Skocz do zawartości

Faktury

faktura myinvoice.pl

wróć do serwisu Moja Firma 7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Emil

Guest_Emil
  • Goście

Napisano 21 październik 2014 - 08:48

Witam,

chciałbym zachęcić wszystkich do skorzystania i wyrażenia opinii na temat darmowej platformy do wystawiania faktur myinvoice.pl. Jest to relatywnie nowe przedsięwzięcie, cały czas pracujuemy nad jej jakością. Wszystkie sugestie oraz uwagi będą podstawą ciagłego doskonalenia, a każda ocena zostanie wnikliwie przeanalizowana i wykorzystana do podjęcia działań poprawiających jakość aplikacji myinvoive.pl

#2 kliner

kliner

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 72 postów

Napisano 03 listopad 2014 - 10:57

Ktoś korzystał i może się wypowiedzieć? Spotkałem się już z trzecim takim ogłoszeniem, ale nikt na nie nie odpowiada. 

#3 Guest_ksiegowy90

Guest_ksiegowy90
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 10:43

Witam,

chciałbym zachęcić wszystkich do skorzystania i wyrażenia opinii na temat darmowej platformy do wystawiania faktur myinvoice.pl. Jest to relatywnie nowe przedsięwzięcie, cały czas pracujemy nad jej jakością. Wszystkie sugestie oraz uwagi będą podstawą ciagłego doskonalenia, a każda ocena zostanie wnikliwie przeanalizowana i wykorzystana do podjęcia działań poprawiających jakość aplikacji myinvoive.pl

#4 Andrzej Lazarowicz

Andrzej Lazarowicz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 43 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 21 luty 2015 - 11:16

Nie chcę ani chwalić ani wytykać błędy gdyż to można dopiero robić gdy się konkretnie na tym systemie popracuje. Jestem gorącym zwolnenikiem takich rozwiązań gdyż poza zwykłymi funkcjami jakie ma tego typu oprogramowanie. Webowe aplikacje mają niewątpliwą przewagę w dostepie do nich z kazdego miejsca gdzie kolwiek człowiek się znajduje. Dane na takich platformach są o wiele bardziej bezpieczne niż na zwykłym komputerze.

Co do efaktur, tutaj może być problem. Gdyż ustawa o ochronie danych osobowych nakazuje szyfrować pliki które zawierają dane osobowe przy przesyłaniu ich pocztą elektroniczną. Nie znajduję tutaj rozwiązania w przypadku przesyłąnia jednorazowych faktur. Bo jak bezpiecznie przesłać kod do odszyfrowywania tych plików? Niektórzy twórcy takich serwisów rozwiązali cały problem przez to że wywyła się link kontrahentowi za pomocą którego można pobrać fakturę.

#5 wanda172

wanda172

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 02 luty 2017 - 15:50

Swoich dłużników przekazuję przez Internet od razu do windykacji na koszy dłużnika na eNakazpl.

#6 StaryTomek

StaryTomek

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 luty 2017 - 19:31

Wiele takich ogłoszeń już widziałem i efekt odzewu bardzo słaby.

#7 Snt

Snt

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 453 postów

Napisano 24 marzec 2017 - 22:36

Akurat jeśli chodzi o wierzytelności to trzeba na nie uważać, żeby nie wpaść w bagno, natomiast jest prosty sposób żeby płynność utrzymać małym kosztem. Przykład to chociażby M-faktor.pl gdzie możecie wystawioną fakturę na długi okres czasu od razu sprzedać firmie, dzieki czemu nie tracicie klienta który wymaga długiego czasu płatności, oraz nie tracicie płynnosci co jest jeszcze ważniejszym elementem. Tutaj możecie poczytać na ten temat więcej - https://m-faktor.pl/

#8 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2017 - 11:59

Wiecie co jak dla mnie to nie ma sensu bawić się w darmowe platformy, bo to rozwiązanie na krótką metę... Ja zainwestowałem w system BIZIN i za nic bym nie wrócił do tych darmowych wersji. Tutaj mam o wiele więcej opcji. Fakturowanie w różnych językach i walutach, do tego kontrola kosztów i magazynu. W razie jakieś kontroli wszystko jest uporządkowane i szybko można znaleźć potrzebne dokumenty. Jak ktoś ma firmę to powinien sobie odpuścić darmowe oprogramowanie, bo to za mało. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: faktura, myinvoice.pl

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych