Skocz do zawartości

Ogrodzenie - cena ogrodzenia a materiał z którego ogrodzenie zostało wykonane

ogrodzenie cena ogrodzenia

45 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Kajzer

Guest_Kajzer
  • Goście

Napisano 18 październik 2017 - 14:05

Na ogrodzenie dobry jest klinkier, u siebie zrobiłem takie słupki, a klinkier wziąłem od klinkierbud.pl/ do tego stalowe bramy i bardzo ładnie to wygląda.

#22 Karol Kłuc

Karol Kłuc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2017 - 00:59

Ceny za materiał do montażu ogrodzenia panelowego możesz sprawdzić tutaj: https://montazogrodzenia.com/blog/ogrodzenie-panelowe-cena, a za usługę tutaj: https://montazogrodzenia.com/cennik.

#23 Guest_miki789

Guest_miki789
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 10:29

Myślę że całkiem ciekawym pomysłem na ogrodzenie są płyty betonowe, ja zamawiałem przez portal pekabet.pl akurat. To polski producent mają na stanie sporo eleganckich wzorów, mi się bardzo spodobała płyta która z daleka wygląda jakby była z drewna wykonana. Szybko robią dostawę, kontakt z obsługą też na plus.  

#24 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 779 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 12:13

http://domosia.pl/sl...owe-ocynkowane/To ciekawy blog na którym bez problemu można znaleźć wszystkie niezbędne informacje do budowy nowego ogrodzenia, lub naprawy starego

#25 kaja87

kaja87

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 77 postów
  • LokalizacjaWieliczka

Napisano 26 styczeń 2018 - 13:46

Jest dużo materiałów na ogrodzenie i moim zdaniem wszystko zależy od tego co kto lubi albo raczej jakie pasuje do domu czy jaką posesję sie ogradza jak dużą i tym podobną.

#26 zimbol

zimbol

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 779 postów

Napisano 04 luty 2018 - 13:06

Na temat ogrodzeń wiele informacji można dowiedzieć się z portalu http://www.abcwnetrz...ozemy-zobaczyc/ artykuły na nim są pisane w przystępny dla każdego sposób. 

#27 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2379 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 10:08

Co sądzicie o ogrodzeniu tylnej części podwórka przy domu w ten sposób - https://metpol-ogrod...sowe-budowlane/Za betonowym murem nie będzie nic widać. W sensie - nie będzie widoczne, jak się rozwijają roślinki. Co o tym sądzicie? Dobre rozwiązanie, czy raczej średnio? 

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 10 maj 2018 - 11:36

oj ceny są mega różne, zalezy od materiału, od tego kto robi, jaki metraz itp. Ja mogę polecić firmę rotexdg.com.pl i jestem bardzo zadowolona z ich usługi

#29 scarface

scarface

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 maj 2018 - 14:28

Popytajcie o to lepiej znajomych. Wydaje mi się, że to jest bardzo dobre rozwiązanie ;)

Nie ufam tym, którzy są przekonani, że mają wielu przyjaciół. To znak, iż nie znają ludzi.

#30 Franek74

Franek74

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 86 postów

Napisano 05 sierpień 2018 - 15:43

Specjalistami w temacie ogrodzeń metalowych są pracownicy www.siatkiwielkopolskie.pl. To doświadczeni fachowcy rzetelnie i sumiennie wykonujący powierzone zlecenia. Posiadają w ofercie ogrodzenia metalowe i panele ogrodzeniowe ocynkowane i malowane proszkowo 2D i 3D.

#31 Formala

Formala

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 11 grudzień 2018 - 20:26

Jest dużo materiałów na ogrodzenie i moim zdaniem wszystko zależy od tego co kto lubi albo raczej jakie pasuje do domu czy jaką posesję sie ogradza jak dużą i tym podobną.

I tu się zgodzę bo wybór jest ogromny i pewnie każdy coś znajdzie odpowiedniego dla siebie. Mi się podobały ogrodzenia łupane jońca i takie tez wybrałam. Do tego przęsło panelowe i wszystko jak ta lala :D

#32 Guest_Greg

Guest_Greg
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2019 - 23:54

A mnie się podobają ogrodzenia kompozytowe pełne, widziałem takie na stronie dobretarasy.pl i z początku myślałem że to drewno bo takie jest podobieństwo. Tyle że kompozyt nie wymaga impregnacji, a to duża oszczędność czasu no i forsy.

#33 Luiza82

Luiza82

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 150 postów

Napisano 27 styczeń 2019 - 22:37

Polecam gorąco www.slusarstwo.olsztyn.pl. Wykonują wszelkiego rodzaju bramy, balustrady, ogrodzenia oraz konstrukcje lekkie. Prace są profesjonalnie zabezpieczone antykorozyjnie oraz pomalowane farbami nawierzchniowymi. Zawsze fachowo i profesjonalnie.

#34 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 556 postów

Napisano 23 kwiecień 2019 - 08:26

My zdecydowaliśmy się na ogrodzenie kute. Na początku braliśmy pod uwage ogrodzenie panelowe z uwagi na to, że budowa domu kosztowała nas więcej niż zakładaliśmy. Ale potem doszliśmy do wniosku , że stawianie takiego lekkiego oraz tymczasowego ogrodzenia nie ma sensu. Zaoszczędziliśmy oraz po roku postawiliśmy sobie ogrodzenie takie jakie należało postawić. Czyli konkretne, kute ogrodzenie, które wygląda o wiele lepiej.

Zamawialismy je w tej firmie:

http://efekt-metal.p...e-i-ogrodzenia/

Specjalizują się w takich wysokojakościowych ogrodzeniach. 

#35 kazik-kazik

kazik-kazik

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 08:56

Panele ogrodzeniowe wykonane przez firmę ogrodzenia-stebud.pl/ to fachura. Jestem zadowolona z jakości, ceny oraz szybkości przeprowadzonej transakcji. Polecam.

#36 Kryspin90

Kryspin90

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 34 postów

Napisano 29 maj 2019 - 10:00

Wybrałem firmę www.centrumogrodzen.pl/ z wyjątkowo bogatą i konkurencyjną ofertą. Mają w ofercie solidne ogrodzenia świetnej jakości. Jestem zadowolony z dokonanego wyboru.

#37 GregoryLut

GregoryLut

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 29 maj 2019 - 10:02

W branży systemów ogrodzeniowych prężnie działającą firmą jest firma https://ogrodzenia-stebud.pl/. Zajmują się produkcją przęseł, furtek, bram, balustrad, siatek i paneli ogrodzeniowych. Solidni i rzetelni fachowcy. 

#38 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 11 czerwiec 2019 - 16:20

Siatka jeśli ma być tanio a beton jeśli ma być ładnie i trwale. Drewno odradzam. Sąsiedzi mają, razem z nami stawiali gdzie u nas jest łupane Jońca. Ich wygląda na kilka lat starsze, mimo, że odnawiali. Nie wiem czy to kwestia też złej jakości drewna może? w każdym razie nasze betonowe cały czas jak nowe, raz dosłownie usuwałam z niego naloty na razie. 

#39 Guest_kocon

Guest_kocon
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2019 - 14:00

najtańsze jest betonowe

#40 Guest_Grzegorz

Guest_Grzegorz
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 19:52

U nas będzie ogrodzenie z przęsłami wypełnionymi deskami kompozytowymi dobretarasy z resztą takie same będą też na elewacji domu. Trzeba naprawdę mocno się przyjrzeć żeby dostrzec że to nie jest prawdziwe drewno, a odpada coroczny koszt impregnacji

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ogrodzenie, cena ogrodzenia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych