Skocz do zawartości

Biuro rachunkowe Rzeszów

biuro rachunkowe rzaszów rzeszów polecane biuro rachunkowe

wróć do serwisu Księgowość 26 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_40

Guest_40
  • Goście

Napisano 30 październik 2014 - 12:20

Jak w temacie. Poszukuje biura rachunkowego w okolicach Rzeszowa. Polecacie, znacie coś godnego uwagi?

#2 Guest_60

Guest_60
  • Goście

Napisano 31 październik 2014 - 12:31

zerkni na biurarach.pl Wpisujesz interesujące Cię miasto i masz liste biur lub wypełniasz ankiete jeżeli szukasz czegoś bardziej konkretnego i dostajesz od nich odpowiedź z ofertami z danego miasta. Fajny pomysł moim zdaniem.

#3 Monkazioom

Monkazioom

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 08 listopad 2014 - 10:01

Ja polecam Tax Care w Rzeszowie. Panie miłe, pomocne. Do tego do dyspozycji szereg doradców prawnych.

#4 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 506 postów

Napisano 14 listopad 2014 - 11:42

A ja nie polecam nikogo bo to bezsensu. Wejdź sobie na Tax credit - tutaj - jest o ogólnopolska sieć biur rachunkowych, która zrzesza małe biura z całej Polski, ale zaletą ich jest to, że proponują Ci biura z Twojej okolicy (najlepsze) więc odchodzi ryzyko, że trafisz na jakieś dopiero powstałe biuro bez żadnej historii. Wiele osób jakoś obojętnie podchodzi do tematu biur rachunkowych, a trzeba pamiętać o jednym jak Oni się pomylą to nas to może sporo kosztować. Więc taka przestroga. 

#5 semikriss

semikriss

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 05 marzec 2015 - 15:32

Witam.

Ja zdecydowanie polecę Ci biuro rachunkowe, z którego usług korzystam już od jakiegoś czasu, nazywa się PKR czyli podkarpacka kancelaria rachunkowa, mają siedzibę na ul. akacjowej. Generalnie to robią za mnie wszystko, ja znoszę faktury albo jak mam wszystko elektronicznie, to wysyłam na maila księgowej, i nic mnie nie interesuje innego. Podpisałem pełnomocnictwo i wszelkie deklaracje do ZUSu czy urzędu skarbowego składają regularnie za mnie. Na maila dostaję informacje o tym ile podatku zapłacić i ile składek ZUS, i tyle. Także wygoda przede wszystkim. W przypadku pytań piszę maila do księgowej albo dzwonię do biura. Także kompleksowa obsługa i powiem Ci, cena jest bardzo dobra, taniej niż w czterech innych biurach, w których byłem przed założeniem firmy. Polecam Ci, tu masz link do ich strony biuro rachunkowe Rzeszów.

Poczytaj sobie na stronce czym się zajmują, zadzwoń, umów się na spotkanie, zobaczysz, czy ich oferta Ci podpasuje.

Ale od siebie dodam, że zarówno sekretarka, księgowa jak i sama pani prezes bardzo fajniludzie, rzeczowi i kontaktowi.

#6 Guest_Joanna

Guest_Joanna
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 12:27

Polecam biuro rachunkowe Greta w Rzeszowie. Zajmują się wszystkim- od założenia spółki po księgowość. Prowadzą biuro online, przez co nie muszę się fatygować specjalnie do biura. 

Mają też dobre ceny wink.png

#7 Guest_Bolimea

Guest_Bolimea
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2015 - 21:33

Nie trzeba wybierać z Rzeszowa smile.png Wystarczy, że wejdziesz na stronę mojebiuro24.pl i zaproponujesz tę platformę dowolnej księgowej w kraju. Wówczas wasza współpraca będzie się odbywać online, co ma szereg zalet.

#8 semikriss

semikriss

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 maj 2015 - 08:41

Nie trzeba wybierać z Rzeszowa

Może i nie trzeba, jak prowadzisz np. jednoosobową działalność i masz 10 faktur w miesiącu, które możesz wysłać mailem czy załączyć w tym systemie. Gorzej jest, gdy np. prowadzisz spółkę albo dość rozbudowaną działalność. Uwierz mi, czasem naprawdę warto jest podjechać do biura i osobiście porozmawiać z księgową.

#9 Guest_Dorota

Guest_Dorota
  • Goście

Napisano 20 maj 2015 - 12:59

Polecam biuro rachunkowe Optymalni z Rzeszowa, przy ul. Hanasiewicza. Łatwa i szybka współpraca, po prostu wiedzą o co chodzi. Pozyskują też dotacje unijne dla swoich klientów, wiec to dodatkowy plus, gdyż nie trzeba dodatkowo szukać. Współpracuję z nimi od początku rozpoczęcia swojej działalności, napisali mi biznes plan, dostałam dotację na rozpoczęcie działalności, teraz zajmują się moją księgowością, a w przyszłości mam nadzieję na dotację na rozwinięcie działalności. POLECAM smile.png

#10 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 17:05

Witam. Jeżeli poszukujesz biura księgowego, które łączy w sobie zalety tradycyjnego biura rachunkowego i nowoczesnych technik pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania ( np. szukasz dotacji na rozpoczęcie lub rozwój firmy) to polecam Optymalni Biuro Doradczo- Księgowe z Rzeszowa. Profesjonalna obsługa, niskie ceny i indywidualne podejście do każdego, nawet najmniejszego klienta, przyjazna atmosfera, dostosowanie godzin pracy do potrzeb klienta ( także weekendy)  sprawiają, ze współpraca z Nimi to sama przyjemność. Lokalizacja w biurowcu Instalrentu przy ul. Hanasiewicza19, duży bezpłatny parking to dodatkowy atut.  Na stronie www.optymalni.rzeszow.pl znajdziesz więcej szczegółów i potrzebne dane kontaktowe.

#11 Guest_Kamila

Guest_Kamila
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 17:05

Witam. Jeżeli poszukujesz biura księgowego, które łączy w sobie zalety tradycyjnego biura rachunkowego i nowoczesnych technik pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania ( np. szukasz dotacji na rozpoczęcie lub rozwój firmy) to polecam Optymalni Biuro Doradczo- Księgowe z Rzeszowa. Profesjonalna obsługa, niskie ceny i indywidualne podejście do każdego, nawet najmniejszego klienta, przyjazna atmosfera, dostosowanie godzin pracy do potrzeb klienta ( także weekendy)  sprawiają, ze współpraca z Nimi to sama przyjemność. Lokalizacja w biurowcu Instalrentu przy ul. Hanasiewicza19, duży bezpłatny parking to dodatkowy atut.  Na stronie www.optymalni.rzeszow.pl znajdziesz więcej szczegółów i potrzebne dane kontaktowe.

#12 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2015 - 08:06

Jak w temacie. Poszukuje biura rachunkowego w okolicach Rzeszowa. Polecacie, znacie coś godnego uwagi?

Polecam Optymalni Biuro Doradczo- Księgowe. Niskie ceny, wysoka jakość uslug, wszystkie szczegóły www.optymalni.rzeszow.pl

#13 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 11:26

Biuro Rachunkowe Doradca Dariusz Pułanik przy ul. Krynickiej.

Osobiście polecam smile.png

Pierwszy raz współpraca układa się tak pomyślnie.

#14 Barbara78

Barbara78

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 107 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 październik 2015 - 13:16

Kojarzę jedno biuro rachunkowe z Rzeszowa, to ASSET, mają oni w swojej ofercie takie usługi jak obsługę kadrowo-płacową, doradztwo podatkowe, usługi księgowe oraz usługi rachunkowe. Tutaj więcej informacji - http://www.asset.rze...i/rachunkowosc/. Z tego co napisane jest na stronie internetowej, to ich siedziba znajduje się przy ul. Legionów 31 w Rzeszowie.

#15 Guest_memento

Guest_memento
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 08:10

Od początku swojej działalności rozliczam się internetowo. Jest dużo wygodniej. Wysyłam skany dokumentów do rozliczenia. Dużym plusem w Superskięgowej jest to, że mam dostęp do aplikacji, która pozwala wystawiać faktury online.

#16 Guest_Darek

Guest_Darek
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 16:57

Ja jestem zadowolony z usług księgowych firmy Revision z Rzeszowa na Pelczara. Nareszcie jestem zadowolony bo poprzednia księgowa ciągle miała z czymś problem i zwalała to na mnie ze ja czegoś nie dopilnowałem lub cos zgubiłem. Teraz nie muszę się martwić.

#17 MultiTax

MultiTax

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 15:05

Zapraszam do współpracy, Biuro Rachunkowe MultiTax Tarnów. Doświadczenie i kompleksowa obsługa. Przekaż dokumenty bez wychodzenia z domu. Indywidualna wycena współpracy. kontakt: Paweł Kubarek 501761757 multitax@interia.eu

#18 Guest_Konstantyn

Guest_Konstantyn
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 11:53

Niedawno założyłem firmę przez www.defacto-rzeszow.pl
jak weźmiesz od nich potem księgowość jeszcze to założenie jest za darmo. Do tej pory jestem bardzo zadowolony. W razie czego dam znać jak się coś będzie działo.

#19 Guest_becik

Guest_becik
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2016 - 13:32

zobacz na www.sumiennyksiegowy.pl

#20 Guest_Klient123

Guest_Klient123
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 18:52

Polecam biuro rachunkowe Greta w Rzeszowie. Zajmują się wszystkim- od założenia spółki po księgowość. Prowadzą biuro online, przez co nie muszę się fatygować specjalnie do biura. 

Mają też dobre ceny wink.png

Witam,

odradzam biuro rachunkowe Greta. Nowa księgowa u nich jest wyjątkowo nerwowa.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: biuro rachunkowe rzaszów, rzeszów, polecane biuro rachunkowe

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych