Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie korzyści niesie kredyt konsolidacyjny?

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102444 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 09:07

Jeszcze kilka lat temu nikt nie znał pojęcia kredytu konsolidacyjnego i nikt nie wiedział o możliwości konsolidowania długu. Dzisiaj ten instrument to najczęściej stosowana forma restrukturyzacji zadłużenia, szczególnie w ramach udzielanych kredytów konsumenckich.

Powrót do artykułu: Jakie korzyści niesie kredyt konsolidacyjny?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 listopad 2014 - 09:07

spłacanie kredytu kredytem to nie jest dobry pomysł, ale czasem człowiek nie ma wyjścia i kredyt konsolidacyjny jest w tym przypadku pomocny.

#3 alcybiades

alcybiades

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 28 listopad 2014 - 20:43

Uważam, że jak ktoś ma kilka kredytów to warto je skonsolidować. Jedna rata miesięcznie to nie to samo co 3 czy więcej. W Idea Expert można znaleźć ofertę na takie rozwiązanie.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2015 - 09:43

To zalezy jaka oferte dostaniesz od banku. Ja skonsolidowałem dwa kredyty, udalo się dzieki offerunt. Troche się naklikałem przy formularzu, ale potem dostałem kilka godnych uwagi ofert. Maja dobra opcje na stronie, bo się zaznacza, co jest dla ciebie wazne przy taki kredytcie, czy wysokość raty, czy okres splaty itp.

#5 Guest_ebankier.pl/kredyt-konsolidacyjny

Guest_ebankier.pl/kredyt-konsolidacyjny
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2018 - 00:32

Uważam, że konsolidacja jest również formą uporządkowania zadłużenia, pomijam niższą ratę połączonych kredytów.

#6 Nelka

Nelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 136 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 18:34

Ostatnio weszłam na jakieś forum, które związane było ściśle z kredytami i byłam naprawdę w szoku. Niektórzy naprawdę zmagają się z ogromnym problemem, gdy mają kilka chwilówek, pożyczek itp. i to na spore sumy. Nie wnikam, bo rozumiem, że są różne sytuacje w życiu, no i trzeba w jakiś sposób sobie z nimi poradzić. Ale wtedy chyba faktycznie lepiej poszukać odpowiedniego kredytu konsolidacyjnego, bo samodzielnie można się z tym wszystkim naprawdę zamieszać i wplątać w jeszcze poważniejsze problemy. Dla przykładu podam firmę Habza https://www.habza.com.pl/, gdzie zajmują się udzielaniem szybkich konsolidacji na spłatę takich zadłużeń. Też uważam, że zawsze lepiej spłacać wszystko w ramach jednego kredytu, niż męczyć się z wieloma.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych