Skocz do zawartości

odszkodowanie po wypadku samochodowym jako pasazer

odszkodowanie wypadek samochodowy pasażer

69 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest__GOŚĆ

Guest__GOŚĆ
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 10:51

Czy pasażerowi poszkodowanemu w wypadku samochodowym przysługuje odszkodowanie?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 15 październik 2014 - 18:44

Czy pasażerowi poszkodowanemu w wypadku samochodowym przysługuje odszkodowanie?

Przysługuje, oczywiście.

#3 Guest_Tadeusz

Guest_Tadeusz
  • Goście

Napisano 18 październik 2014 - 18:45

moze warto zgłosic się do firmy która zajmie się Twoją sprawą, podpowie co i jak. widziałem że całkiem dobre opinie ma Votum, ludzie piszą że spore odszkodowania wywalczają. poczytaj, spróbuj i zgłoś się do nich!

#4 Guest_Gemma

Guest_Gemma
  • Goście

Napisano 24 październik 2014 - 07:45

Informacje o odszkodowaniu, zadośćuczynieniu i rencie powypadkowej np.:

www.obronca.com.pl/news/22/21/Odszkodowanie-za-wypadek-dla-poszkodowanego

#5 Guest_paniak

Guest_paniak
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:51

tak jak tadeusz napisał - warto zgłosić się do firmy. też korzystałem z votum ale w innej sprawie. tak czy siak pomogli, mają całkiem dobrego prawnika tam wink.png

#6 Guest_Nazarowa

Guest_Nazarowa
  • Goście

Napisano 19 listopad 2014 - 13:01

Prawa, kancelarię mają bardzo dobrą,i w sprawach wydawałoby się beznadziejnych nieźle sobie radzą. A to ważne, bo wiadomo, że druga strona czyli ubezpieczalnia też inwestuje w obsługę prawną.

#7 Guest_cloon

Guest_cloon
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 18:09

dosyć sporo jest pozytywnych opinii o Votum więc chyba coś w tym musi być. sam słyszałem opinie ze są skuteczni i nie zdzierają z ludzi

#8 Guest_babek

Guest_babek
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 14:41

Prawda, prawda. Generalnie spora firma, z doswiadczeniem, wiedzą co robią.

#9 kajos

kajos

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 08 grudzień 2014 - 10:49

Ja też sporo czytałem o Votum, ale powysyłałem zapytania do różnych firm i najkorzystniejsza oferta była z kancelarii Mediator z Kraśnika. Ostatecznie byłem zadowolony z uzyskanego odszkodowania (tym bardziej, ze pierwsza decyzja ubepieczyciela po samodzielny złożeniu wniosku, nie usatysfakcjonowała mnie). Tak czy inaczej - na pewno warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy

#10 Guest_bogusław

Guest_bogusław
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 17:45

Właśnie mam problem z likwidatoerem szkody. Pan który się zajmuje moją sprawą z ramienia ubepieczyciela uprzejmie stwierdził, że odszkodowania nie dostanę. I właśnie szukam wszelakiej pomocy, bo tak tego nie zostawię. Ta kancelaria czy tam firma Votum wyglada najbardziej profesjonalnie i soro o niej piszą nawet w prasie. Zależy mi na skuteczności więc się chyba na nich zdecyduje. Jakieś rady dla mnie?

#11 Guest_LEX Assistance

Guest_LEX Assistance
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2014 - 16:05

Właśnie mam problem z likwidatoerem szkody. Pan który się zajmuje moją sprawą z ramienia ubepieczyciela uprzejmie stwierdził, że odszkodowania nie dostanę. I właśnie szukam wszelakiej pomocy, bo tak tego nie zostawię. Ta kancelaria czy tam firma Votum wyglada najbardziej profesjonalnie i soro o niej piszą nawet w prasie. Zależy mi na skuteczności więc się chyba na nich zdecyduje. Jakieś rady dla mnie?

A jak pan likwidator uzasadnił decyzję odmowną?

Pozdrawiam,

Agnieszka Bieńkuńska

LEX Assistance

www.lex-assistance.pl

#12 Guest_Kajetank

Guest_Kajetank
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2014 - 06:25

Zapytaj w zachodniopomorskim centrum odszkodowań. Ostatnio z nimi współpracowałem przy okazji mojego wypadku komunikacyjnego...

#13 Guest_Anaroin

Guest_Anaroin
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2015 - 10:28

Warto się zgłosić do firmy RSM ( www.rsm-odszkodowania.pl). Dzięki nim dostałem samochód zastępczy po kolizji, w której mój wóz ucierpiał. Oczywiście wine nie była moja, więc samochód został opłacony z OC sprawcy tego zdarzenia. Heh, nawet nie wiedziałem, że jest taka opcja. Jednak – nieznajomość prawa szkodzi, to stara prawda, ale się zgadza.

#14 Guest_arturro

Guest_arturro
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 09:56

Prawda, jednak wielu z nas tego prawa nie zna i  porusza się biegle w zawiłościach. Nie wiem co to był za wypadek ani czy już rozmawiałeś z ubezpieczycielem, ale moim zdaniem odszkodowanie dostac możesz. W razie trudności, zawsze są kancelarie odszkodowawcze jak chociażby Votum.

#15 Guest_dziamka

Guest_dziamka
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 12:09

no oni się znają na tym co robią. to sa fachowcy więc znają się na rzeczy. w mojej sprawie działali bardzo profesjonalnie i to sobie chwalę. rezultat zadowalający

#16 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 13 marzec 2015 - 14:34

Witam.

Jeśli sprawa z ubezpieczeniem wciąż nie została wyjaśniona, proszę o kontakt mailowy: kancelariaprawna.ap@wp.pl 

Chętnie pomogę. Pomoc jest bezpłatna więc proszę śmiało pisać. 

Pozdrawiam, AP

#17 Guest_Monika76

Guest_Monika76
  • Goście

Napisano 17 marzec 2015 - 16:10

No właśnie, ja szukam sprawdzonej firmy która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań. Chodzi mi o Kraków i bardzo bym prosiła o pomoc w tym zakresie. O ile sprawdzonego blacharza i lakiernika udało mi sie znaleźć - Auto Central, o tyle właśnie znalezienie takiej firmy przyspaża mi wiele problemów 

#18 Guest_Jan

Guest_Jan
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2015 - 08:45

Byle nie lex assistance

#19 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2015 - 10:27

O Votum się zrobiło głośno, bo wyciąnęli 2,4 mln zł odszkodowania za wypadek jakiś rok temu. Sprawa toczyła sie nawet w sądzie. Gruba kasa i jak widać ubezpieczyciele chyba nie mają z nimi szans w takim boju....

#20 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 10:21

Dwa lata temu także uległam wypadkowi komunikacyjnemu, jako pasażer. Otrzymałam odszkodowanie z polisy sprawcy jak i swojej. Początkowo towarzystwo ubezpieczeniowe PZU odmiawiało mi wypłaty świadczenia, dlatego też skorzystałam z pomocy profesjonalisty w zakresie odszkodowań, a mianowicie polecona została mi p. Diana z Kancelarii Odszkodowawczej. Z jej pomocą uzyskałem wysokie odszkodowanie, dlatego uważam iż samodzielna walka  z towarzystwami nie przynosci takich rezultatów jak  walka za pośrednictwem wyspecjalizowanych kancelarii. Dla zaineresowanych pozostawiam numer do P. Diany, którą polecam! 882-127-772

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odszkodowanie, wypadek samochodowy, pasażer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych