Skocz do zawartości

Jaki alkomat

alkomat szukam

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Anita Anitamta

Guest_Anita Anitamta
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 12:39

Porównaj może na ich stronie? x60 jest chyba nowszy, a poza tym nie wiem czym się różnią, może wyświetlacz albo jakies dodatkowe funkcje. Na pewno jest fajny, bo w rankingu w "Motorze" wygrał i często z niego korzystają w różnych testach

#62 Guest_Ineks

Guest_Ineks
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 21:28

Alkohit X50 www.alkohit.pl/e/pl/produkty/13/Alkomat-ALKOHIT-X50.html i Alkohit X60 www.alkohit.pl/e/pl/produkty/6/Alkomat-ALKOHIT-X60.html. Porównaj sobie specyfikację. Pierwsza różnica sposób zasilania - paluszki aaa (x50) i akumulator Li-ion (x60). X60 możesz podłączyć pod kompa i drukarkę, płytę masz w zestawie. Ma bluetooth. Ale różnic jest więcej, poczytaj.

#63 Guest_Lewy

Guest_Lewy
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 10:16

Fajnie, dzięki.

Już tak się przyzwyczaiłem do ładowania, że po co mam latać i kupować baterie. Zresztą z tego, co widzę pod linkiem, to przy ładowaniu przez kompa mogę korzystać z kabelka od komórki. Choć pewnie sama ładowarka ma nieco inny prąd i ta od telefonów chyba by się nie nadawała. No i nowszy model, to nowszy model.

#64 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 878 postów

Napisano 22 maj 2018 - 06:45

Porad odnośnie tego, jaki alkomat wybrać można znaleźć mnóstwo w sieci, nie jest jakoś szczególnie trudne, ale pewnie przy tej okazji warto też dowiedzieć się coś więcej o kalibracji alkomatów: http://poradnikowy.n...rowac-alkomaty/, bo to także ma duże znaczenie, a może nie każdy zdaje sobie z tego sprawę.

#65 Siyoth

Siyoth

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 maj 2018 - 12:19

Ja posiadam alkomat z firmy alco force i jestem z niego bardzo zadowolony ;)

#66 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 28 maj 2018 - 07:34

A gdzie go zamawiałaś? Moim zdaniem alkomaty opłaca się kupować w sklepach internetowych, ponieważ wtedy ceny są dużo niższe. A z ich kalibracją nie ma żadnych problemów, wystarczy je wysłać na adres sklepu.

#67 Guest_loned

Guest_loned
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 17:41

ja mam ten Xblitz AlControl Pro , ma bardzo precyzyjny pomiar , kalibracja na stronie za rok darmowa, nie duży. polecam. bardzo przydatne urządzenie

#68 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 25 luty 2019 - 23:24

Trafiłam na taki ranking: https://alkomat.com/...ie-ALKOMATOW/13

Na pewno się przyda, jeśli ktoś szuka dobrego i wiarygodnego sprzętu.

#69 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 21:53

Wśród profesjonalnych alkomatów na pierwszych miejscach są Alkohity. Naprawdę są takie dobre jak w tych rankingach? Bo chcę kupić jakiś sprzęt do firmy, ale taki żeby nie odsyłać co chwilę do sprawdzenia czy kalibracji.

#70 Guest_lisa

Guest_lisa
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 01:41

No my mamy akurat alkohit, w testach wygrywał, znajomi chwalili, no i faktycznie jest ok, my nie żałujemy. Szybki, dokładny, długa gwarancja, bo aż 6 lat.

#71 Guest_Robert

Guest_Robert
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 19:11

A który masz model? Ten z lejkiem? Pytam, bo jestem ciekawy tego rozwiązania, czy sensowne?

#72 Arystokratka

Arystokratka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 676 postów

Napisano 09 maj 2019 - 10:17

Masz na myśli ustnik? Ja mam taki do domowego użytku, aczkolwiek jeśli będziesz szukać czegoś do firmy, to zastanów się lepiej nad bezustnikowym sprzętem: http://mangopress.pl...zalety-alkomatu. Z jego pomocą szybko i sprawnie przebadasz wszystkich pracowników.

#73 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 156 postów

Napisano 10 maj 2019 - 18:58

Akurat tutaj również mogę się wypowiedzieć bo w zeszłym roku również kupiłem sobie alkomat. Sam postawiłem na model Polaris, który znajdziecie w sklepie https://alkomaty-sklep.eu/ Dają w jego przypadku aż 12 miesięcy darmowej kalibracji i nawet 10 letnią gwarancję na podzespoły. Poza tym jest bardzo dokładny i już nie raz wydawało mi się, że mogę jechać ale po sprawdzeniu okazywało się jednak trzeba trochę odczekać. 

#74 Guest_Ryszardos

Guest_Ryszardos
  • Goście

Napisano 24 maj 2019 - 17:09

ten nowy alkomat Spirit z Xblitza mnie zaintrygował, ma fajne parametry, do kalibracji, wiarygodny i precyzyjny pomiar .ustniki zapasowe. Musze się temu bliżej przyjrzeć, a może ktoś używa?

#75 Adpuk

Adpuk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 maj 2019 - 14:24

Akurat tutaj również mogę się wypowiedzieć bo w zeszłym roku również kupiłem sobie alkomat. Sam postawiłem na model Polaris, który znajdziecie w sklepie https://alkomaty-sklep.eu/ Dają w jego przypadku aż 12 miesięcy darmowej kalibracji i nawet 10 letnią gwarancję na podzespoły. Poza tym jest bardzo dokładny i już nie raz wydawało mi się, że mogę jechać ale po sprawdzeniu okazywało się jednak trzeba trochę odczekać. 

Bardzo dobry i łatwy w obsłudze alkomat, mimo, że jest bardzo zaawansowany. Posiadam go od roku juz jakoś, tez zamawiałem z tego sklepu bo dawali roczną kalibrację za darmo. Alkomat jeden z lepszych w tej cenie.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkomat, szukam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych