Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie szkolenia są dla Waszym zdaniem najpotrzebniejsze

szkolenia coaching szkolenia Wrocław coach Wrocław

wróć do serwisu Sektor Publiczny 39 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Martynka

Guest_Martynka
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 11:57

Takie szkolenia sa najpotrzebniejsze , które sa związane z naszym zawodem z nasza praca wink.png Ja jestem nauczycielem , Byłam na kursie integracji sensorycznej I stopnia i wybieram się na drugi etap w marcu wink.png

#22 Guest_Faszka

Guest_Faszka
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 07:09

dośc sporo słyszałam o Soyer i szczerze mówiąc teraz jak patrze na szkolenia to jestem zainteresowana szkoleniami od nich!

#23 Guest_Call

Guest_Call
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2017 - 15:32

no pewnie słyszałaś bo oni mają dużo ciekawych kursów, także oferta bogata!

#24 Guest_Kozo

Guest_Kozo
  • Goście

Napisano 06 maj 2017 - 13:47

fakt, sporo kursów maja w swojej ofercie. spokojnie można coś wybrać dla siebie! ja znalazłam niezły kurs dla fizjoterapeutów - wybieram się niedługo...nie mogę sie doczekać!

#25 Guest_Harry

Guest_Harry
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 16:01

Takie trzeba wybierać , które rozwijają . Ja jestem nauczycielem . Dla mnie bardzo dobrym kursem okazało sie szkolenie terapii ręki , które miałem w zeszłym roku z Soyera . Zdobyłem wiedzę i podniosłem oczywiście kwalifikacje wink.png

#26 Pitit

Pitit

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 czerwiec 2017 - 21:35

dlatego warto w siebie inwestować, a dobrze przygotowane szkolenai i kursy tylko to ułatwią. i widać że Soyer dobrze to realizuje - kadra wykwalifikowana a kursy mega ciekawe!

#27 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 252 postów

Napisano 14 sierpień 2017 - 09:59

Polecam zdecydowanie uczyć się języków.Znajomość języka jest bardzo ważna, szczegolnie z racji tego,że wiele firm współpracuje z osobami zagranicznymi.

Aktualnie dobre promocje na kursy ma Speak up:

https://speak-up.pl/

Na stronie możecie sobie poczytać o ich ofercie. Jedna z lepszych szkół. Chodzę tam teraz. Podoba mi się to,że można sobie dopasować zajęcia do własnych możliwości czasowych. 

#28 Guest_ArekPietroski

Guest_ArekPietroski
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2017 - 08:03

Moim zdaniem również warto zwrócić uwagę na szkolenia z pakietu Microsoft. Ja byłem na takim w firmie informatycznej Szansa kilkamiesięcy temu i jeżeli ktoś rzeczywiście chce się douczyć, a dodatkowo otrzymac na koniec certyfikat Microsoft to zdecydowanie ich polecam. Potrafią świetnie przekazywać wiedzę i zwracają przede wszystkim uwagę na elementach których nie możemy załapać. Dzięki temu wychodzi się z dużą dawką wiedzy :)

#29 Karola48

Karola48

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów
  • LokalizacjaBiałystok

Napisano 24 wrzesień 2017 - 22:49

Zawsze będą ważne szkolenia z zakresu BHP, udzielania pierwszej pomocy, ochrony przeciwpożarowej. Teraz jest o tyle łatwiej, że można je namierzyć w internecie jak te http://bhpzycie.com/a nawet przeczytać sobie opinie klientów, co o nich myślą. 

#30 Luxima

Luxima

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 13:09

Warto zdecydować się na kursy tego typu - kurs Sketchup podstawy 

#31 boloo

boloo

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 20 październik 2017 - 07:24

wszystko kwestia stanowiska. np na stanowisku PM to najlepiej zrobić coś z zarządzania projektu. Ja robiłem AgilePM w Future Think i wiem ze to była dobrze wydana kasa

#32 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 294 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 13:49

Z mojego punktu widzenia chyba językowe.

#33 Guest_Sibbi

Guest_Sibbi
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 17:12

nie tylko językowe. Takie które podnoszą nasze kwalifikacje. No i takie które są dobrze prowadzone. Ja np byłam na takich organizowanych przez Soyer - ciekawe szkolenia, dużo wiedzy więc intensywnie i materiały. To były dobrze wydane pieniadze!

#34 Guest_Sella

Guest_Sella
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2017 - 22:35

tak, mają dobre kursy dla fizjoterapetów...byłam na takim i bardzo sobie chwalę. teraz poluje na terapię ręką! mam nadzieję ze uda mi sie skorzystać!

#35 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 116 postów

Napisano 27 grudzień 2017 - 08:26

Moim zdaniem warto również jakbyś zrobiła kursy przygotowujące do obsługi CAD-ów jeżeli chcemy w przyszłości zająć się tworzeniem projektów architektonicznych bo jednak są to wymagające programy. Firma informatyczna Szansa robi kawał dobrej roboty, aby pomóc w ogarnięciu obsługi w takim zakresie jaki będzie Ci na początku potrzebny. Oczywiście z potwierdzeniem certyfikatem :)

#36 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 15:06

może to co podpowiem nie jest najpotrzebniejsze, ale pomaga rozwinąć własną osobowość. polecam coaching, szczególnie w łodzi rodaaldona.com/

#37 CaterinaZW

CaterinaZW

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 24 styczeń 2018 - 10:43

Ja również powiem, że zawsze warto inwestować w naukę języka - jak się nam nie przyda w pracy, to przynajmniej w życiu prywatnym (chociażby na wakacjach). Poza tym wszelkie szkolenia związane z obsługą różnego rodzaju programów komputerowych :)
Ze spokojem w sercu i uśmiechem na twarzy :)

#38 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 435 postów

Napisano 14 luty 2018 - 19:40

Rozwój osobisty to bardzo ważna rzecz, którą należy praktykować, powinno zaczynać się od zajęć z coachingu http://www.joannakarpeta.pl/  który znacznie podwyższy kompetencje menedżerskie i zwiększy szanse na udany biznes 

#39 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 13 maj 2018 - 19:42

Myślę, że możesz odezwać się do Firmy Informatycznej Szansa, ponieważ prowadzą również szkolenia z zarządzania projektami i naprawdę jestem pozytywnie zaskoczony. Podejściem, wiedzą i ogromnymi umiejętnościami prowadzących. Jedno z nielicznych szkoleń po których można wyjść z dużą ilością umiejętności i użytecznej wiedzy.

#40 Anna315

Anna315

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 14 maj 2018 - 09:28

Ja zdecydowanie stawiam na naukę języków obcych - to w te kursy warto inwestować. Wiele szkół językowych oferuje teraz naukę przez Skype więc nawet nie trzeba wychodzić z domu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenia, coaching, szkolenia Wrocław, coach Wrocław

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych