Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wózek dla dziecka - taki jak u Kasi Cichopek

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102407 postów

Napisano 17 październik 2014 - 18:16

Podczas jednego ze spacerów Kasia Cichopek była widziana z nowym modelem wózka dla dzieci. Brązowy i elegancki wózek pochodzi z serii wózków MIMA.

Powrót do artykułu: Wózek dla dziecka - taki jak u Kasi Cichopek

#2 Guest_iza

Guest_iza
  • Goście

Napisano 17 październik 2014 - 18:16

bardzo ładny wózek

#3 Guest_natka

Guest_natka
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 10:04

No fajny, ale pewnie cenowo także niezle stoi.

Ja myślałam o jakimś modelu z Prampolu albo z Caretero.

Cenowo w sumie podobne stoją, ale nie wiem jak z jakością. Ktoś może ma wózek z którejś z tych firm>

#4 Guest_Orajdo

Guest_Orajdo
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2015 - 12:55

Takie wózki jak ona ma są w sklepie bebecar. Nie wiem czy akurat ten model, ale z wyglądu są podobne i jakość jest niesamowita. Siostra tam ostatnio kupowała - nie wiedziałam, że aż tak można się cieszyć z wózka smile.png

#5 Guest_Kasia

Guest_Kasia
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 20:43

Ja zastanawiam się nad Barlettą z Adamexu. Wygląda bardzo ładnie i nowocześnie, ma bardzo szybką opcję przejścia z gondoli na spacerówkę no i ma super opinie w internecie. Macie może jakieś doświadczenia z Barlettą? Jak Wam się sprawdza? Ja jestem już prawie pewna, że ją kupię :)

#6 Guest_celina

Guest_celina
  • Goście

Napisano 27 luty 2018 - 11:48

Cena tego wózka pewnie przeraża :) Ja wybrałam dla mojego maluszka wózek od polskiego producenta firmy adamex i nie żałuję. Mam model Vicco, który wygląda bardzo elegancko i nowocześnie ma świetne amortyzatory i co ważne żelowe bezdętkowe koła, które są praktycznie bezawaryjne i znacznie poprawiają komfort jazdy.

#7 ZosiaA

ZosiaA

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 17741 postów
  • LokalizacjaWarszawa rządowa/państwowa jednostka budżetowa

Napisano 27 luty 2018 - 11:51

I to dobre miejsce na reklamy??? fajnie już wiem których nie polecać, jakiś bubel zapewne skoro tak nieudolnie marketing leci :D A poza tym "nie to ładne, co ładne tylko to, co się komu spodoba" :D

#8 Guest_asl123

Guest_asl123
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 17:20

ja wlasnie jezdze barletta , bardzo fajnie sie nia jezdzi , mysle ze jakosciowo idealnie dla kolejnego dziecka sie sprawdzi jeszcze :))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych