Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak kupić podręczniki szkolne przez Internet?

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671499 postów

Napisano 01 listopad 2014 - 19:43

Przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego 2014/ 2015 Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Ministerstwo Edukacji Narodowej przypominają o podstawowych zasadach, które mogą ułatwić dokonanie zakupu podręczników. Jak zatem tanio kupić podręczniki szkolne? Czy warto zamówić je przez Internet? Rząd proponuje inne rozwiązania – „Darmowy podręcznik” oraz „Wyprawkę szkolną”.

Powrót do artykułu: Jak kupić podręczniki szkolne przez Internet?

#2 Guest_booker

Guest_booker
  • Goście

Napisano 01 listopad 2014 - 19:43

Trzeba znaleźć odpowiedni serwis, warto zajrzeć na stronę ksiegarnia-internetowa.pl

#3 Guest_Grzeggorz

Guest_Grzeggorz
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 23:59

Uważam, że warto kupować przez Internet. Jeśli kupujesz w jednej księgarni od razu wszystkie podręczniki, to masz zniżkę. Jednym z takich miejsc w sieci, gdzie można kupić podręczniki, jest ksiegarnia-internetowa.pl

#4 Guest_Pomoce szkolne Grupa INFORIS

Guest_Pomoce szkolne Grupa INFORIS
  • Goście

Napisano 10 listopad 2014 - 18:10

Przekonujemy że warto nabywać pomoce szkolne i podręczniki przez internet. Grupa INFORIS

#5 Guest_miracle

Guest_miracle
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 17:44

Też sprawdzałam księgarnię ksiegarnia-internetowa.pl wiele ciekawych książek. warto zajrzeć

#6 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 14 czerwiec 2015 - 21:40

jasne że warto kupować online i nie tylko podręczniki do podstawówki ale równiez do liceum :)

#7 StefaEmm

StefaEmm

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów
  • LokalizacjaRacibórz

Napisano 15 czerwiec 2015 - 08:04

w internecie jest taniej ale można się pomylić, ja niestety kupiłem 3 książki nie te co trzeba, ale znalazłem w centrum swojego miasta tanią księgarnię i tam były prawie w tej samej cenie co w sieci, może poszukaj, popytaj się ludzi,

#8 Guest_werona

Guest_werona
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2015 - 23:26

Tanie podręczniki do języka polskiego dla nauczania początkowego udało mi się tutaj znaleźć taniaksiazka.pl/seria/slowa-na-czasie

#9 Guest_Fraktalla

Guest_Fraktalla
  • Goście

Napisano 09 październik 2015 - 13:51

Na stronie księgarni Fraktalla też można kupić książki przez Internet.

#10 Barabasz

Barabasz

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 17 październik 2015 - 15:18

Warto zrobić rozpoznanie w internecie i sprawdzić czy można gdzieś taniej kupić używane podręczniki, bo rzeczywiście nowy komplet wszystkich książek potrzebnych do nauki w szkole to spory wydatek. Nawet jeśli nie znajdzie się wszystkich tytułów to zawsze można trafić na podręczniki do niektórych przedmiotów. Oprócz portali ogłoszeniowych warto sprawdzić też antykwariaty internetowe, np. http://tezeusz.pl/ W zeszłym roku było tam sporo podręczników do różnych przedmiotów szkolnych (szczególnie te nowe wydania z 2012, 2013 roku).

#11 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 29 lipiec 2016 - 05:56

Tutaj znalazłam fajną wyszukiwarkę podręczników szkolnych i maturalnych.

#12 Guest_Frupek

Guest_Frupek
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 22:08

Najtaniej zdecydowanie przez internet, podręczniki tam są znacznie tańsze. Ja teraz kupiłam wszystkie na inbook.pl, do tego przesyłka 4 zł, więc około 100 załopotało mi w kieszeni spokojnie

#13 Guest_iloska

Guest_iloska
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 19:11

też w tym roku kupowałam na inbook.pl - taniej nie znalazłam. przynajmniej te nasze były w normalnych cenach, bo te rekomendowane ceny to jakiś żart chyba 

#14 mateio29

mateio29

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 30 sierpień 2016 - 15:07

Ja cała wyprawkę łacznie z podręcznikami zrobiłam online (allegro i http://www.oytam.pl/...ria-dla-dzieci)

#15 bakarat

bakarat

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 04 wrzesień 2016 - 22:19

Duże rabaty oferuje obecnie księgarnia internetowa Bonito. Można tam nie tylko zakupić tanie podręczniki, ale również skompletować całą wyprawę szkolną. Mają ekspresową wysyłkę, ale można też od nich odebrać zamówienie osobiście w 15 punktach w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach.

#16 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 12:39

Najlepiej jest porownać sobie ceny w kilku księgarniach internetowych. Dodam w temacie równiez i swoje 3 grosze. Polecam zajrzeć sobie do Bonito:

https://bonito.pl/

Chociażby z racji tego,ze jest to największa ksiegarnia internetowa, w której miewają naprawdę dobre promocje. Zerknijcie sobie równiez do ich programu rabatowego. Jeśli kupuje się tam regularnie ksiązki, to mozna dostać stały rabat 5% na wszystko. 

Zorientujcie się czy jest możliwość kupna książek używanych . Chociaż części ( to zawsze spora oszczędnośc). 

#17 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 16 luty 2018 - 12:16

Livro - w zasadzie we wszystkich rankingach jakie widzieliśmy w ostatnim czasie oni albo wygrywali, albo byli na podium. Nie chodzi tylko o cenę, ale również o jakość obsługi czy dostępność książek. A zresztą - każdy może sobie sam porównać tytuł dowolnej książki i ocenić, gdzie warto ją kupić.

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#18 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 28 luty 2018 - 23:54

Tu można dostać tanie podręczniki, osobiście kupiłam tam  My Matura Success 

#19 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2141 postów

Napisano 29 maj 2018 - 11:08

Przeglądam te ceny i wcale tak wesoło to nie jest ;-)

Porównywałeś te ceny z Livro? Porównaj, tak żebyście wiedzieli na przyszłość, gdzie kupować podręczniki.

Te różnice są naprawdę potężne. 

http://twojanowafigura.pl/ - poznaj Slimunox

#20 ala233

ala233

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 303 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 17:28

Ja kupiłam tutaj tanio podręcznik biologia na czasie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0