Skocz do zawartości


art. 216 § 1 Kodeksu karnego

grożenie śmiercią

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 21:30

Witam

mam pytanie co mam zrobić z sąsiadami bo grożą mi śmiercią , plują na mnie , popychają , wyzywają itp.  to jest wciąż zgłaszane na policję lecz policja tylko przyjezdza spisuke notkę i nic z tym nie robi ;/ ci sąsiedzi zą dobrze znani w moim mieście i są bardzo agresywni a ja nic im nie robię a oni wciąż szukają zaczepki i pretekstu do awantury ;/ co robić ? skargę pisemna na policję ? czy mogę załozyć im sprawę i ile ona kosztuje taka sprawa ? to jest 3 dorosłych synów i ojciec i ich matka najbardziej agresywna ;/ proszę o pomoc.#2 K.P.

K.P.

    Użytkownik

  • Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 26 październik 2014 - 12:47

musi Pani złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Przy najbliższej "wizycie" Policji, proszę im powiedzieć, że chce Pani złożyć takie zawiadomienie.


w przypadku chęci konaktu ze mną zapraszam do odwiedzenia stron:

http://www.kancelaria-pawlowska.pl

 http://www.jestempozwany.pl

 

 


#3 Guest_kajetanka

Guest_kajetanka
  • Goście

Napisano 01 listopad 2014 - 10:33

Możesz napisać do wybranego przez siebie prawnika i poprosić o udzielenie porady prawnej.  Teraz już prawie każda kancelria ma swoją stronę internetową - poszukaj i posprawdzaj, którzy udzielają takich porad - nawet przez internet. Ja korzystałam z usług adw. Słapczyńskiej Katarzyny z Warszawy. U mnie na szczęściej wystarczyła jedna, profesjonalna porada. Nie musiałam dalej ciągnąć sprawy.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych