Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

SKUTECZNA WINDYKACJA

wróć do serwisu Księgowość 37 odpowiedzi w tym temacie

#1 windykacja3ba

windykacja3ba

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 12:01

Windykacja 3BA
Świadczymy usługi windykacyjne na terenie województwa małopolskiego, podkarpackiego, mazowieckiego, śląskiego, oferując również naszym klientom możliwość przeprowadzenia windykacji zagranicznej.
Windykacja zagraniczna podejmowana przez nasza firmę i wszelkie jej działania są ustalane w trybie indywidualnym, podczas rozmów z zainteresowanymi Klientami.
Naszą podstawową usługą oferowaną Klientom w Polsce i za granicą, jest szeroko rozumiana windykacja. Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Masz pytania?
Napisz do nas lub zadzwoń:

516482988

adres: Wysłouchów 30a/41

30-611 Kraków

#2 Guest_Marzalka

Guest_Marzalka
  • Goście

Napisano 03 marzec 2015 - 12:11

Szkoda, że macie takie ograniczenia. Są już firmy, który świadczą usługi windykacyjne na terenie całego kraju, jak np. na vindicat.pl. Super jest to, że wiele usług mają darmowych.

#3 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 966 postów

Napisano 07 marzec 2015 - 18:52

Usługi darmowe, jakie?

#4 Guest_robin

Guest_robin
  • Goście

Napisano 24 maj 2015 - 16:21

Ja miałam do czynienia z firmą Pro-Lege, która odzyskała moje pieniądze

#5 klros

klros

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 25 maj 2015 - 15:03

A jaki jest koszt mniej więcej takiej usługi? Rozumiem że to jakieś procentowe stawki?

#6 Guest_wiesław

Guest_wiesław
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2015 - 17:30

skuteczna windykacja to tylko taka w którym wiesz dużo o dłużniku i jesteś wstanie go sparaliżować tak, że woli Ci zapłacić bo w innym przypadku robisz mu straty. polecam

#7 Guest_csse

Guest_csse
  • Goście

Napisano 14 październik 2015 - 12:56

Najlepiej to szukać takich firm w Internecie. Ja swego czasu też miałem taki problem i szukałem w sieci i znalazłem taką firmę kancelariaultimatum.pl, gdzie większość formalności załatwiliśmy też mailowo i odzyskali dla mnie pieniądze, więc warto spróbować.

#8 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 19 listopad 2015 - 20:52

A co wiecie o http://profesjonalnawindykacja.pl ? Czytałam na ich stronie wiele pochwał, podoba mi sie ich podejście do klienta no i to, że są skuteczni. Prowadzą każdy etap postepowania, łącznie z sądowym. Koszty bywają ustalane indywidualnie, choc w sądach płaci sie jeszcze dodatkowo od wps.

#9 Guest_kopytko

Guest_kopytko
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2015 - 08:22

skuteczna windykacja to tylko taka w którym wiesz dużo o dłużniku i jesteś wstanie go sparaliżować tak, że woli Ci zapłacić bo w innym przypadku robisz mu straty. polecam

powiedz Wiesiu, coś więcej. brzmi ciekawie

#10 Guest_wiesław

Guest_wiesław
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2015 - 14:31

co tu dużo mówić. szczegółów od tej firmy się nie dowiem, która mi odzyskuje należności. aż tacy naiwni nie są. wazne, że to robią skutecznie i zgodnie z prawem i bardzo elastycznie bo niektórych dłużników wolę lekko ponaciskać aby oddali nalezne mi pieniądze bo dalsza współpraca i tak mi się z nimi opłaca.

#11 Guest_jan

Guest_jan
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 06:36

z czyich usług korzystasz ? możesz ich polecić ? 

#12 elka2002

elka2002

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 806 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 20:23

Myślę, że najlepiej zerknąć sobie tutaj http://samodzielnawindykacja.pl . Na portalu Samodzielnawindykacja.pl znajdują się cenne porady o przeprowadzaniu windykacji. Nie zawsze trzeba przekazywać sprawę do biura windykacyjnego. Czasem bowiem warto podjąć działania, aby samodzielnie odzyskać dług.

#13 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 kwiecień 2016 - 13:10

Windykację można również przeprowadzać samemu. Na www.vindicat.pl znajdziecie platformę, która umożliwia tego typu działania. Według mnie naprawdę warto prowadzić samodzielną windykację, bo koszt jednej sprawy to tylko 50 zł.

#14 Dorota090

Dorota090

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 maj 2016 - 10:18

Ja niestety też miałam problem z dłużnikiem, pierwszy raz w życiu zdarzyła mi się taka sytuacja,więc ciężko było mi zaufać jakiejkolwiek firmie windykacyjnej. Znajoma poleciła mi firmę NETLAB INKASSO z Jeleniej Góry. Firma działa na terenie całej Polski oraz za granicą. Spodobało mi się,że na samym starcie nie ponosiłam żadnych kosztów , nawet sądowych,gdyż ta oto firma je ponosiła.Sprawa zakończyła się dla mnie w bardzo miły sposób, pieniądze odzyskane co do grosza. Prowizję pobrali niewielką na sam koniec. Jestem zadowolona z usług. Polecam.

#15 Guest_Marek33

Guest_Marek33
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 13:20

Jestem zadowolony z tego jak się współpraca układa z kancelarią Arkana. Zaczęliśmy w sumie dość niedawno od tego, że potrzebowałem pomocy przy windykacji i tak się złożyło, że zostali z moją firmą na stałe. Szczególnie dobrze się sprawdzają przy analizach prawnych umów, mają tutaj dobre czucie tematu i nosa. Na stronie arkana-lex.eu jest w punktach rozpisana ich oferta i namiar. Można się porozumieć co do kosztów, nie ukrywają cen, warunki są przejrzyste.

#16 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 18 luty 2017 - 10:15

Na eNakaz nie pobierają prowizji od ściągania, ani zaliczki na windykację.

#17 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 688 postów

Napisano 29 kwiecień 2017 - 22:15

Z tego co się orientuję to ci prawnicy z Poznania w zakresie obsługi firm mają również windykację zadłużenia. Uważam, że warto z nimi podjąć współpracę, ponieważ mają kompleksowe rozwiązania w pełni dopasowane do potrzeb swoich klientów.

#18 badyllek1993

badyllek1993

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 kwiecień 2017 - 20:45

Macie jakiegoś komornika z którym współpracujecie? Czy podlielibyście się sprawy z Gdańska i współpracy z komornikiem jakiego wam wskażę? http://komornikgdanskpolnoc.pl/

#19 Guest_Gandalfff

Guest_Gandalfff
  • Goście

Napisano 18 maj 2017 - 14:54

Najlepiej korzystać z usług sprawdzonej i skutecznej kancelarii. Z doświadczenia mogę polecić usługi GP kancelarii działającej na terenie Krakowa. W mojej sprawie okazali się bardzo skuteczni i profesjonalni. Udało mi się z ich pomocą odzyskać 15 000 zł wraz z odsetkami. Od tamtej pory pozostaje pod ich stałą opieką związaną z prowadzeniem działalności. Jeżeli ktoś ma jakiś problem prawny, to mogę powiedzieć, że warto się z nimi skontaktować i poprosić o pomoc. Radzę od razu zgłaszać się do Karoliny Liszki, ponieważ to ona prowadziła moją sprawę i jest przeze mnie sprawdzona. 

#20 Marek O

Marek O

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 933 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 31 maj 2017 - 10:31

Dobre usługi windykacyjne oferuje także firma windykacja warszawa. Moim zdaniem warto zapoznać się z szczegółami oferowanych przez nich usług windykacyjnych. Być może również i wam się przydadzą. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy