Skocz do zawartości

Jaki alkomat

alkomat szukam

74 odpowiedzi w tym temacie

#41 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 531 postów

Napisano 28 sierpień 2017 - 12:47

mnie nie jest do szczęścia potrzebny alkomat, mam rozum i to mi wystarczy.

#42 komandos

komandos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 16 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 23:25

Witam,

Prawdą jest, że każdy alkomat wymaga serwisowania. Najważniejsza jest kalibracja. W alkomatach elektrochemicznych raz do roku lub po wykonaniu 500 testów. Alkomaty półprzewodnikowe wymagają częstszej kalibracji bo co pół roku lub bo 200/300 testach. Różnica wynika z pojemności danych sensorów. Zdecydowanie polecam alkomaty elektrochemiczne. Co prawda są droższe ale za tym idzie również rzetelność, dokładność i powtarzalność. Na taki alkomat trzeba wydać około 400-500 zł.

Pozdrawiam

I tu sie całkowicie zgodze. Nie wystarczy sobie kupić i gotowe, kalibracja bardzo wazna rzecz. I faktycznie te alkomaty elektrochemiczne są w mojej opinii lepsze, rzetelniejsze , bardziej prrecyzyjne więc moge Kolegi wypwiedź tylko potwierdzić.

Z takich fajniejszych alkomatów  i wcale nie tak drogich jak Kolega pisze a elektrochemicznych własnie bardzo dobrej jakości jest na rynku Xblitz AlControl http://xblitz.pl/pro...t-alcontrol/

warto wg mnie zerknąc na ten alkomacik jak sie szuka czegoś precyzyjnego w dobrej cenie

#43 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 936 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 08:34

Teraz dobry alkomat można kupić za 100 zł.

Always look on the bright side of life!

#44 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 06 wrzesień 2017 - 10:08

Za kwotę pięciuset złotych można bez problemu kupić alkomat do zastosowań profesjonalnych. Ze swojej strony mogę polecić Ci alkomat marki Xblitz - jego koszt to ~ 400 złotych, a jakość jest w pełni zadowalająca (porównywałem jego wyniki z dwoma innymi popularnymi alkomatami i były do siebie bardzo zbliżone).

#45 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 872 postów

Napisano 11 wrzesień 2017 - 11:05

Własny rozum trzeba mieć, ale alkomat też się przyda, szczególnie gdy chcemy zadbać o bezpieczeństwo i nie jesteśmy pewni czy możemy siąść za kółko, czy nie

#46 maciek_p

maciek_p

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 06 październik 2017 - 18:28

DEL.

#47 mleszczak

mleszczak

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów

Napisano 09 październik 2017 - 10:27

Sam mam alkomat XBLITZ ALLCONTROL, dostałem od żony na urodziny. Korzystam sporadycznie ale sprawdza się dobrze. Cena nie jest wygórowana a jakościowo wykonany przyzwoicie. Mogę polecić.

#48 Traward

Traward

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 114 postów

Napisano 15 listopad 2017 - 22:33

Jak to się mówi "wolę dmuchać na zimne" wydać, kilkaset złotych na dobry alkomat niż stracić prawo jazdy ;) ciekawy ranking alkomatów znalazłem na - poradnik bardzo przydany, odpowie wszyskim na pytanie https://kuprtvagd.pl/produkt/alkomat/ jaki alkomat kupić ponieważ posiada dobrą dawkę informacji :)

#49 Guest_voulk

Guest_voulk
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 20:34

Teraz dobry alkomat można kupić za 100 zł.

chyba jednorazowy ;) Dobry elektrohemiczny alkomat to minimum 300-400 zł. A warto nawet wydać więcej, żeby mieć porządny sprzęt na lata. Alkohit x50 masz za około 500 zł i masz możliwość używania z lejkiem, gwarancję na 6 lat i chyba jakieś darmowe kalibracje.

#50 Guest_Rafal

Guest_Rafal
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 20:43

Mój alkohit kosztował ok 300 zł, ale inny model niż podajesz. A mam go już ze 3 lata i do tej pory działa niezawodnie.

#51 Guest_Rafal

Guest_Rafal
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 20:43

Mój alkohit kosztował ok 300 zł, ale inny model niż podajesz. A mam go już ze 3 lata i do tej pory działa niezawodnie.

#52 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 532 postów

Napisano 13 marzec 2018 - 09:00

Niezawodnie, czyli zawsze pokazuje, że śmiało możesz jechać?

:D

#53 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 13 marzec 2018 - 22:41

Teraz jest dobra oferta, alkomat AlcoFind EXPERT, dają 10 lat gwarancji i alkomat kosztuje 259zł, ja kupiłem w grudniu i jestem bardzo zadowolony, nawet sprawdziłem z policyjnym i pokazuje w punkt

#54 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 615 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 07:02

Owszem można kupić alkomat za 100 zł ale czy jest sens kupna takiego alkomatu? Nie wydaje mi się. Alkomat kupuje się po to aby dobrze wymierzył poziom alkoholu w naszym organizmie i abyśmy wiedzieli czy możemy spokojnie usiąść za kólkiem czy nie W przypadku alkomatu w cenie 100 zł na pewno nie byłbym tego taki pewien. Tak więc odpuściłbym sobie taką inwestycję. 

Alkomaty jakie polecam to:

Evo

Al

ewentualnie Pro x

Kupicie tutaj: https://alkokalibrat...omaty-osobiste/-  z kalibracja w gratisie

#55 Nulloth

Nulloth

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 marzec 2018 - 14:41

Też szukałem alkomatu i z tego tematu można się dużo dowiedzieć

#56 Guest_rychoo

Guest_rychoo
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2018 - 11:41

za 100 zł to zabawka nie alkomat, w środku na bank chiński sensor i po paru użyciach można od razu wyrzucić

#57 Guest_Lewy

Guest_Lewy
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 13:05

Chyba jak z każdą elektroniką - jeżeli tania to badziewna. 100 to chyba ciut za mało, aby kupić coś sensonego.

Także rozglądam się za czymś ciekawym. Co byście polecili do 500zł?

#58 Guest_Ineks

Guest_Ineks
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 19:47

Musiałbyś się cofnąć parę postów wstecz. Dobrą opcją w tej cenie będzie np Alkohit X50. Jeśli chodzi o sensory są naprawdę dokładne i sprawdzone.

#59 Aginka

Aginka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 18 kwiecień 2018 - 08:04

Wybierz taki za ponad 300 zł, inny nie ma sensu. Kiedyś miałem tańszy i niestety nie byłem zadowolony. 

#60 Guest_Lewy

Guest_Lewy
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2018 - 14:01

Gdzieś czytałem o alkohicie  X60, który kosztuje parę groszy więcj od x50. Czym się różnią i czy warto wydać nieco więcej?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkomat, szukam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych