Skocz do zawartości

Jak tanio zorganizować wesele? Pomysły

wesele ślub tanie wesele tani ślub finanse domowe bodżet domowy oszczędności

69 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Kaffka

Guest_Kaffka
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:06

Można wiele rzeczy zrobić samemu, jakieś zaproszenia, winietki, dekoracje itd :) i fajną sale znaleźć która ma dobre ceny i dobrą jakość. Znajoma teraz na przykład w Bielsku we Wróblówce robiła i impreza super a mówiła że dobre ceny są tam 

#62 wilkstepowy

wilkstepowy

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 117 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 20:40

Jest to sposób na oszczędność, faktycznie. Warto też po prostu dobrze rozplanować koszty.

#63 HighIT

HighIT

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 08 maj 2019 - 14:05

Na ostatnim weselu widziałem atrakcję w postaci mobilnego baru z prosecco. Zapewniła go firma https://culaccino.pl/prosecco-van/. Fajna atrakcja, która dobrze uzupełnia wiejski stół. Atrakcja może niekoniecznie "mocna" dla facetów, ale kobiety zdecydowanie pokochają musujące winko :D

#64 minkakalinka

minkakalinka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 10 maj 2019 - 09:43

W trakcie organizowania swojego ślubu również szukałam oszczędności, a że za wszelkie sprawy organizacyjne zabrałam się wystarczająco wcześnie, to również miałam więcej czasu na podjęcie decyzji. Tak jak w przypadku sali weselnej, menu itd. kwestie finansowe zależą od lokalnych standardów, tak na części rzeczy faktycznie można zaoszczędzić, decydując się na skorzystanie z ofert sklepów online. Ja tak zrobiłam zamawiając zaproszenia ślubne. Najpierw zamówiłam próbki z różnych miejsc, co w dużej mierze uzasadnione było bardzo dużą rozpiętością cenową poszczególnych ofert... Gdy dotarły do mnie wszystkie próbki już wiedziałam o co chodzi - tanie zaproszenia to zupełne nieporozumienie, których jakość i wygląd były dla mnie nie do zaakceptowania. Ostatecznie zdecydowałam się na zaproszenia ślubne z COMFORE - niewygórowane ceny przy zachowaniu bardzo wysokiej jakości wykonania i eleganckiej formy oferowanych produktów. Rozpisałam się tak dlatego, żeby przybliżyć kwestie przesadnego szukania oszczędności. Polecam metodę wybierania uśrednionych cenowo ofert - ja tak zrobiłam w większości przypadków i okazało się to świetnym rozwiązaniem.

#65 Jarecki85

Jarecki85

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 186 postów
  • LokalizacjaKatowice

Napisano 22 maj 2019 - 07:12

Co do alkoholi to ja polecam zajrzeć na https://dom-szampana.com.pl/, gdzie można znaleźć szampany i wina musujące w dobrych cenach.

#66 barakuda

barakuda

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 maj 2019 - 16:59

Ładna sala, pyszne jedzenie, kulturalna obsługa kelnerska, dobry zespół muzyczny i wodzirej to podstawa udanego wesela. Byłam w tamtym roku na w Warszawie na weselu organizowanym przez Gastro Team i świetnie się bawiłam, a jedzenie było smaczne, było go dużo, ładnie podane, a kelnerzy spisali się na szóstkę. 

#67 Midam33

Midam33

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 165 postów

Napisano 27 maj 2019 - 21:41

A czy ktoś z Was miał może wesele w plenerze https://malkow.pl/we...ele-w-plenerze/Czytałam o tym tu i ówdzie i bardzo spodobał mi się ten pomysł. Szczególnie w takim pięknym i sympatycznym miejscu, jakim jest Pałac w Małkowie.

#68 Guest_aaalinka

Guest_aaalinka
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 15:42

Niedrogo organizowaliśmy wesele w karczmie Łabędź w Iławie na Mazurach. Jak lubicie tez tego typu swojskie, rustykalne klimaty to będzie to miejsce idealne dla was. Mają też hotel, więc goście mają gdzie zanocować.  Samo miejsce jest naprawdę urzekające, okolica piękna, bo Łabędź mieści się tuz nad jeziorem. Mają dwie sale różnej wielkości, my mieliśmy taką na 140 osób, bo gości i tak było trochę mniej. Ogółem wszystko było świetnie zorganizowane a zabawa do samego rana.

#69 Tomaszw

Tomaszw

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 czerwiec 2019 - 08:43

Bardzo dziękuje za super informacje. Wesele to ogromny wydatek. Na pewno skorzystam z Waszych rad.

#70 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:40

My też z narzeczoną dość długo szukaliśmy wyjątkowej sali na obiad weselny w Gdańsku i trafiliśmy przez znajomych na https://www.restaura...onia.pl/wesela/ Teraz z perspektywy czasu śmiało mogę Ich Wam polecić, ponieważ sala świetnie przygotowana, ceny rozsądne i co najważniejsze każdy mógł zjeść coś pysznego więc nie było problemów aby trafić w gusta gości. Na nich na pewno się nie zawiedziecie :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, ślub, tanie wesele, tani ślub, finanse domowe, bodżet domowy, oszczędności

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych