Skocz do zawartości

odszkodowanie po wypadku samochodowym jako pasazer

odszkodowanie wypadek samochodowy pasażer

74 odpowiedzi w tym temacie

#61 Guest_Weronika

Guest_Weronika
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2017 - 22:55

Chyba najrozsądniej będzie skontaktować się z firma odszkodowawczą, która profesjonalnie ci doradzi. Ja po wypadku zgłosiłam się do Auxilii i dobrze, że to zrobiłam, bo sama nie dałabym rady i nie miałabym siły, żeby walczyć o pieniądze. 

#62 Guest_sopel

Guest_sopel
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2017 - 22:58

Moim zdaniem najlepiej zadzwonić do Europejskiego Centrum Odszkodowań. Opinie o EuCO są bardzo dobre, a to coś znaczy.

#63 Guest_mruczanka

Guest_mruczanka
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2017 - 23:12

A nie lepiej w takim wypadku od razu zgłosić się gdzieś po pomoc prawną?

#64 Guest_bartosz

Guest_bartosz
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 09:24

Dokładnie, ja tak właśnie zrobiłem i od razu nawiązałem współpracę z Kancelarią Partner i wyszło mi to na dobre, bo dzięki pomocy prawnika sprawa została rozstrzygnięta na moją korzyść.

#65 Guest_mruczanka

Guest_mruczanka
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 20:30

To chyba rzeczywiście rozsądne rozwiązanie, dzięki!

#66 Guest_alex

Guest_alex
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2017 - 23:02

EuCO jest ok. To świetna firma odszkodowawcza.

#67 ŁukaszP56

ŁukaszP56

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 130 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 23:55

Na Twoim miejscu postawiłbym jednak na pomoc kancelarii odszkodowawczej, ponieważ jeżeli sam nie do końca się na tym znasz to nie uzyskasz odszkodowania, które może Cie usatysfakcjonować. Dlatego sam wybrałem kancelarię odszkodowawczą http://auxilia-info.pl/ która działa skutecznie od ponad 14 lat i potrafi poradzić sobie z każdym przypadkiem. Osobiście jestem bardzo zadowolony :) 

#68 Guest_alina

Guest_alina
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 22:15

Jeśli chcecie odzyskać odszkodowanie, to najlepiej zgłosić się do EuCO. Oni specjalizują się w odzyskiwaniu odszkodowań.

#69 Guest_Karol12

Guest_Karol12
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 14:05

Sam miałem ostatnio stłuczkę i przyznam,że pieniądze z odszkodowania z OC sprawcy to śmiech na sali.Mogę z czystym sumieniem polecić Firmę Crashplus.Dopłacicli mi sporą sumke dzięki czemu bez problemu naprawiłem auto.Jakby ktos był chętny podaje numer do ich doradcy: 570660879

#70 Naster

Naster

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 613 postów

Napisano 15 marzec 2018 - 17:57

Walka o odszkodowanie to nie prosta sprawa, Trzeba mieć kontakty, bo inaczej będzie to się długo ciągnęło, dlatego korzystanie z pomocy pośredników jest tak korzystne, Pan Bartłomiej z firmy http://bcjaworski.pl/ współpracuje z kilkoma firmami tego typu, dzięki czemu odszkodowanie będzie o wiele prościej dostać 

#71 Guest_polina

Guest_polina
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 22:42

Do EuCO trzeba zadzwonić. Profesjonalnie podchodzą do tematu odszkodowań. 

#72 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 13:09

Ja ze specami z Economist sprawę załatwiłem, z tym że nie jako pasażer a właściciel auta które po stłuczce nie z mojej winy trafiło do warsztatu.  A cudowny ubezpieczyciel oczywiście zaniżył i to drastycznie kosztorys ale grunt że udało się to odkręcić ale bez pomocy bym raczej nie dał rady bo to strasznie dużo papierologi. Macie telefon do tych ludzi 882 000 883 , ja osobiście jestem wdzięczny za tak szybkie rozwiązanie sprawy bez mojego udziału

#73 zofia111

zofia111

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 luty 2019 - 19:09

Polecam Międzynarodowe Centrum Odszkodowań: https://www.facebook...epa=SEARCH_BOX

Pan Dominik oddaje serce podczas walki o odszkodowanie

#74 Ela Mikołajczak

Ela Mikołajczak

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 14:05

Czy pasażerowi poszkodowanemu w wypadku samochodowym przysługuje odszkodowanie?

Oczywiście, że tak! Ale żeby otrzymać należną Ci sumę dobrze mieć kogoś kompetentnego- ja osobiście mogę z czystym sumieniem polecic pana Łukasza z SOS-BPHC. Zadzwoń- mają stronkę w necie. 

#75 nadia1101985

nadia1101985

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 15 marzec 2019 - 09:47

Odszkodowanie pasażerowi jak najbardziej się należy z polisy OC sprawcy zdarzenia. Jeśli nie ma się czasu, żeby samemu powalczyć o odszkodowanie albo nie wie się jak to robić, najlepiej zwrócić się do jakiejś kancelarii Odszkodowawczej o dobrych opiniach. Ja polecam firmę Campter z Lublińca https://campter.pl/n...nia-po-wypadku/, bo sama korzystałam z ich usług w sprawie szkody na pojeździe i byłam bardzo zadowolona ze współpracy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowanie, wypadek samochodowy, pasażer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych