Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dokumenty tradycyjne a elektroniczne podczas procesu inwentaryzacji


wróć do serwisu Księgowość 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Księgowość

Admin Księgowość

    Zaawansowany użytkownik

  • Administratorzy
  • 198599 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 11:07

Inwentaryzację można przeprowadzić w sposób tradycyjny lub elektroniczny. Pod pojęciem „tradycyjny” można rozumieć przeprowadzenie inwentaryzacji poprzez ręczny spis towarów i materiałów oraz środków trwałych na arkuszach spisowych.

Powrót do artykułu: Dokumenty tradycyjne a elektroniczne podczas procesu inwentaryzacji

#2 Guest_tarnowianin

Guest_tarnowianin
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 11:07

w XXI wieku inwentaryzjace powinny być jeszcze bardziej zmechanizowane elektroniką, chyba nikt już nie lata z zeszytem i nie zapsuje stanu, wystarczą urządzenia do zliczania pomiarów :)

#3 Narzędziownia

Narzędziownia

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 grudzień 2014 - 13:34

Kody kreskowe (skaner, drukarka, etykiety, kolektor danych) są dzisiaj tak tanie, że  aż grzech z nich nie korzystać.   Jeżdżę dużo po firmach i widzę ten trend stopniowego, ale ciągłego pozbywania się ewidencji papierowej, zakup programów magazynowych, programów do inwentaryzacji lub prób (nie zawsze udanych) ogarnięcia wszystkiego w Excelu. 
 
Program do inwentaryzacji polecam Szybka Inwentaryzacja  http://www.szybkainwentaryzacja.pl/   , a jako program magazynowy prosty w obsłudze  http://www.pwsk.pl/p...am-magazynowy/, który ma już w sobie moduł inwentaryzacyjny i pełną obsługę magazynu kodem kreskowym.  Wydruk etykiet, lokalizacje, dedykowany program Mobilny Magazynier pod kolektor danych i wiele innych.
Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych