Skocz do zawartości

Jak tanio zorganizować wesele? Pomysły

wesele ślub tanie wesele tani ślub finanse domowe bodżet domowy oszczędności

87 odpowiedzi w tym temacie

#81 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 298 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 13:32

Możesz również zastanowić się nad współpracą z firmą specjalizującą się w doradztwie ślubnym. Pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązania i zoptymalizować koszty wesela. Ja korzystałam z usług firmy www.isaidyes.pl. Zajęli się m.in. przygotowaniem propozycji lokalizacji, ustaleniem terminu degustacji oraz przygotowaniem scenariusza dnia ślubu.

#82 radekos

radekos

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 23 styczeń 2020 - 20:34

Ooo, na wesele to ja doradzić mogę Jagatówkę, to pięknie położony drewniany dworek wśród lasów Jagatowa. Pięknie tam, klimatycznie do tego pyszne jedzonko i obsługa z klasą. My byliśmy tam na weselu kuzynki i wróciliśmy zachwyceni. Jakbyśmy wyprawiali wesele jeszcze raz, to tylko tam :D

#83 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 08 luty 2020 - 23:56

Nam akurat udało się znaleźć fotografa w bardzo dobrej cenie, a jego oferta była po prostu super! Trochę się naszukaliśmy, ale w końcu udało się trafić na stronie http://www.rafaloglaza.pl/ Myślę, że i Wam taki kontakt będzie potrzebny, jeśli planujecie swoje wesele w okolicach Szczecina.

#84 soniachrzciny

soniachrzciny

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWałbrzych

Napisano 30 marzec 2020 - 12:46

Polecam serwis http://ChrzcinyiKomunie.pltam znajdziesz sprawdzone miejsca na przyjęcia. Polecam!

#85 trikmen

trikmen

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 kwiecień 2020 - 13:41

Zachęcam do kontaktu ze mną.

Chętnie podpowiem jak zorganizować tanio wesele. Co jest niezbędne a z czego warto zrezygnować.

DJ Trikmen na wesele Śląsk

#86 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 maj 2020 - 19:17

A czy ktoś z was jest z poznania i organizował tam wesele? może znacie salę domweselnyjuna.pl? Jakie macie opinie?

#87 Guest_kami

Guest_kami
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2020 - 19:54

Sporo pieniędzy można zaoszczędzić robiąc samodzielnie dekorację wynajętej sali, zamiast kucharki zamawia się catering blue spod Siedlec, alkohol można kupić w hurtowni negocjując ceny, a suknię wypożyczyć (i tak zakłada się ją raz w życiu na kilka godzin). 

#88 Guest_Lucy

Guest_Lucy
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2020 - 11:56

W obecnej sytuacji ZDALNIE 😁😁😁

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, ślub, tanie wesele, tani ślub, finanse domowe, bodżet domowy, oszczędności

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych