Skocz do zawartości

Czy opłaca się inwestować w studia podyplomowe?

studia podyplomowe studia kształcenie

126 odpowiedzi w tym temacie

#101 mamarek44

mamarek44

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 91 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 14:54

Według mnie jak najbardziej się opłaca. Ja właśnie szukam na tej stronie http://www.uczelnie....zawa/publiczne/jakiejś uczelni dla siebie. Zastanawiam się czy iść na jakiś kierunek związany z informatyką? Co wy o tym sądzicie? Teraz to chyba kierunek na topie, prawda?

#102 Guest_Matylda

Guest_Matylda
  • Goście

Napisano 20 marzec 2019 - 15:38

Według mnie studia podyplomowe to jest przeciwność marnotrastwa pieniędzy- to inwestycja w siebie! Sama jestem w trakcie podyplomówki na Akademii Studiów Podyplomowych i jestem zadowolona. Warto, pracodawca jest zadowolony, ja się rozwijam, a jeśli uczelnia jest świetna (a moja jest) to sama przyjemność!

#103 Guest_Agnieszka_D

Guest_Agnieszka_D
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 16:39

Bardzo często w ofertach pracy pojawiają się informacje o tym, że ukończenie studiów podyplomowych będzie dodatkowym atutem kandydata. Jak widać przekłada się to również na wzrost popularności studiów podyplomowych oferowane przez polskie uczelnie. Więcej na ten temat można znaleźć na stronie: studiapodyplomie.pl.

#104 Guest_Anita

Guest_Anita
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 10:57

Kazda forma dokształcania sie jest dobra, chociaz warto przemyslec czy dany kierunek naprawde przyda nam sie w dalszej karierze zawodowej. Sa tez zawody, w ktorych trzeba stale sie edukowac, np. lekarze weterynarii. Ich nauka nie konczy sie na studiach, tylko muszą byc na biezaco z nowoczesnymi metodami leczenia itd.

#105 Guest_Martyna

Guest_Martyna
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:40

Według mnie studia podyplomowe to jest przeciwność marnotrastwa pieniędzy- to inwestycja w siebie! Sama jestem w trakcie podyplomówki na Akademii Studiów Podyplomowych i jestem zadowolona. Warto, pracodawca jest zadowolony, ja się rozwijam, a jeśli uczelnia jest świetna (a moja jest) to sama przyjemność!

Tak samo jak Matylda teraz studiuje na Akademii Studiów Podyplomowych i mocno chwale tą uczelnie! Czuje się tu lepiej niż na studiach pierwszego i drugiego stopnia. A wiedza w końcu jest praktyczna, wykładowcy traktują nas jak dorosłych ludzi! Nareszcie Akademia, która da mi rzeczywisty wkład w życie. Pozdrawiam

#106 Freelancer

Freelancer

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 kwiecień 2019 - 08:51

Teraz pracodawcy coraz mniej zwracają uwagę na formalne wykształcenie. Studia podyplomowe to nie zawsze dobre wyjście. Chyba lepiej uczyć się praktycznych umiejętności.

#107 oe.wsb

oe.wsb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 maj 2019 - 13:11

Dzień dobry,
Studia podyplomowe to doskonała inwestycja w siebie. Zachęcam do zapoznania się z ofertą studiów podyplomowych Wyższej Szkoły Bankowej. Nasze placówki dostępne są w wielu polskich miastach, takich jak: Warszawa, Toruń, Chorzów, Gdańsk, Wrocław. Ze szczegółami oferty można zapoznać się na naszej stronie internetowej: http://wsb.pl/torun/...dia-podyplomowe
W razie pytań służę pomocą. 
Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki 

#108 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 02 lipiec 2019 - 07:03

Bardzo ale to bardzo dużo zależy tutaj od tego jakie są to studia podyplomowe. Czy są to studia ktore uzupełniają nasze umiejętności, czy sa to studia które dają konkretną wiedzę. Oferta studiów podyplomowych obecnie jest bafdzo szeroka, jednak wiele kierunków jest totalnie nieżyciowych i wybierając się na nie jedynie stracimy pieniądze.

Czasami o wiele lepiej wybrać się na kurs kosmetyczny

https://faktykrakowa...onalny-manicure

Na przykład na kurs robienia paznokci. Takie kursy daja nam konkretne umiejętności. 

#109 Guest_kaja

Guest_kaja
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2019 - 17:07

zawsze warto pogłębiać swoją wiedzę ja ukończyłam licencjat i teraz wybieram się na studia podyplomowe co do szkoły to zdecydowałam się na WSB i kierunek logistyka

#110 Guest_alka

Guest_alka
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2019 - 14:53

a czy we wszystkich oddziałach WSB  są studia podyplomowe?

#111 oe.wsb

oe.wsb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 lipiec 2019 - 22:26

Dzień dobry,
Tak, we wszystkich oddziałach WSB są studia podyplomowe. Chociaż w poszczególnych oddziałach mogą być do wyboru różne kierunki. Ze szczegółami można zapoznać się na naszej stronie internetowej: wsb.pl/studia-i-szkolenia/studia-podyplomowe/kierunki

#112 Guest_Rulez

Guest_Rulez
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2019 - 20:25

A jak wyglądają płatności? Trzeba zapłacić jednorazowo, czy można w ratach?

#113 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2019 - 13:51

a czy studia podyplomowe na WSB mozna ukończyć w trybie online ?

#114 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2019 - 17:11

a są jakiekolwiek kryteria aby zostać przyjętym na studia podyplomowe ?

#115 oe.wsb

oe.wsb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 17 sierpień 2019 - 00:03

Dzień dobry,
W Wyższej Szkole Bankowej płatności za studia podyplomowe można uiścić w całości jednorazowo, w dwóch ratach lub w ratach miesięcznych. 

#116 oe.wsb

oe.wsb

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 sierpień 2019 - 11:20

a są jakiekolwiek kryteria aby zostać przyjętym na studia podyplomowe ?

Dzień dobry,
Kryterium głównym przy przyjęciu na studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej, jest ukończenie studiów pierwszego lub drugiego stopnia. Jeśli to kryterium jest spełnione, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

#117 Guest_Nichal

Guest_Nichal
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2019 - 16:19

Moim zdaniem w podnoszenie kwalifikacji zawsze sie opłaca. Z pewnością za jakiś czas zaprocentuje. Zaczynam na wsb ponieważ uważam ze maja ciekawe kierunki. 

#118 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 18:37

a mogę  wiedzieć jaki kierunek na WSB wybrałes podpytuje bo sama zastanawiam się nad kierunkiem studiów podyplomowych.

#119 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 10 wrzesień 2019 - 13:55

Każda dodatkowa umiejętność, zakończony kurs, podyplomówka - to przychylniejszy pracodawca. Tak zawsze było i będzie

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

#120 Guest_zakoni

Guest_zakoni
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2019 - 22:09

A można się jeszcze zapisać na studia podyplomowe, czy już jest za późno?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: studia podyplomowe, studia, kształcenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych