Skocz do zawartości

Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

studia podyplomowe studia kształcenie

130 odpowiedzi w tym temacie

#121 oe.wsb

oe.wsb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:04

A można się jeszcze zapisać na studia podyplomowe, czy już jest za późno?

Dzień dobry,
Rekrutacja w WSB na studia podyplomowe trwa do połowy października, także jeszcze zdążysz złożyć aplikację na najbliższy rok akademicki.
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 

#122 Guest_Mirka

Guest_Mirka
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2019 - 09:38

Moim zdaniem w każdej sytuacji warto inwestować w studia podyplomowe , co za tym idzie w siebie. Jest możliwość awansu. podwyżki. Znaleźć lepszą pracę . Dokładnie tok zrobił mój brat , po ukończeniu studiów podyplomowych droga awansu została otwarta. 

#123 Guest_Krystyna

Guest_Krystyna
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2019 - 01:23

Zgoda, że po studiach podyplomowych otwiera się droga awansu, jednak myślę że nie można do tego podchodzić abstrakcyjnie. Warto podejmować studia godnie ze swoją ścieżką rozwoju. Np nauczyciele pracujący z dziećmi o określonych problemach rozwojowych bardzo często wybierają studia podyplomowe rewalidacyjne na Centrum Kształcenia Podyplomowego w Łodzi. Studiują zwykle zaocznie lub przez Internet aby połączyć studia z pracą zawodową.

#124 anuka

anuka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 58 postów

Napisano 27 wrzesień 2019 - 19:14

studia podyplomowe pozwalają się rozwijać, u mnie tak było że pracując w pewnym momencie nastąpiła potrzeba dokształcenia sięi dlatego wybrałam się na studia podyplomowe, na WSB mają bardzo duży wybór kierunków, także prowadzonych online.

#125 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 15 październik 2019 - 19:28

Moim zdaniem warto wybrać się na studia podyplomowe, to zawsze coś więcej, jakiś "as w rękawie" podczas rozmowy o pracę, ja tak zrobiłam, skończyłam podyplomowe w Kolegium Jagiellońskim i jestem bardzo zadowolona z tej decyzji

#126 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 17 październik 2019 - 18:11

akurat na podyplomowe studia tak gdzie się zapisałam to promocja cenowa była do  16 października ale zawsze mozna się dowiedzieć co dalej.

#127 Guest_nfo

Guest_nfo
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 23:08

a ile trwają takie studia podyplomowe? i jak często odbywają się zjazdy na wsb?

#128 Guest_Rybek

Guest_Rybek
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 16:03

Zdecydowałem się na podyplomowe na wsb , kierunek IT. Już mam zapowiedź podwyżki. Osobiście uwazam że opłaca mi się .

#129 oe.wsb

oe.wsb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 październik 2019 - 00:46

a ile trwają takie studia podyplomowe? i jak często odbywają się zjazdy na wsb?

Dzień dobry,
Studia podyplomowe trwają dwa semestry, zjazdy odbywają się średnio co dwa tygodnie w soboty i niedziele. 
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 

#130 wazer

wazer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 29 październik 2019 - 07:30

Hehe pewnie,że nie:-)
A swoją drogą na moim roku studiowały "dinozaury" przed 50-tką;-)
Nigdy nie jest za późno na poszerzanie swoich horyzontów:-)
Odwagi i do boju!

Jeśli zastanawiasz sie nad podjęciem jakiegos przyszłościowego kierunku zerknij sobie na te kursy:

Obecnie jest bardzo wiele pracy dla podologów.

#131 Guest_Helela

Guest_Helela
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 03:40

Dinozaury, powiedz raczej pionierzy. Kiedyś nie było takiej potrzeby, żeby stale się szkolić. Robili to tylko lekarze, nauczyciele i nie wiem kto jeszcze. W normie było pracowanie w jednym miejscu pracy 30 lat.Ci pionierzy to ludzie, którzy zrozumieli, że dziś nie można stać w miejscu. I bardzo dobrze, że mogą skorzystać z możliwości doszkolenia się lub zdobycia nowego zawodu na studiach podyplomowych. Np. wielu księgowych 50+ aby dobrze obsługiwać swoich klientów czy pracodawców podejmują studia na kierunku rachunkowość i finanse w Centrum Kształcenia Podyplomowego aby nie tylko umieć księgować faktury ale przede wszystkim umieć zarządzać finansami firmy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia podyplomowe, studia, kształcenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy