Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak zdobyć unijne pieniądze na założenie firmy?

wróć do serwisu Moja Firma 60 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102253 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 09:46

Chcesz założyć własną działalność gospodarczą, ale brakuje Ci odpowiedniego kapitału na początek? Przy spełnieniu pewnych warunków możesz w tym celu wziąć udział w specjalnym programie Unii Europejskiej i ubiegać się w jego ramach o dotację albo mikropożyczkę. Odpowiedź na pytanie komu przysługują unijne pieniądze na założenie własnego biznesu oraz gdzie i w jaki sposób złożyć odpowiedni wniosek o dofinansowanie znajdziesz poniżej.

Powrót do artykułu: Jak zdobyć unijne pieniądze na założenie firmy?

#2 Guest_Realista

Guest_Realista
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 09:46

Trzeba jeszcze spełnić jeden warunek- mieć układy

#3 Guest_wątpiaca

Guest_wątpiaca
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 20:18

jak widać nikt u nikomu za darmo nic nie daje, pożyczka i tyle

#4 Guest_Z życia wzięte

Guest_Z życia wzięte
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 15:29

W naszym kraju żeby chorować to trzeba mieć zdrowie, a żeby zostać drobnym przedsiębiorcą to treba mieć kupe kasy, układy i tupet. po prawie dwóch latach śmiem twierdzić że wszystko, co głośno ogłasza się jako wsparcie dla początkujących ma mało wspólnego z rzeczywistością. Umiesz liczyć - dalej wiecie.

#5 Guest_gosiak

Guest_gosiak
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2015 - 21:33

ale nikt nienapisze nigdy gdzie isc po ta dotacje tylko sterta durnych powtarzajacych sie artykulow

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 21:54

zero konkretów... wrrrr... dla czego nie ma napisane: co? gdzie? kiedy? ile? - konkrety!!! a nie takie ogólniki....

#7 Guest_afd

Guest_afd
  • Goście

Napisano 12 luty 2015 - 11:36

Zgłoście sie do up a dalej was musza skierowac co gdzie jak :)

#8 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 20 luty 2015 - 10:02

żeby otwożyć firme trzeba mieć znajomości w urzęddzie i być bogatym bo nie dla psa kiełbase pieniądze z uni to blef zanim dostał bys pieniądze z uni na rozuj to zgłodu umżesz bo wymyślaja kursy do d......y potrzebne jak masz fach w renku to kurs jest nie potrzebny dotacje z uni dostaną magistry i inżynieży co nic nie umią a po ruku zamykają firmy a jak masz zawoduwke to do uni jesteś nikim czyli dziadem

#9 Guest_xxx

Guest_xxx
  • Goście

Napisano 07 marzec 2015 - 22:22

Faktycznie niektóre kursy są na wyrost, ale nie uważam, że posiadanie "fachu w ręku" od razu daje szansę na utrzymanie się na rynku osobie która uruchomiła własną działalność. Gdyby wszystkim bezrobotnym dać kasę na samozatrudnienie na 12 miesięcy, to po tym czasie faktycznie działalność prowadziłoby max 5%.

#10 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 marzec 2015 - 20:13

Ale niektórzy z was piszą głupoty o dotacjach,ja nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem dotacji,teraz mój mąż dostał dotację i nie ma nikogo znajomego w urzedzie pracy.Dobry plan biznes i się uda.

#11 Guest_Super Ksiegi

Guest_Super Ksiegi
  • Goście

Napisano 12 marzec 2015 - 12:39

Jeśli szukasz finansowania swojego biznesu zapraszamy do zapoznania się z ofertą Biura Rachunkowego Super Księgi superksiegi.pl W naszej ofercie znajdują się pożyczki hipoteczne dla firm, kredyty dla Start Up'ów czy darmowe konta bankowe. Dodatkowo możemy zapewnić obsługę Wirtualnego Biura w tym adres do rejestracji i korespondencji, nielimitowaną obsługę korespondencji, skanowanie i przysłanie mailem. Zapraszamy, pomożemy rozkręcić Twój biznes.

#12 Guest_alll

Guest_alll
  • Goście

Napisano 20 marzec 2015 - 22:40

Do Gość. To fajnie,że dostałas dotecję Ty i Twój mąż i mieliście pomysł. Niestety nie wszedzie tak jest. Moja żona jest bezrobotna od 6 lat, starała sie o dotacje z UP, bo przyszedł pomysł na biznes, niestety punkty które trzeba zdobyc wykluczyły ją z tego. Dlaczego? poniewaz nie ma wykształcenia ani doświadczenia w danej branży, w której zrodził sie pomysł oraz firma, która przeszkoli itp. Ok, drugie podejście: i.. ponowne wykluczenie, ale w innej branzy. Dlaczego? poniewaz wspołmałżonek prowadzi działalnośc o podobnym profilu. Więc co jeszcze trzeba wymysleć, żeby ta dotacje dostac???

#13 Guest_Fumiko

Guest_Fumiko
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 22:57

Ja się starałam o dofinansowanie z up, dostałam dziś odpowiedź- negatywną, niestety za krótko jestem osobą bezrobotną:-)) mój plan był idealny, wszystko sprawdzone i dopięte na ostatni guzik, umknął szczegół, że w dniu składania byłam zaledwie 3 tydzień osobą bezrobotną, to dla urzędu za krótko.............

#14 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 08:43

Trzeba pilnować terminów do poszczególnych programów - nie ma zmiłuj i nastawić się na dłuuugą walkę! Tutaj macie pełną listę projektów i terminów www.cenabiznesu.pl/-fundusze-unijne-2015-wszystko-co-musisz-wiedziec powodzenia!

#15 Guest_Koszalin

Guest_Koszalin
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2015 - 07:22

kolejna szansa dla oszustów w białych kołnierzykach. Tworzą spółki słupy birą pieniądze a kmioty nie się martwią.

#16 Guest_Mariusz

Guest_Mariusz
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2015 - 22:33

Chętnie dowiedziałbym się więcej jak zdobyć dofinansowanie na swoją firmę! Mam ciekawy pomysł! Ale jak zwykle brak finansów! Pozdrawiam serdecznie!

#17 Guest_radek

Guest_radek
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2015 - 08:39

jakie normy prawne mam spełnic aby uzyskac doinansowanie kiedy wyszedłem zzk

#18 Guest_lenka

Guest_lenka
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 08:50

Polecam także ten artykuł www.mamstartup.pl/inwestycje/6901/fundusz-czy-inwestor-kto-wniesie-wiecej-do-firmy, można dowiedzieć się o różnicach pomiędzy funduszami, a prywatnymi inwestorami :)

#19 Guest_MarcinDominiak

Guest_MarcinDominiak
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 10:47

Brak finansów jest mniejszym problemem niż myślisz. Od tego są dotacje unijne. Skoro jest taka szansa to czemu z niej nie korzystać? Orientowałem się w tym temacie swojego czasu i skonsultowałem się ze specjalistą, który nakreślił mi temat wyraźniej, podrzucam tel. do niego, może Ci się przyda: 42 205 02 52. Zostaje mi tylko życzyć powodzenia w biznesie!

#20 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2015 - 13:43

alicjachcialabym zalozyc ale nie mam o tym pojecia. ani pomyslu. to takie trudne. trzeba dac dom w zastaw po otrzymaniu dofinansowania ?? to straszne dla mnie ..nie mam sily tyrac na etacie. za ciezko ..praca u siebie to jednak nie akord

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych