Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dofinansowanie z UE na rozpoczęcie działalności – inicjatywa JEREMIE

wróć do serwisu Moja Firma 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102230 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 10:57

Inicjatywa JEREMIE nie jest zwykłą formą dotacji z Unii Europejskiej. To wsparcie unijne, którego inicjatorem jest Komisja Europejska, a które przeznaczone jest dla podmiotów rozpoczynających działalność gospodarczą. Kto może skorzystać z dofinansowania?

Powrót do artykułu: Dofinansowanie z UE na rozpoczęcie działalności – inicjatywa JEREMIE

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 10:57

Cenne informacje dla osób zamierzających założyć własną działalność gospodarczą. Warto korzystać z dofinansowana z UE, jeżeli istnieje program, który umożliwia pomoc w założeniu firmy!

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 17:23

Wraz z nową perspektywą finansową zdecydownaie łatwiej uzyskać dofinansownaie firmom innowacyjnym i zajmującymi sie głównie e-biznesem. Ale warto przejrzeć dokładnie programy unijne, bo to co na pierwszy rzut oka wygląda przerażająca i nie dla start up'ów, może się okazać właśnie strzałem w 10! Takze zachęcam do zagłębienia się w tematykę dotacji unijnych dla firm.

#4 Guest_Skynity- Dotacje dla firm

Guest_Skynity- Dotacje dla firm
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 17:24

Wraz z nową perspektywą finansową zdecydownaie łatwiej uzyskać dofinansownaie firmom innowacyjnym i zajmującymi sie głównie e-biznesem. Ale warto przejrzeć dokładnie programy unijne, bo to co na pierwszy rzut oka wygląda przerażająca i nie dla start up'ów, może się okazać właśnie strzałem w 10! Takze zachęcam do zagłębienia się w tematykę dotacji unijnych dla firm.

#5 Guest_Tadeusz1962

Guest_Tadeusz1962
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 14:07

Minusem JEREMIE jest właśnie rozliczanie się z zakupów. Lepiej weźcie do ręki książkę Sekrety 12 sposobów jak zdobyć pieniądze na firmę - Oskar Jażdżyk i firmę odpalicie po 2 tygodniach z kapitałem w kieszeni :) Otwiera oczy, powodzenia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych