Skocz do zawartości

Notariusz od spraw spadkowych - Warszawa

spadek notariusz warszawa mazowieckie

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Maria

Guest_Maria
  • Goście

Napisano 22 październik 2014 - 09:58

Poszukuje najlepszego notariusza od spraw spadkowych na terenie Warszawy o okolic. Mam na prawdę zagmatwaną sprawę. Może może mi ktoś polecić kogoś sprawdzonego???

#2 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8194 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 22 październik 2014 - 10:12

Notariusz jest osobą zaufania publicznego wystarczy,że wyszukasz Izbę Notarialną w Warszawie i znajdziesz notariusza w dzielnicy najbliżej miejsca zamieszkania.Każdy notariusz powinien sobie poradzić z problemem,nie ma potrzeby wypisywania nazwisk i wklejania kolejnych reklam.Tym bardziej,że notariusz nie może się reklamować.

Poniżej lista

http://www.notariusz...e-Warszawa.html

#3 Guest_lidka

Guest_lidka
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 16:31

Ja co prawda w Tczewie ale byłam ostatnio zmuszona właśnie z usług notariusza skorzystać i mój wybór padł na notariusz Cejrowską. Dobra, sprawna obsługa, pani notariusz bardzo kompetentna. 

#4 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 414 postów

Napisano 14 grudzień 2019 - 11:14

Możesz skontaktować się także z kancelarią notarialną www.notariuszbemowo.com. Korzystałam z ich usług podczas spisywania aktu poświadczenia dziedziczenia. Byłam bardzo zadowolona z obsługi oraz profesjonalnej pomocy notariusza.

#5 Bogusława

Bogusława

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 8194 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 16 grudzień 2019 - 02:41

Możesz skontaktować się także z kancelarią notarialną www.notariuszbemowo.com. Korzystałam z ich usług podczas spisywania aktu poświadczenia dziedziczenia. Byłam bardzo zadowolona z obsługi oraz profesjonalnej pomocy notariusza.

Naprawdę ? post z 2014 roku. 

#6 Guest_issa

Guest_issa
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2020 - 10:43

Ja w sprawie spadkowej zdecydowałam się na kancelarię na Słowackiego w Tczewie. Bardzo skuteczni. 

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 15 maj 2020 - 06:33

A co za różnica? Każdy działa w oparciu o to samo prawo.

Always look on the bright side of life!

#8 Guest_tina

Guest_tina
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2020 - 13:52

Akurat ja w Gdańsku szukałam i trafiłam do notariusz Cejrowskiej. Bardzo dobra, sprawna pomoc. 

#9 Guest_ulka

Guest_ulka
  • Goście

Napisano 30 październik 2020 - 19:11

Akurat ja w Gdańsku szukałam i trafiłam do notariusz Cejrowskiej. Bardzo dobra, sprawna pomoc. 

Ja w Tczewie korzystałam na Słowackiego z usług pani notariusz Jolanty Cejrowskiej. Bardzo sobie chwalę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: spadek, notariusz, warszawa, mazowieckie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy