisano 04 listopad 2015 - 11:37

Jesli chodzi o okolice Wrocławia to polecam superksiegi.pl Panie sa niezastąpione, ja wspolpracuje z nimi od dawna i nie było jeszcze żadnego błędu. Bardzo profesjonalne podejście co mi odpowiada smile.png  z czystym sumieniem mogę polecić 

#14 Guest_czscs

Guest_czscs
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 10:25

Kiedyś myślałam, że prowadząc własną działalność gospodarczą będę miała czas, aby zająć się wszystkim, także sprawami księgowo-kadrowymi. Okazało się, że nie mam wystarczającej wiedzy i wybrałam się do biura Super Księgi. Pani Marta i Pani Katarzyna znają się na tym i zajmują się tym profesjonalnie, dzięki czemu nie muszę się o nic martwić.

#15 Guest_HannaK

Guest_HannaK
  • Goście

Napisano 16 listopad 2015 - 13:05

Proponuję skontaktować się z Pania Ulą Jankowską z Centrum Europartner... nikt mi tak nie doradził i pomógł jak ona... Wrocław, ul. Czarneckiego 13, 71740-50-04...

#16 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 17 listopad 2015 - 12:40

Potwierdzam koleżankę wyżej - p. Ula pomogła mi wyjść na prostą - teraz jest porządek :)

#17 ognik

ognik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 styczeń 2016 - 23:29

Zdecydowanie wybieram Biuro rachunkowe-- Super Księgi www.superksiegi.pl z ul. Łęczyckiej 4/3. To konkretni specjaliści. Juz więcej nie dam się skusić na żadną księgową.  Moje biuro rachunkowe nigdy nie bierze od moich spraw urlopu ani L4. Pracują tam wykwalifikowani pracownicy, jestem bardzo zadowolony z obsługi

#18 wojciech.zzz

wojciech.zzz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 28 postów

Napisano 01 luty 2016 - 08:34

moją firmę obsługuje Impel Business Solutions https://bpo.impel.pl/ - oni zajmują się naszą księgowością, analizami i do tego jeszcze doradztwem podatkowym. Wszyscy są zadowoleni ze współpracy, przebiega ona gładko i zawsze wszystko jest na czas

#19 Guest_Przemysław

Guest_Przemysław
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 16:00

Polecam Biuro Doradcy Podatkowego Tomasz Jaworski przy ulicy Długiej 68D. Udzielają atrakcyjnych rabatów na swoje usługi. Można się kontaktować poprzez Fb lub telefonicznie 798-099-461

#20 Guest_gazella

Guest_gazella
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 18:14

Zdecydowanie wybieram Biuro rachunkowe-- Super Księgi www.superksiegi.pl z ul. Łęczyckiej 4/3. To konkretni specjaliści. Juz więcej nie dam się skusić na żadną księgową.  Moje biuro rachunkowe nigdy nie bierze od moich spraw urlopu ani L4. Pracują tam wykwalifikowani pracownicy, jestem bardzo zadowolony z obsługi

Moge potwierdzić , 6 lat mi prowadzą księgowość i kadry, ani raz błedu czy opóźnienia, nie płącę dodatkowo za pity czy jakies zaświadczenia , ogolnie konkretna i rzetelna firma

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: księgowość, biuro rachunkowe, wrocław

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych