Skocz do zawartości

Zdjęcie

SKUTECZNA WINDYKACJA

wróć do serwisu Księgowość 30 odpowiedzi w tym temacie

#21 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 02 czerwiec 2017 - 14:18

Ja swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

#22 wendi

wendi

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 125 postów

Napisano 17 lipiec 2017 - 12:33

skuteczna windykacja należności to tematyka która ostatnio niestety mnie mocno interesuje. więc podpinam się pod temat i proszę o wszelkie materiały. 

#23 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 25 lipiec 2017 - 15:39

Znalazłem fajną stronę  wyslijwezwanie.pl tam oni wysyłają za mnie nakazy zapłaty  do moich dłużników.  

#24 Guest_cezary

Guest_cezary
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 10:33

jeżeli ma ktoś problem z uzyskaniem długu od spółki gazowej to polecam bardzo www.nihil-obstat.pl 

miałem poważny problem za przeoranie mojej działki przez budowniczych dużej polskiej spółki gazowej. zajęli część mojej działki pod budowę gazociągu i mieli wielki problem z sięgnieciem do kieszeni, chociaż na środki pieniężne nie narzekają. tak mnie wkur...., że po wielkich moich namowach chcą mi zapłacić jakieś groszę, że zacząłem szukać i znalazłem w internecie dużo dobrych opinii o tej firmie. 

pojechałem do nich do Kancelarii, podpisaliśmy umowę i załatwili dla mnie aż 16 razy więcej od pierwszej propozycji gazowników. jak do mnie szef budowy przyjechał od momentu kiedy prawnika już mialem, to już tak bardzo pytał się ,,czy mogą tu wjechać, czy tam mogą przejechać itd" a wcześniej to jak za komuny robili co chcieli na mojej posesji. 

#25 Arek09

Arek09

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 październik 2017 - 12:33

To i ja polecę swojego faworyta. Od pół roku współpracuję z firmą EULEO z Krakowa. Wybór spośród wielu firm windykacyjnych nie był łatwy. Przekonało mnie ich podejście do mnie jako wierzyciela i mojego dłużnika. Pomogli mi wypracować nić porozumienia i odzyskać należności. W sumie najbardziej cenne okazały się ich umiejętności negocjacyjne. 

#26 Piotr0909Wr

Piotr0909Wr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 październik 2017 - 13:55

Też mam problem z windykacją, gdyby ktoś kogo polecił z Pruszkowa, to byłoby OKi.

#27 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 14:23

Ja osobiście korzystałam z pomocy Pana Karola Kościelnego kancelaria.koscielny@yahoo.com i udało mi się odzyskać pieniądze, wcześniej długo sama walczyłam z dłużnikiem,ale bezskutecznie.

#28 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 10:01

na pewno taka windykacja się uskutecznia i może mówić o większych sukcesach w swojej branży.

#29 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 09 grudzień 2017 - 23:17

https://windykacja-online.pl/  działają szybko i skutecznie. I też się za to nie płaci, gdyż koszt przerzucony jest na wierzyciela. 

#30 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1155 postów

Napisano 11 grudzień 2017 - 12:02

Jak ma być skuteczna to pewnie potrzebna byłaby pomoc firmy windykacyjnej

#31 mapet11

mapet11

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 28 grudzień 2017 - 12:48

U mnie łódzki Dorwin fantastycznie się spisał, jeżeli chodzi o kontrolę wierzytelności klientów i windykację :) http://dorwin.com.pl...8/22/windykacjajakby ktoś szukał firmy z Łodzi to serdecznie polecam! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych