Skocz do zawartości

odszkodowanie po wypadku samochodowym jako pasazer

odszkodowanie wypadek samochodowy pasażer

74 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_Karolina

Guest_Karolina
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 13:31

Polecam VOTUM. Najlepsi prawnicy pracuja dla nich. Działają najdłużej na Rynku i są sprawdzoną firmą. To, co pisze Gość_Adrian, to prawda.

#22 Pomoc w odszkodowaniach

Pomoc w odszkodowaniach

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 12 maj 2015 - 20:39

Pomoc w odszkodowaniach - najniższa prowizja na rynku 15% - 100% skutezności - walczymy z ubezpieczalniami, Zus i inne. Każdą sprawę można wygrać. info msteszewski@tlen.pl

#23 Guest_Jacek

Guest_Jacek
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 08:48

Ja zajmuję się pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach na terenie podkarpackiego - o odszkodowanie moga ubiegać się wszystkie osoby poszkodowane w wypadkach lub kolizjach poza kierującym uznanym jako sprawca.

Reprezentuję firmę Solace - wybrałem ją po wielu rozmowach z różnymi firmami. Przekonało mnie indywidualne podejście do każdego klienta, internetowe sprawdzanie co się w sprawie dzieje, dostęp do prawnika w każdym woj. a nie tylko w siedzibie firmy.

Mam już masę zadowolonych pszkodowanych.

Nie tylko wypadkami komunikacyjne są objete odszkodowaniami - również wypadki w rolnictwie, błędy medyczne (przy porodzie, złe słożenie kości, zabiegi chirurgiczne), wypadki w pracy, szkody pożarowe.

Zajmuje się również weryfikacja kosztorysów powypadkowych pojazdów (dopłaty na szkodzie na pojeździe) - z polisy sprawcy jeżeli nie byłeś sprawcą wypadku.

Zadzwoń lub napisz - postaram się pomóc w każdej sprawie.

Jacek

722090010

jps25@poczta.fm

#24 Guest_rybaczka

Guest_rybaczka
  • Goście

Napisano 15 maj 2015 - 15:30

Ja miałam bardzo podobną sytuację...masakra...ale na szczęście mąż mnie namówił, żeby iść do Votum - kasa, którą zaproponował nam ubezpieczyciel to był śmiech na sali, a tak dostaliśmy prawie 2 razy więcej!

#25 Kasik86

Kasik86

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 217 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 11:08

A może lepiej postawić na firmę, która zawodowo od lat zajmuje sie uzyskiwaniem odszkodowań od zakładów ubezpieczeniowych ? Polecam np. firmę Marshal , mają ogromne doświadczenie, są nastawieni na wynegocjowanie jak najwyższego odszkodowania, nie interesują ich ugody. Najlepiej zadzwońcie na infolinię 801080766 i skontaktujcie sie bezpośrednio z agentem firmy. 

#26 Guest_Aniela2015

Guest_Aniela2015
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2015 - 11:38

Profesjonalnie i uczciwie po odszkodowanie powypadkowe!

Bezpłatne porady w sprawach odszkodowania z OC:

www.duzeodszkodowania.com

Infolinia: 801 022 310

#27 Guest_Take Care

Guest_Take Care
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 14:06

Take Care oferuje dopłaty do odszkodowań. Jeśli nie masz ochoty uczestniczyć w procesie sądowym to nasza oferta jest dla Ciebie. Oferujemy najlepsze ceny skupowanych odszkodowań. Sprawdź nas.

www.take-care.com.pl

#28 ewamarylska

ewamarylska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 wrzesień 2015 - 03:53

Nie czekaj ani sekundy, tylko walcz o to co tobie się należy, i to im szybciej tym lepiej, bo ubezpieczycieli na to stać, naprawdę nie zbiednieją. Tutaj daje ci namiary na stronę, która to rzetelnie załatwia, oczywiście nie gratis, ale znajomej wywalczyła naprawdę sporo http://www.kompensja.pl/kontakt/ bo taka walka w pojedynkę to raczej nie wierzę, że komukolwiek się uda z porządnym rezultatem, a tak oni się wszystkim zajmą i dostaniesz pieniądze. Powodzenia, i przede wszystkim - dużo wytrwałości i zdrowia!!

#29 Guest_Krzysztof Raczyński

Guest_Krzysztof Raczyński
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 07:32

W moim przypadku firma ubezpieczeniowa zaproponowała śmiesznie niską kwotę odszkodowania. Zacząłem szukać kancelarii, która zajęłaby się sprawą i pomogłaby mi uzyskać wyższe odszkodowanie. Z polecenia trafiłam do Kancelarii Liderio. Szybko i co najważniejsze skutecznie zajęli się moim "przypadkiem". Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Bez zastanowienia mogę polecić ich usługi smile.png www.kancelarialiderio.pl

#30 Guest_Bożena

Guest_Bożena
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 18:16

Każdemu przysługuje odszkodowanie - jedyne co to nie każdy z nas potrafi o nie właściwie walczyć. Sama nie potrafiłam i dlatego też poprosiłam o pomoc profesjonalistów - mianowicie VOTUM. Zajęli się zbieraniem dowodów i całym procesem - ja nie musiałam martwić się o nic. I to było dobre - nic nie zrobiłam a dostałam naprawde większą kasę

#31 dolar

dolar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 27 październik 2015 - 00:31

Witam, mam ten sam problem. Słyszałem, że w takich sprawach bardzo skuteczne jest Europejskie Centrum Odszkodowań http://www.euco.pl/. Sam mam zamiar skorzystać z ich usług w swojej sprawie. 

#32 Guest_Mariola

Guest_Mariola
  • Goście

Napisano 30 październik 2015 - 10:19

Przysługuje, oczywiście.

jak najbardziej przysluguje zapraszam do kontaku mkolary@wp.pl załatwimy wszystko dla Pana  

#33 Guest_mileś

Guest_mileś
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 16:37

U nas sprawdziła się firma EuCO. Naprawdę rewelacyjnie podeszli do tematu i wykonali swoją pracę. Co do innych firm, to nie miałem z nimi żadnego kontaktu.

#34 Guest_bpplukania

Guest_bpplukania
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 17:19

odszkodowanie czy to w formie odszkodowania czy zadośćuczynienia  przysługuje kiedy jest szkoda. a tę należy wykazać. Kwestia wysokości odszkodowania/zadośćuczynienia to odrębna sprawa albowiem za takie samo uszkodzenie ciała można otrzymać różne odszkodowanie w dwóch różnych sądach. I tak jak ostatnio podawała prasa na tzw ścianie wschodniej /białystok, lublin/ sądy są "hojniejsze" dla poszkodowanych niż np w Poznaniu. Ale to jest statystyka. No i oczywiście odszkodowanie wypłaca ubezpieczyciel ewentualnie fundusz

co do kancelari odszkodowawczych to te wielkie jak ta pisana z dużej litery"v" prowadzi bardzo agresywny marketing bo nie jest związana zasadami etycznymi, które wiążą prawdziwe kancelarie prawne

#35 AnnaR

AnnaR

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 73 postów

Napisano 23 grudzień 2015 - 13:43

Odszkodowanie oczywiście przysługuje wszystkim osobom, które w wyniku wypadku poniosły szkodę bądź jakikolwiek uszczerbek na zdrowiu - także pasażerom. Odszkodowanie swoim zakresem obejmuje przede wszystkim całość kosztów, jakie powstały w efekcie wypadku, zaliczają się do nich chociażby straty finansowe, koszty leczenia, a także koszty pojazdów. Niestety nie zawsze udaje się nam dostać odszkodowanie w wysokości całości tej kwoty, ale istnieją firmy, odzyskujące odszkodowanie z OC sprawcy, np. MK-Finanse, tutaj znajdziesz więcej informacji - http://www.mk-finans...-komunikacyjne/.

#36 Guest_moni

Guest_moni
  • Goście

Napisano 25 grudzień 2015 - 00:36

Tylko duże firmy liczą się w branży. Właśnie takie jak EuCO.

#37 dolar

dolar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 25 grudzień 2015 - 14:16

W moim przypadku chodzi o odszkodowanie za uraz po wypadku, którego nie jestem sprawcą. Już skontaktowałem się z nimi i po świętach jestem umówiony na spotkanie z agentem. 

#38 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 207 postów

Napisano 08 marzec 2016 - 16:01

Jeśli szukacie firmy która zapewni wam nieziemskie odszkodowanie i przy tym auto zastępcze to polecam  www.auto-zastepcze.info ! Naprawdę są nieźli ! Pomogli mi ostatnio przy kolizji, super firma.

Hurtownia zabawek Odpustowe.pl to dobry i bogaty wybór zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. W ofercie firmy znajdą Państwo wiele ciekawych produktów w bardzo dobrych cenach, które gwarantują rozrywkę w każdym przedziale wiekowym. Niektóre kategorie obejmują wiele ciekawych produktów związanych z grami i zabawami edukacyjnymi. Znajdziecie w ofercie wiele artykułów sportowych i szkolnych a także zestawy klocków lego wielu znanych firm. Odpustowe wspiera polskich producentów, którzy gwarantują wysokiej jakości wykonanie i bezpieczeństwo. Oferta skierowana do Państwa to nie tylko zabawki.

#39 Guest_Dawid

Guest_Dawid
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 17:32

Jeśli masz problem z uzyskaniem odszkodowania lub kwota którą proponuje ubezpieczyciel jest według Ciebie za mała to może warto skorzystać z pomocy jakiejś firmy? Ja mam doświadczenie z Votum i mogę polecić. Zajmą się wszystkim od początku do końca a i wyniki też mają całkiem niezłe.

#40 Guest_Edyta

Guest_Edyta
  • Goście

Napisano 21 marzec 2016 - 23:06

Sporo ludzi poleca Votum, moja mama walczyła z ich pomocą z ubezpieczalnią jak potrącił ją samochód. Facetowi zabrano prawko, za złamanie ręki i zwichnięcie kostki dostała całkiem spore odszkodowanie bo chyba 7 albo 8 tys

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowanie, wypadek samochodowy, pasażer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych