Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

studia podyplomowe studia kształcenie

144 odpowiedzi w tym temacie

#141 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2020 - 13:43

Chodzi o ten z siedzibą w Tychach z niebieskim logo? 

Tak, dokładnie

#142 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2020 - 08:56

Ja również zadawałam sobie pytanie czy warto. Obecnie jestem już po i muszę przyznać, żw to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Zdecydowałam się na Instytut Studiów Podyplomowych (ten z siedzibą w Tychach). Z wykształcenia jestem nauczycielem specjalnym w jednej ze szkół podstawowych, dlatego też wybrałam specjalność: Pedagogika specjalna - Pedagogika resocjalizacyjna z socjoterapią. Zakres materiału obejmuje najważniejsze aspekty wspomnianego tematu, żadnych zbędnych "zapychaczy".  Osoby prowadzące zajęcia wykazują się niesamowitą wiedzą i profesjonalizmem! 

Polecam!!!

#143 Guest_Maria P.

Guest_Maria P.
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2020 - 14:58

Witam, aktualnie jestem na etapie wyboru studiów podyplomowych. Jestem nauczycielem specjalnym w jednej ze szkół podstawowych, natomiast nigdy nie jest za późno, aby podnieść swoje kwalifikacje, nieprawdaż? Przejrzałam mnóstwo ofert wielu różnych uczelni - bardzo zaintrygował mnie jeden z nich. Mianowicie Instytut Studiów Podyplomowych (z siedzibą w Tychach) posiada w swojej ofercie specjalność taką jak: "Wspieranie rozwoju dzieci i młodzieży poprzez sztukę oraz uczelnie w działaniu". Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takową specjalnością, a prawdopodobnie to właśnie na nią się zdecyduje. W końcu coś nowatorskiego, innego niż proponowały dotąd wszystkie uczelnie. Myślę, że warto zainwestować, aby realizować się zawodowo i nabywać nowe umiejętności. 

#144 wolna

wolna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 194 postów

Napisano 04 maj 2021 - 13:06

Może warto rzucić okiem na studia podyplomowe pedagogiczne lublin: https://www.kursor.e...e/pedagogiczne/? Dla wszystkich osób które pracują w tej branży wydaje się to być odpowiednim rozwiązaniem. Zachęcam do zapoznania się bliżej. 

#145 Caryk88

Caryk88

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 235 postów

Napisano 13 lipiec 2021 - 12:58

Ja jestem po nauczaniu przedszkolnym i wczesnoszkolnym na ŁSW w Żarach (www.lsw.edu.pl) i ogólnie jestem zadowolony. Bardzo dobrze przygotowana szkoła z bogatą ofertą jeśli chodzi o prowadzenie zajęć, doświadczona kadra. Jeśli chodzi o mnie to jestem zadowolony z poziomu kształcenia i jakbym znów miał wybierać uczelnie to pewnie także bym wybierał tą szkołę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia podyplomowe, studia, kształcenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy