Skocz do zawartości

Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

studia podyplomowe studia kształcenie

105 odpowiedzi w tym temacie

#101 mamarek44

mamarek44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 14:54

Według mnie jak najbardziej się opłaca. Ja właśnie szukam na tej stronie http://www.uczelnie....zawa/publiczne/jakiejś uczelni dla siebie. Zastanawiam się czy iść na jakiś kierunek związany z informatyką? Co wy o tym sądzicie? Teraz to chyba kierunek na topie, prawda?

#102 Guest_Matylda

Guest_Matylda
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 15:38

Według mnie studia podyplomowe to jest przeciwność marnotrastwa pieniędzy- to inwestycja w siebie! Sama jestem w trakcie podyplomówki na Akademii Studiów Podyplomowych i jestem zadowolona. Warto, pracodawca jest zadowolony, ja się rozwijam, a jeśli uczelnia jest świetna (a moja jest) to sama przyjemność!

#103 Guest_Agnieszka_D

Guest_Agnieszka_D
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 16:39

Bardzo często w ofertach pracy pojawiają się informacje o tym, że ukończenie studiów podyplomowych będzie dodatkowym atutem kandydata. Jak widać przekłada się to również na wzrost popularności studiów podyplomowych oferowane przez polskie uczelnie. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie: studiapodyplomie.pl.

#104 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 10:57

Kazda forma dokształcania sie jest dobra, chociaz warto przemyslec czy dany kierunek naprawde przyda nam sie w dalszej karierze zawodowej. Sa tez zawody, w ktorych trzeba stale sie edukowac, np. lekarze weterynarii. Ich nauka nie konczy sie na studiach, tylko muszą byc na biezaco z nowoczesnymi metodami leczenia itd.

#105 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:40

Według mnie studia podyplomowe to jest przeciwność marnotrastwa pieniędzy- to inwestycja w siebie! Sama jestem w trakcie podyplomówki na Akademii Studiów Podyplomowych i jestem zadowolona. Warto, pracodawca jest zadowolony, ja się rozwijam, a jeśli uczelnia jest świetna (a moja jest) to sama przyjemność!

Tak samo jak Matylda teraz studiuje na Akademii Studiów Podyplomowych i mocno chwale tą uczelnie! Czuje się tu lepiej niż na studiach pierwszego i drugiego stopnia. A wiedza w końcu jest praktyczna, wykładowcy traktują nas jak dorosłych ludzi! Nareszcie Akademia, która da mi rzeczywisty wkład w życie. Pozdrawiam

#106 Freelancer

Freelancer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 08:51

Teraz pracodawcy coraz mniej zwracają uwagę na formalne wykształcenie. Studia podyplomowe to nie zawsze dobre wyjście. Chyba lepiej uczyć się praktycznych umiejętności.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia podyplomowe, studia, kształcenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych