Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jak i gdzie szukać pracy?

wróć do serwisu Kadry 48 odpowiedzi w tym temacie

#21 Guest_szds

Guest_szds
  • Goście

Napisano 26 październik 2015 - 11:40

Dla mnie najbardziej rzetelną agencją pośrednictwa pracy jest Toolip. Już od dawno korzystam z jej pomocy w znalezieniu dobrze płatnej pracy tymczasowej i w większości przypadków jestem bardzo zadowolony. Ofertę sprawdzonej przeze mnie agencji znajdziesz tutaj www.toolip.pl .

#22 Guest_vcdf

Guest_vcdf
  • Goście

Napisano 20 listopad 2015 - 11:57

Agencja pracy tymczasowej to bardzo dobry pomysł! Mogę polecić firmę Toolip - zajrzyj sobie na stronę internetową www.Toolip.pl, a dowiesz się o nich wszystkiego.

#23 tescji90

tescji90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 27 listopad 2015 - 12:20

Pracy warto szukać w agencjach pracy, a jeśli macie wyższe wykształcenie to także w biurach karier szkół wyższych. Z pewnością dobrym pomysłem jest też szukanie pracy bezpośrednio u pracodawców.

#24 Jarmarco

Jarmarco

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:20

Ja szukalem ofert na wlasna reke w sieci, ale to zalezy jak kto woli. Na https://www.pracujwunii.pl/ jak cos jest sporo ogloszen z praca za granica.

#25 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 11:30

chyba nie ma jednego dobrego sposobu na znalezienie pracy - nie ma recepty na to gdzie szukać i jak. po prostu - trzeba uzbroić się w cierpliwośc choc jest trudno. ja teraz czekam też na jakąś informację z Nobilona - może akurat uda się zmienić pracę na coś lepszego

#26 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 25 marzec 2016 - 10:43

No niestety - zamiast być lepiej mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Sam mam prace ale chciałbym coś lepszego znaleźć. Widzę, że wiele osób ostatnio wspomina o pracy w chwilówkach - podobno niezła praca. Jaki jest ten Nobilon? W mojej okolicy jest więc może spróbuję?

#27 Guest_Tomek

Guest_Tomek
  • Goście

Napisano 28 marzec 2016 - 18:46

Nobilon to dobre miejsce na prace - ja tam nie narzekam. kasa dobra jak na dzisiejsze warunki pracy także nie ma co narzekać. tylko trudno znaleźć tą prace - nie wiem jakim cudem mi się udało. bezrobocie okropne

#28 parsi

parsi

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 09:57

Polecam szukać pracy na własną rękę, tj. uderzać do firm bezpośrednio, z pominięciem pośredników. Według moich statystyk daje to najlepsze efekty.

Najlepsze konta bankowe dla firm - http://www.niepoddaw...e-konta-firmowe

#29 Guest_olgakk

Guest_olgakk
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 13:50

Ja pracuję w punkcie gastronomicznym w Krakowie za pośrednictwem Agencji Toolip ( www.toolip.pl) i jestem naprawdę zadowolona ze współpracy. Mają niezłe stawki godzinowe i co ważne wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas. Wcześniej pracowałam za ich pośrednictwem w innym punkcie, potem zaproponowali mi tę ofertę.

#30 Guest_lucasss

Guest_lucasss
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2016 - 09:50

Jak szukasz legalnego zatrudnienia to z pewnością zainteresuje cię ofertą pracy tymczasowej, którą znajdziesz pod adresem www.toolip.pl. To strona naprawdę bardzo rzetelnej oraz legalnie działającej na rynku pracy agencji, która świadczy usługi w zakresie rekrutacji , i z których sama często korzystam. Polecam!

#31 Guest_gimmss

Guest_gimmss
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 10:37

Współpracuję mniej więcej od trzech lat z agencją pracy tymczasowej toolip.pl, która pozyskuje pracowników tymczasowych w trakcie napływu większych zleceń do mojej firmy. Zazwyczaj 3 razy do roku, w tym podczas sezonu urlopowego. Mają dział rekrutacji, selekcji, outsourcing obsługi klienta (pełny). Dostępność na życzenie w niektórych kwestiach 24/7. Z punktu widzenia pracodawcy optymalne partnerstwo, ponieważ nie mam właściwie żadnej odpowiedzialności formalnej.

#32 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 295 postów

Napisano 18 listopad 2016 - 20:10

Tu http://www.aterima.pl można liczyć na dobre oferty pracy zarówno w kraju jak i za granicą.

#33 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 03 luty 2017 - 11:34

Akurat teraz jest taki okres, że nie pracuje ten kto nie chce. Nawet nie mając jakichkolwiek kwalifikacji znajdziecie pracę, więc naprawdę nie ma na co narzekać. Popatrzcie ile jest ofert - http://www.gowork.pl/praca i sprawdźcie sobie dalej ile wynosi bezrobocie. Taki Poznań czy Wrocław mają 2-3 proc. To oznacza, że nie ma szarej strefy, a nie pracują wyłącznie ci, którzy nie chcą. Trzeba próbować i szukać do skutku.

#34 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 04 wrzesień 2017 - 00:01

Ja miałem niestety duży problem ze znalezieniem pracy, jakos zawsze trafiały mi się niekoniecznie z obszaru moich zainteresowań. Na szczęście w końcu trafiłem na bardzo dobrą agencję http://grupanoproblem.pl/która pomogła mi znaleźc pracę w zawodzie :)

#35 Guest_Żaneta

Guest_Żaneta
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2017 - 11:16

Chyba najbardziej popularną forma szukania pracy jest internet. Powstaje wiele serwisów z ofertami pracy. Ostatnio trafiłam na stronę pl.job24.co i polecam ją  wszystkim szukającym pracy.

#36 patiks

patiks

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 2230 postów

Napisano 04 październik 2017 - 11:54

Jeśli jest problem z zatrudnieniem, to rozmawiajcie z agencją EuroKadra. Pod tym względem wiele się zmieniło, nie ma problemów z pracą i kto chce, ten na pewno coś znajdzie. W ostatnich latach zaszły zdecydowane zmiany. Agencje szukają pracowników nawet na poważniejsze stanowiska. Już nie jest tak, że firmy wybierają wśród kilkudziesięciu kandydatów. 

#37 kawartt23

kawartt23

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 18 październik 2017 - 10:14

Ciekawe opcje dajecie w zakresie szukania pracy. Ostatnio znajomy mi polecił całkiem ciekawy portal w tym zakresie gdzie można dawać ogłoszenia jako pracodawca i szukać ciekawych ogłoszeń pracy jako pracownik. Wszystko na nowoczesnym portalu : http://careerhouse.pl/

#38 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 19 październik 2017 - 10:47

W sieci jest tyle stron z ogłoszeniami o pracę, że naprawdę jest w czym wybierać.

#39 AnnaLis

AnnaLis

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 11:21

warto szukać pracy w Internecie w serwisach jak https://pl.next-jobs24.com/i podobnych . Jest kila do wyboru

#40 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1008 postów

Napisano 03 listopad 2017 - 13:21

Większość osób szuka przez Internet, na portalach typu pracuj.pl.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych